امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】

(06-12-2013، 20:08)arshia khoshgel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:06)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:03)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:01)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 19:59)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبم خانوم بزرگ!! :|
به من که دیگه نگو!!
تو هر وقت اومدی بگو صادق اومده بود سلام رسوند کلی دختر عاشقت میشن!! :|
یکی پیدا شد از من پروتر باشه!!!! *_*
تو همونی که باهات دعوا کردم؟؟ :|
تازه شناختم!! :|
پس یادت افتاد!!!!
خب ترسیده بودی!!!!
من دعوا کنم مخم خرآبه!!!
پس چرا مهسا رو یادت نیس!!!؟؟؟
تو چرا اینقدر مشنگی؟؟؟؟؟؟
هی آقا پسر فک کردی لاتی بیا پ خ نشونت بدم!!!!
گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 93
 سپاس شده توسط sjmmc
آگهی
(06-12-2013، 20:07)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:05)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: گوسفند دورگه افریقایی هندی ^.^
اینجاست که اگه تارا عقل داشت میگفت خوشبختم منم تارا هستم!! :|
خوشبختانه نداره مهسا!! Angel

مهسا ساطور داری؟ |:

ساطور؟؟
گنا داره -.-Big Grin
:|
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sjmmc ، T A R A
(06-12-2013، 20:09)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:06)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس یادت افتاد!!!!
خب ترسیده بودی!!!!
من دعوا کنم مخم خرآبه!!!

{{{{{{{{{:
صادق از من نمیترسه دیگه اَ تو بترسه؟؟ ((:
مسئله اینه دعوا لفظی میکردیم کم آورد میخواست بکشونتش جسمی منم که لاغر دیگه کشیدم عقب!! :|
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط T A R A ، Mïņ̃†êR
(06-12-2013، 20:08)arshia khoshgel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/quote]

چون بابات مشنگه |:
اووفففف --_--

خدافض!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ★BlAcK EvIl★ ، Mïņ̃†êR
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

بگید این خوبه واسه امضام یا عوض کنم خوهشا بگید
ده بگید دیگه

(06-12-2013، 20:09)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:03)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:01)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی پیدا شد از من پروتر باشه!!!! *_*
تو همونی که باهات دعوا کردم؟؟ :|
تازه شناختم!! :|
پس یادت افتاد!!!!
خب ترسیده بودی!!!!
من دعوا کنم مخم خرآبه!!!
پس چرا مهسا رو یادت نیس!!!؟؟؟
هی آقا پسر فک کردی لاتی بیا پ خ نشونت بدم!!!!

برو بمیر بابا
 سپاس شده توسط sjmmc
(06-12-2013، 20:10)★BlAcK EvIl★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:07)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:05)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: گوسفند دورگه افریقایی هندی ^.^
اینجاست که اگه تارا عقل داشت میگفت خوشبختم منم تارا هستم!! :|
خوشبختانه نداره مهسا!! Angel

مهسا ساطور داری؟ |:

ساطور؟؟
گنا داره -.-Big Grin
:|

جـــارو چی؟ |:
 سپاس شده توسط sjmmc ، ★BlAcK EvIl★
تف تو ذات سرور -.-
 سپاس شده توسط T A R A

بگید این خوبه واسه امضام یا عوض کنم خوهشا بگید
ده بگید دیگه
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

(06-12-2013، 20:11)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-12-2013، 20:09)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس یادت افتاد!!!!
خب ترسیده بودی!!!!
من دعوا کنم مخم خرآبه!!!

{{{{{{{{{:
صادق از من نمیترسه دیگه اَ تو بترسه؟؟ ((:
مسئله اینه دعوا لفظی میکردیم کم آورد میخواست بکشونتش جسمی منم که لاغر دیگه کشیدم عقب!! :|
ولی ببخشید تقصیر من بود!!!
بد لوستر(به قول مهسا) بودم!!!Big Grin
 سپاس شده توسط sjmmc

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان