امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

ههههههههههههههههههههه مکس پین پووووف باوا عرفان خیلی به خودت فشار اوردی
              ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 131

آگهی
(18-01-2014، 22:19)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا اگه کسی گفت من قیافم شکل کدوم شخصیت رزیدنت اویله؟؟؟؟؟Angel

احمد داداشت شبیه خودته!؟ /:

محمد شبیه احمدی!؟ /:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 131
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Albert wesker
(18-01-2014، 22:19)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:15)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:13)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین کارا رو میکنید کاربر پنهان زیاد میشه شک نمیشه 
اخه این مسخره بازیا چیه یه کار مهم برای کشورتون انجام بدین برین تو جبهه بجنگید کشورتونو ازاد کنید (البته این راه رو انتخواب کنید زنده بر نمیگردید ) بیایید کاری کنید امریکا بفهمه ما کی هستیم همه با هم مرگ بر امریکا البته اگه امریکا بفهمه ما کی هستیم حتمی نیروی نجات برای کمک به ما میفرسته 

اقا حداقل بیایید بریم توی بحث علمی

داداش جبهه کجا بود؟Big Grin اگه جنگ شد میریم الان که جنگ نیسBig Grin
من با مشت تو دماغ آمریکا میزنمBig Grin

باوا تو قوی ایBig GrinBig Grin
فقط برای من این وسط یه سوال پیش اومده این کارا رو شب انجام میدی ؟

بعله بعله شـــــب:cool:
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Ξrιc logιc
(18-01-2014، 22:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:18)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:15)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:14)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:12)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آخه گفتم با مامان جر و بحث کردی مامان بهت گیر داده بعد گفتن به توام گیر داد من گفتم با مارمولک بازی نجات پیدا کردم=)

big like

عجب !
پس مآرمولک !
من دوس دارم ! Big Grin

ولی من متنفرم |: :| !!

احمـد . . هیچی !! |: :|

البته آیسآن تو یکی از بهترین دوستامی !
شک نکن بهترین خوآهرم ! Big Grin

میشه دیگه به من نگی خواهر |:

خوبه میدونی من بدم میاد |:

من فقط اجازه دارم بهت بگم داداش |:

تو اجازه نداری به من بگی خواهر یا آبجی |:

همه هم میدونن |: !!

منم بدم میاد بهم میگی آقآ داداش ! Big Grin
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 22:20)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:19)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمد داداشت شبیه خودته!؟ /:

محمد شبیه احمدی!؟ /:

هم میشه گف آره هم نهBig Grin
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(18-01-2014، 22:20)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکی با من حرف نمیزنه:|
قهر قهر تا روز قیامت-_-
بای بای-_-
حسام میگما:تقلید کار میمونه میمون جزو حیوونه:|
شب شیک:|

|: مسخره :| نشـو |: آشتی آشتی آشتی فردا میریم تو کشتی :| !!
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 131
 سپاس شده توسط along boy ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
دیگ به دیگ میگه روت سیاه

من که تو رو ندیدم 
منم زیاد اویلی نیستم فقط cod و gta من فقط لؤن رو میشناسم
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(18-01-2014، 22:21)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:19)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:17)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:15)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:13)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همین کارا رو میکنید کاربر پنهان زیاد میشه شک نمیشه 
اخه این مسخره بازیا چیه یه کار مهم برای کشورتون انجام بدین برین تو جبهه بجنگید کشورتونو ازاد کنید (البته این راه رو انتخواب کنید زنده بر نمیگردید ) بیایید کاری کنید امریکا بفهمه ما کی هستیم همه با هم مرگ بر امریکا البته اگه امریکا بفهمه ما کی هستیم حتمی نیروی نجات برای کمک به ما میفرسته 

اقا حداقل بیایید بریم توی بحث علمی

داداش جبهه کجا بود؟Big Grin اگه جنگ شد میریم الان که جنگ نیسBig Grin
من با مشت تو دماغ آمریکا میزنمBig Grin

باوا تو قوی ایBig GrinBig Grin
فقط برای من این وسط یه سوال پیش اومده این کارا رو شب انجام میدی ؟

بعله بعله شـــــب:cool:
داغونم کردی اصنBig GrinBig Grin

(18-01-2014، 22:16)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:15)vidaafshar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Salam max
salamaysani
ahamad

سلـام ویـدایی ^__^

تـو ویدای خودمونی دیگه!؟ /:

ساحره شیطون!؟ /:
 arekhodamam

(18-01-2014، 22:17)along boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ومنم همچنان به دیدن ادامه میدم Undecided
Man maman bozorgetam vida hamon sahere

(18-01-2014، 22:18)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:15)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:11)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:09)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دارم از دیشب فکر مکینم اسم مکسیموس از کجا شنیدم هیچی به ذهنم نمیاد

همه بهم میگن مکسی.تو از قدیمیایی .یادته اسم من قبلا max payne بود؟؟؟بعد همه بهم گفتن مکسی

اها یادم اومد اسم یه اسبه یا سگه بود تو کارتون داداشم :|
اره یادمه عجب دورانی بود

اسب چیه داداش منBig Grin بازی مکس پین رو نکردی؟؟؟؟؟ اصلا مکس پین یه آدمه اسب کجا بودBig Grin
?:max
mamad
:hajmamad
javab salam vajebe
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان