امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】

ن شکایتم کجا بود!
مشکل شصی خودتونه
آگهی
(06-12-2013، 12:57)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 12:55)reza789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی از بچش کوچیک تره!

مشکل داری میتونی بری شکایت کنی !(:
(06-12-2013، 12:56)mamba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام تارا خوبی؟؟؟
دلم تنگ شده بود:-)

مرسی خوبم! (:
من بیشتر^_^
در حال حل کردن مشکلات خانوادگی هستین؟:-)
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط reza789
(06-12-2013، 12:57)(♥Golrokh ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون تو بسیار زشت و بی سر پناه بودی گوشه خیایابونا افتاده بودی منم دلم به رحم اومد به فرزندی قبولت کردم-__^

برو باو ایکبیریییی !!
هر کسی لیاقتِ منو نداره مامی-_^
 سپاس شده توسط reza789 ، Wєιяɗ ، ICe Angele
من اصلا دخالتی ندارما!

(06-12-2013، 11:18)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 11:10)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی-___-

سلامــ اقا ماکان

(06-12-2013، 13:00)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 12:57)(♥Golrokh ) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون تو بسیار زشت و بی سر پناه بودی گوشه خیایابونا افتاده بودی منم دلم به رحم اومد به فرزندی قبولت کردم-__^

برو باو ایکبیریییی !!
هر کسی لیاقتِ منو نداره مامی-_^
بله بله درسته!
(06-12-2013، 12:58)Mohammad 83 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 12:56)armin van beuorn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هر دفعه میام اینجا به همه شما عزیزان سپاس میدم ولی شما چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟cryingcryingcryingcrying

سلامــ ارمین×! ^ــ^
درود بر دوست عزیز 999999999999
گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 24
 سپاس شده توسط reza789 ، Mohammad 77
(06-12-2013، 12:59)reza789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن شکایتم کجا بود!
مشکل شصی خودتونه
پس دخالت نکن پلیز |:
(06-12-2013، 12:59)mamba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 12:57)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 12:55)reza789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی از بچش کوچیک تره!

(06-12-2013، 12:56)mamba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام تارا خوبی؟؟؟

مرسی خوبم! (:
من بیشتر^_^

بلی (:
مامیم یکم مشکله روانی داره شما ببخشین(:!

(06-12-2013، 13:00)reza789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله بله درسته!

مشکل شما با من چیه؟ |:
 سپاس شده توسط reza789
(06-12-2013، 13:02)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 12:59)reza789 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن شکایتم کجا بود!
مشکل شصی خودتونه
پس دخالت نکن پلیز |:
(06-12-2013، 12:59)mamba نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی از بچش کوچیک تره!

سلام تارا خوبی؟؟؟

مرسی خوبم! (:
من بیشتر^_^

بلی (:
مامیم یکم مشکله روانی داره شما ببخشین(:!

عیب نداره:-)
درکت میکنم:-)
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط reza789
باشه
تارا همونی که تو میگی

مشکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مشکلم کجا بود آخه؟
مردم چقد زود پسر خاله میشن .. !|:
 سپاس شده توسط ICe Angele
سیلام-_-

نع باس برم بتمرگم درس بخونم-_-
خودافظ-_-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان