امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 17:24)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:22)صصصصصصصصصصصصصصصصصصصص نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:21)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی دخترم امروز اینا دعوا کردن سر من خرآب شد Exclamation
چتو شده مگه؟

گفتم برووووو !
سریع !
میخوای یکی مزاحم تلفنیت بشه شمارتو بده به من نع ایسان ! Angry
من پسرم تو که هم جنس باز نیستی؟
آگهی
(18-01-2014، 17:23)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:21)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واع:|
ابجی نیایش بابات چی میگهـــ=)
چی میگیع؟؟یعنی چیع؟؟:|
اخطار گرفتی؟؟:|
باباع اروم نمیتونی بشینی؟؟؟

مهشید اعصابمو خورد کردن ! Exclamation
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 44
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(18-01-2014، 17:23)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واع:|
ابجی نیایش بابات چی میگهـــ=)
چی میگیع؟؟یعنی چیع؟؟:|
اخطار گرفتی؟؟:|
باباع اروم نمیتونی بشینی؟؟؟

میدونی من دیگه کاری به کار بابا ندارم خواهر کوچولوی عزیزمHeart
 سپاس شده توسط ساحره شیطونه ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(18-01-2014، 17:24)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:19)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:16)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:14)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:11)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام تار تاری
مهشید این مامان بزرگ نع خاله(:

من بی تقصیرم
تاراع خودش گفت خالتم
مگه نه خاله؟Rolleyes

یعنی تارا خالع منع؟

تاراعـــــ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نومودونم کهـــ
من بابامو نمیشناسم تارع که خالمه:|

بابات همین احمد رضا هس که داری صداش میکنی______

ابجی بزرگه^___-
میدونیع چی شده:|
الان که دارم فک میکنم میبینم راس میگی:|
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
(18-01-2014، 17:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:23)صصصصصصصصصصصصصصصصصصصص نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:22)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:21)صصصصصصصصصصصصصصصصصصصص نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس |: احمد لوس |: اعصاب خورد کن من برم مزاحم تلفنی بشم |:
مزاحم تلفنی من میشی؟
هی you به شما ربطی نداره !
با آبجی منم کار نداشته باش ! Dodgy

هی قابل از اینکه ابج تو باشه زن من بوده منو نمی شناسی من dj amir 1992

|: زن!؟ /:

امیر!؟ /:

من زنت بودم!؟ /:

چرا شایعه میکنی!؟ /: |: تو امیر نیستی -___-  بخدا امیرم

(18-01-2014، 17:23)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:21)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:20)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:19)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم اعصابمو خورد نکن حال ندارم ! AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

|: هو سره خودت داد بکش مردک |: مگه من اعصابتو خورد کردم!؟هان؟ایش . .خیلی بدی . .

من خاک توسر . .!! خدافس

تو نع یه دختری لوس که دیگه دوست من نیس ! Dodgy

ببخشید اعصبانی شدم !Shy

من کسی نیستم که شما هروقت خواستی براش عصبانی بشی . .

(18-01-2014، 17:21)صصصصصصصصصصصصصصصصصصصص نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مزاحم تلفنی من میشی؟

|: نظری ندارم

(18-01-2014، 17:22)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مزاحم تلفنی من میشی؟
هی you به شما ربطی نداره !
با آبجی منم کار نداشته باش ! Dodgy

|: من آبجیه شما هستم!!
(18-01-2014، 17:25)صصصصصصصصصصصصصصصصصصصص نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:24)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:22)صصصصصصصصصصصصصصصصصصصص نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چتو شده مگه؟

گفتم برووووو !
سریع !
میخوای یکی مزاحم تلفنیت بشه شمارتو بده به من نع ایسان ! Angry
من پسرم تو که هم جنس باز نیستی؟
مراقب باش چی میگی الان حوصله ندارمآ میزنم هفت پشتو ..... ! Angry
(18-01-2014، 17:25)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:23)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:22)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:21)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به هر کی بهم سلام کرد !
سلام فری =)
چراع ؟؟؟
سلام خالع =)
خوبم
خاله فهمیدی بچه دار شدم ؟ =)

فاطمه این داره مخ منو می خوره پای تلفن
عاشقت شده به خداBig Grin

همه عاشق من می شن و هستن =)
گلم از مزخرفی تو هم هس
از طرف من به ساراع بگودل به دل راه داره عشقم =)
عشقمشو خیلی علیض بگو فری =0

خفه شو فعلا داریم دعوا می کنیم

غلط کردی ! >_<
به سارای من اف بگی می کشمت فهمیدی >_<
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

بــه جــانه شمـا از خدافضی بــدم میــاد||:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، ساحره شیطونه ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
(18-01-2014، 17:26)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:24)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:19)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:16)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:14)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بی تقصیرم
تاراع خودش گفت خالتم
مگه نه خاله؟Rolleyes

یعنی تارا خالع منع؟

تاراعـــــ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نومودونم کهـــ
من بابامو نمیشناسم تارع که خالمه:|

بابات همین احمد رضا هس که داری صداش میکنی______

ابجی بزرگه^___-
میدونیع چی شده:|
الان که دارم فک میکنم میبینم راس میگی:|

مهشید^__-
اقا من همونی ام که داشتم دعوا میکرم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان