امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(18-01-2014، 19:35)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راستی عربی ترمو شدم 20000000000Wink:cool:

اورین
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mr.Robot ، இFATEMEHஇ
آگهی
(18-01-2014، 19:33)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:32)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:30)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:28)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:25)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خــوبی؟/:
میگــم جدیدا زدی تو کاره خــُدا و اینــا دیگــه.. ؟؟-_^
استغفــرالله((:

اون اولد پیغمبر هس ( بنده ) Big Grin

من امام موسی ( بد نخون زشت در میاد ) Big GrinBig GrinBig GrinTongue

من امام باقر Big Grin
داداش تو چیز حرآم مصرف میکنی باید غسلت بدم ! Big Grin

غسل دیگه چیه ؟! Big GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue

الان باید برم بعدا یادت میدم دادا !
خدافظتون !
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 94
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mr.Robot ، T A R A ، இFATEMEHஇ
(18-01-2014، 19:31)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:30)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـدافضAngel

نـــــــــــــــــــرو دیه....
اهـــــــcrying
مـن بـرم انـجــامه وظیفـه کــنم از صُب دارم بـا شومــا حرف میزنم آخــر صــابر منو از مُدیریــت بـر میداره||:
(18-01-2014، 19:32)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:30)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:28)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:25)T A R A نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:21)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم :183:

خــوبی؟/:
میگــم جدیدا زدی تو کاره خــُدا و اینــا دیگــه.. ؟؟-_^
استغفــرالله((:

اون اولد پیغمبر هس ( بنده ) Big Grin

من امام موسی ( بد نخون زشت در میاد ) Big GrinBig GrinBig GrinTongue

من امام باقر Big Grin
داداش تو چیز حرآم مصرف میکنی باید غسلت بدم ! Big Grin

منم حضرته فاطــمه .. |:
توبـــــــــه .. -_-

خدافض^_^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mr.Robot ، இFATEMEHஇ
(18-01-2014، 19:35)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:34)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب دیگه دوستان من دارم میرم معتاد بشم-__-
اگه مامانم را دیدید بگید تو کارتون های کنار خیابون دنبالم بگرده(._.)

(18-01-2014، 19:33)ساحره شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هاااااااایییی

هلو^_-

(18-01-2014، 19:33)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:31)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:30)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عیــــــــــــــد؟؟
کودوم عیـــــــد؟
مگه عید شده؟؟

بعله عزیزم
میلاد پیامبره اصن نمیدونی فردا واسه چی تعطیلی>_<

نه بــــابـــــا!!

ارع بابا

پیغامتو بهش میرسونم!

خوب دیگِ پس من برم؟؟
شایدم خواننده شدم^_^

سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
(18-01-2014، 19:35)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

20 امتیاز مثبت!
|:
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Brooklyn Baby ، Mr.Robot
راستی هر کی میخواد سپاس زیاد بگیره باید بیاد اینجاBig Grin
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، இFATEMEHஇ ، Mr.Robot
اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده زود بکشش کنار یهو دیدی یه گلابی خورد تو سر شاونم اومد چهار تا فرمول به فیزیک اضافه کرد بدبخت Big GrinBig GrinBig Grinشدیما

سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، இFATEMEHஇ ، Mr.Robot ، Brooklyn Baby
(18-01-2014، 19:38)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر دیدی جوانی بر درختی تکیه کرده زود بکشش کنار یهو دیدی یه گلابی خورد تو سر شاونم اومد چهار تا فرمول به فیزیک اضافه کرد بدبخت Big GrinBig GrinBig Grinشدیما

از ما که دیگه گذشت بذار واسه ایندگان اضافه بشه تا ما بهشون بخندیم^_^

سپاس شده توسط இFATEMEHஇ ، Mr.Robot
(18-01-2014، 19:37)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جوووونم ول کن این بحث درس خوندنو ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 94
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(18-01-2014، 19:40)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 19:38)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از ما که دیگه گذشت بذار واسه ایندگان اضافه بشه تا ما بهشون بخندیم^_^

چیـــــ میگی؟؟
عاغا هرکی دید بکشتش کنـــار من حوصله موصله ندارمآآآBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueSmile
|:
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان