امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】

(07-12-2013، 15:17)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی -__-

سلام آقا ماکان نامرد
آگهی
(07-12-2013، 15:17)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا :| Dodgy

Wink

شــادی-_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 146
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، Apathetic ، Mïņ̃†êR
(07-12-2013، 15:17)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر همگی -__-

درود برتو اقا ماکان -ـــــــــ-
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، M.K.N
(07-12-2013، 15:18)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 15:17)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 15:14)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 15:14)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پری!!!!!Big Grin

سلام دادا
چطور بیدی؟
هی بد نیستم!!!!:cool:

خوفه
ول من بدم
من نخواستم زد حال بزنم خوب نیستم امروز کوئیز داریم!!!!!cryingcryingcryingcrying
 سپاس شده توسط Shadow of Death
(07-12-2013، 15:17)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طسلام
تو تاریخ فلشش هیچ وخ یه انجمن اینقد مدیر نداشه =)

اوایی خوبی؟
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ماکان ..

تارا جونم!HeartBig Grin

من برم بای
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط T A R A ، Shadow of Death ، Mïņ̃†êR ، M.K.N
سلام داداش گلم (:
شی شی مبارکه عیزم ♥♥
شیرینیش کو پ؟؟ :|
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، Mïņ̃†êR ، M.K.N

درود بر همگی -__-

سلام-_^
 سپاس شده توسط Shadow of Death ، Apathetic ، Mïņ̃†êR ، M.K.N
(07-12-2013، 15:15)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 15:13)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 15:09)dj1210 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 15:08)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تآرآ بُز کوهی!!!

اُسکُل رضآ پَلَنگ هیمآلیآیی!!!

کدوم گوری پیدا کردید گوریدید بگید من هم بگوریم بیشوووووراع|:
تو چی میگی من ببرم!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
شاسخین!!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

خو ببر هیمالیایی...

لطفا ببر شو من عقابم!
بهت نمیاد!!!!!Big Grin
تو کرکسی!!!!!Tongue

اگه ببری ببر شو...لاشخور...

من عقابم
باربارا رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟SadSadSad
آدمهای خوب از یاد نمیرن ، از دل نمیرن ، از ذهن نمیرن !
ولی زودتر از اینکه فکرش رو بکنی از پیشت میرن !
خیلی زود دیر میشه.... قدر همدیگرو بیشتر بدونیم...Angel

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان