امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 18:43)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دختر نوه ی تارام TongueTongueTongueTongue

کودوم نوه؟؟
|:
 سپاس شده توسط Alijah-1994
آگهی
(18-01-2014، 18:43)Jastin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 79

بچه ها من اشکم در اومد تا اپلود کردم ...

راستی احمدشون کوشن ؟؟؟؟

چه میکنی تو جاستینSmileBig Grin

(18-01-2014، 18:42)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــــــامان جون(مونا)
دلم واست تنگ شده!چرا دیگه اینجا نمیای؟؟
چرا دیگه پ.خ نمیدی؟؟
مامانی......هر وقت اومدیــــ...
دیگه خودت میدونیـــــ (✿◠‿◠)

من خاله ی مونام :|
چون مونا دخدر مهراوس :|
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Alijah-1994
(18-01-2014، 18:43)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:43)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کودوم نوه؟؟

همون نوه ههه

(18-01-2014، 18:39)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم خاله black اسمت یادم رفته فاطمه پسرم جاستین (اسمت چیه) دیگه فکو فامیل نیست اون یکی جاستین احمدرضا خاله تارا و مادربزرگ ویدا بای همه

خونواده ی سختیــ داریمــ
بایـــــــــــ باباییــ
من اسمم " بهراد" میباشد...
اواتار ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 79خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Ƒαкє ѕмιƖє ، pink lady
(18-01-2014، 18:43)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:42)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:41)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:39)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:37)Fatemeh2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخدرم اسمت چیه؟؟؟ سنت چنده؟؟
با دختر شدن من یه ایل و تبار فامیلت شدن ! =|

تارا کی من میشع ؟؟؟ قاط زدم ! =|
پــوف :|
همین مدیره ک دآش بــا احمد رضــا میحرفیــد :|

(18-01-2014، 18:39)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم خاله black اسمت یادم رفته فاطمه پسرم جاستین (اسمت چیه) دیگه فکو فامیل نیست اون یکی جاستین احمدرضا خاله تارا و مادربزرگ ویدا بای همه

میتـــــــــــــــــــــرآم :||||
خدآفــض

می دونم کیه
نمی دونم نسبت فامیلیش با من چی مشه؟؟؟
هـــوم 0_0
تو چیکاره مهراوه یا مهتــابی تــآ بــت بگــم ؟

من نوه ی احمد رضا و مهرآوم
هــوم .. :|
من خاهر مهراوم :|
 سپاس شده توسط Alijah-1994 ، ღღ KaYiP pRenses ღღ
(18-01-2014، 18:44)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:42)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــــــامان جون(مونا)
چرا دیگه پ.خ نمیدی؟؟

سلــــام خاله ی مامانم..
من دلم برا مامانم تنگیــــــده1cryingcryingcrying
|:
۞ ♥♥♥ ۞گفتگــــــــــ آزادـــــــو نسخـــــــ70ـــــــه۞ ♥♥♥ ۞

صفحه ی 79 -ـــــ-
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، Alijah-1994 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(18-01-2014، 18:44)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:43)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کودوم نوه؟؟

همون نوه ههه

اخه منم نوشم
تو دختر کیی؟
|:
(18-01-2014، 18:45)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 18:44)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مــــــــامان جون(مونا)
چرا دیگه پ.خ نمیدی؟؟

سلــــام خاله ی مامانم..
من دلم برا مامانم تنگیــــــده1cryingcryingcrying

هـــوم .. :|
سلام جیگــر خــآلع (:

(18-01-2014، 18:45)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۞ ♥♥♥ ۞گفتگــــــــــ آزادـــــــو نسخـــــــ70ـــــــه۞ ♥♥♥ ۞

صفحه ی 79 -ـــــ-

اوهـــوم +_+
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Alijah-1994

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان