امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 17:39)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:38)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:36)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اومدمBig Grin

خوش امدی ...

وای فقط تو و مهشید:|
خدافس:|

هاع:|
قهر نکن فرزندم حالاع:+|Wink
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط ★MoRpHeUsS★
آگهی
(18-01-2014، 17:39)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:37)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:35)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:33)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:31)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باوشه =|
تو فقط منو نخور ! =|

گوشتت تلخه
بدمزه ای UndecidedUndecided
اووووووووووق

کی من ؟؟؟
با منی ؟؟؟
من ؟؟
تو ؟؟؟
فری آبجیم رفت جایزه بگیره بیادش!

جایزه ؟برای کی ؟

برا آبجیم
چون دانشگاه قبول شده
باشد که بقیه هم درس عبرت بگیرن قبول شن ( منظور از بقیه منم =| )
یه جور ایجاد انگیزس !
ساراع اعصاب نذاش برات بمونه ها !
وای فاطمه من الان خودکشی می کنم
به خدا خیلی خره
توام بی جنبه بازی درنیاری بش بگیا
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 51
(18-01-2014، 17:39)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:37)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:35)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان داداش هنوز هستی ! ؟
اصلا اعصاب ندارم !

اره تازه اومدم ...

چرا اعصاب نداری ؟؟؟؟

ااحمد بعده عمری یه شکار گیرمون اومدا بیا بزنیم بترکونیمش ..دیگه این منطقه پیداش نشه ..

تارا محرومش کرد ! Big Grin

دروغ مــیگه||:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ساحره شیطونه ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
داااااااااااااااارم دیووونه میشم
 سپاس شده توسط ساحره شیطونه
(18-01-2014، 17:39)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:37)یه تنهای بی ستاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:35)ساحره شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا میخوام یه رازو بگم برات
پــــــــــــــــــــآری عشقم دلم برات نخود گشت واسع خاطر من اومدی؟بگو آره؟

نع واسه شَوارم اومدم
ژینگولی نفسوم?

مـــــــآمی?
سلامـــــ دخترم سلام خوب یدلم واست یع زره شده بود ویدا مامان بزرگتع

هآع!
مامی بزرگی دوس دارم ^ــ^

ویداژونم امروز مدرسه رفتی?
(18-01-2014، 17:37)یه تنهای بی ستاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:35)ساحره شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تارا میخوام یه رازو بگم برات
پــــــــــــــــــــآری عشقم دلم برات نخود گشت واسع خاطر من اومدی؟بگو آره؟

نع واسه شَوارم اومدم
ژینگولی نفسوم?

مـــــــآمی?

مادرتودیگه کیه؟
به چاری خیانت کردی پاری؟
بِبیـــنـ بی تو نَمُــــردَم ...
آره زِنـدَمــــ حـــــآلآبِـسـوز>ـــــــــ<
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امـروز فوتبـاله رفقـا ؟ کـسی اطلـاعی داره ؟ :| Smile
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ساحره شیطونه
(18-01-2014، 17:40)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:39)ساحره شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامانیو مرض

ببخشید به خاطر بچه هام منو ببخش پ خ مو خوندی ؟
جوابشو بده؟
مامان مامان

منظورت چیع؟
یعنی این همه ادم چین په؟؟
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
(18-01-2014، 17:41)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:39)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:37)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:35)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:33)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گوشتت تلخه
بدمزه ای UndecidedUndecided
اووووووووووق

کی من ؟؟؟
با منی ؟؟؟
من ؟؟
تو ؟؟؟
فری آبجیم رفت جایزه بگیره بیادش!

جایزه ؟برای کی ؟

برا آبجیم
چون دانشگاه قبول شده
باشد که بقیه هم درس عبرت بگیرن قبول شن ( منظور از بقیه منم =| )
یه جور ایجاد انگیزس !
ساراع اعصاب نذاش برات بمونه ها !
وای فاطمه من الان خودکشی می کنم
به خدا خیلی خره
توام بی جنبه بازی درنیاری بش بگیا

تلفن دستمه
شمارشون چی بود
آهان 22 ******** =)
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

(18-01-2014، 17:39)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:38)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 17:36)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اومدمBig Grin

خوش امدی ...

وای فقط تو و مهشید:|
خدافس:|

الان منظورت این بود که بریم گم شیم ؟؟؟Dodgy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان