امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】

(07-12-2013، 16:06)ZIZIGOOOOLOOOO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عِشخم تقصیر این اُسکلـ,

اگه مث ببر در رو میبست الان سلامت بودی...×ــ×

اهم اهمDodgy

خیلی خودشیرنی!!! خب تارا محلشم نمیزاره!!!!Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 164
 سپاس شده توسط Shadow of Death
آگهی
تارایی هستی؟یه سوال ازت دارم!
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، T A R A ، Shadow of Death
(07-12-2013، 16:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:08)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:06)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:04)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از وقتی سیب زمنی گرن شده دیگه جزو میوه به حساب میاد

بعلــه |: 0___0 !!

مام دنبال سوزه بودیم داشتیم میوه میچیدیم سیب زمنیم کنارش گذاشتیم
هه هنو ظرفشو نگاBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(: هــع حـوصلـه دآرینـآ ^__^ !!
هههههههههه بیکاریم دیگه تازه یه سوژه دیگه دارم الان میزارم اون باحال تر از اینهBig GrinBig GrinBig Grin
saret ro barnagardundi bebini
dare donya saram avar mishe
chegad in sahne tarike raftan
dare tu zandegim tekrar mishe
 saret ro barnagardundi bebini
 cheghad khahesh tuye cheshmam daram
bebini kari az man barnemiyad
be joz inke azat chesh barnadaram
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(07-12-2013، 16:09)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:05)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|: . . .هــان!؟ . . . حـآل مـنم خـوش نـی!؟ |:

توم مریض شدیع؟AngelConfused

نمیــدونم -___- دَر کـلّ حـآلـم خـوش نـی !! |: همـش دآرَم آهنـگ دآنلـود میکنـم -___-

تتلــو،آرمیـن،حصیـن،صـآدق،زدبـآزی،امیـرخلـوت،سـوگنـد،عـرفـان و . . . . |: !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 164
 سپاس شده توسط *Nafas* ، Shadow of Death
(07-12-2013، 16:09)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart

هویی ایشان امس عشخت چیه؟
تموم پروفایلت درموردش!
نگی خیلی الاغیا!Big Grin

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Shadow of Death
(07-12-2013، 16:07)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:02)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین نفس میوغتی انتغال میدم بسته میشه میره تو سطل یا باید ببندمش؟kaffe2
شی شی؟
اون موضوعه اشنایی با ابزار مدیریتو نخوندی؟!
نه باو!نمیخوادببندیش!
(07-12-2013، 16:04)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما ک خیلی زحمت میکشی خسته نباشی cong

اوا تو که فعالیت نداریBig Grin
تو اخرین پنج عمل مدیرنشونت نمیده!Big GrinBig GrinBig Grin
فعالیت نمیکنم ببینیم دوستان چیکار میکنن من به اندازه ی تار موهات فعالیت داشم ~_-
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas* ، Shadow of Death
(07-12-2013، 16:10)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارایی هستی؟یه سوال ازت دارم!

آره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، *Nafas* ، Shadow of Death
(07-12-2013، 16:10)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:08)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:06)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-12-2013، 16:04)par par نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از وقتی سیب زمنی گرن شده دیگه جزو میوه به حساب میاد

بعلــه |: 0___0 !!

مام دنبال سوزه بودیم داشتیم میوه میچیدیم سیب زمنیم کنارش گذاشتیم
هه هنو ظرفشو نگاBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(: هــع حـوصلـه دآرینـآ ^__^ !!
هههههههههه بیکاریم دیگه تازه یه سوژه دیگه دارم الان میزارم اون باحال تر از اینهBig GrinBig GrinBig Grin

. . بــا لینـک بـزآر ^__^ !! |: (: . . .
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe گُــــفتُـگـوےِ آزاد 【62】 164
 سپاس شده توسط ɨAʀʍɨռ ، Shadow of Death
من دوباره اومدم.Big Grin
 سپاس شده توسط بیتا خانومی ، Shadow of Death
(07-12-2013، 16:12)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیــدونم -___- دَر کـلّ حـآلـم خـوش نـی !! |: همـش دآرَم آهنـگ دآنلـود میکنـم -___-

تتلــو،آرمیـن،حصیـن،صـآدق،زدبـآزی،امیـرخلـوت،سـوگنـد،عـرفـان و . . . . |: !!

امس عشخت؟DodgyDodgy
تارااااااااااااااااا!Dodgy

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Shadow of Death

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان