امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

همه رفتن...
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
آگهی
این عکس معدم رو زیرو رو میکنه
لطف کنید پاکش کنید حالم به هم خورد:|
 سپاس شده توسط இFATEMEHஇ
به یاد ارزوهایی که میمیرند سکوتی میکنم سنگین تر از فریاد
              ۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 142

(18-01-2014، 22:56)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:55)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:52)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:50)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:43)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوووووووووووف عجب تیکه ای

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته تیکه اضافی نمونه ای از دختر بدون ارایش
(18-01-2014، 22:48)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو به فکر باش دیگه یعنی الان یکیو به عنوانهمسری پیداکن تو اینجا من نوه تو بشم یا بچت Big GrinBig GrinBig Grin

من چه میدونم کی تو برام یکیو انتخواب کن Angel

از ملیتا درخواست کن

ملییییییتا؟

اره از ترشیدگی درش بیار الان بگو بهش زنم میشی

یکی می خواد دختر من بشه!!
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

حسام یک ایزوتوپ برای اورانیوم بگو:|
میتونی بگی؟؟ 0.0
 سپاس شده توسط along boy
(18-01-2014، 23:04)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:56)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:55)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:52)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-01-2014، 22:50)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته تیکه اضافی نمونه ای از دختر بدون ارایش

من چه میدونم کی تو برام یکیو انتخواب کن Angel

از ملیتا درخواست کن

ملییییییتا؟

اره از ترشیدگی درش بیار الان بگو بهش زنم میشی

یکی می خواد دختر من بشه!!

من شدم دیگه

من نفهمیدم ملیتا شوهر داری تو ؟ 
سلنا نقش تو این وسط چیه ؟
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
ملینا نظری نداری؟:/
راجع ب پی امم
(18-01-2014، 23:07)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نفهمیدم ملیتا شوهر داری تو ؟ 
سلنا نقش تو این وسط چیه ؟

باوا من بچه ملیتام تو بیا شوهرش شو

سپاس شده توسط Ξrιc logιc
این موقع شب برا چی میخوای فردا بت میگم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان