امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(19-01-2014، 21:58)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:52)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:51)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:50)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی زن من نمیشه مکسی راهنمایی کن

خوب-_0 melita زنش میشی؟:cool:

نع دیشب هم سرش بحث کردیم.__.
من که از بحث دیشب هیچی حالیم نشد Sleepy
ببین ملیتا الان دیگه شوهر کم پیدا میشه بعد تو میمونی تو خونه میترشیا Sleepy
مگه نه مکس

حرف عرفان درسته Confuseds32:

(19-01-2014، 21:57)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز صفحه گیر کرد

(19-01-2014، 21:56)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قضیه چیه؟
کودوم بدبختیو دارید زنه عرفان میکنید؟؟TongueTongueTongue

قضیه چیه؟
کودوم بدبختیو دارید زنه عرفان میکنید؟؟TongueTongueTongue

هیچکی نمی تونه منو زن عرفان کنه
کور خوندن

دلایلتو بگو Confuseds32:
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ξrιc logιc ، ★MoRpHeUsS★
آگهی
اوای باران شروع شد
ولی من ترجیح میدم فقط بشنوم:|
اصلا حال ندارم برم بیرون با وجود اون هیولا:|
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(19-01-2014، 22:01)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من فقط نگا میکنمBig Grin

اینم کاره مفیدیه! مگه نـــــــــــه؟
|:
 سپاس شده توسط Albert wesker ، ஐற£ℒἶ†дஐ
(19-01-2014، 22:02)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 22:01)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من فقط نگا میکنمBig Grin

مگه اومدی سینما
پاپ کرن می خوای

(19-01-2014، 22:01)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خالتم:|
ننت میشه خواهرم:|
میتونم نظرشو عوض کنمااا:|
حالا خود دانیSleepy
مگه چیکارت میخواد بکنه ک کشته بشی؟:|

من ازش می ترسم

(19-01-2014، 22:01)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:58)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:52)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:51)sub zero نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب-_0 melita زنش میشی؟:cool:مگه نه مکس

من که از بحث دیشب هیچی حالیم نشد Sleepy
ببین ملیتا الان دیگه شوهر کم پیدا میشه بعد تو میمونی تو خونه میترشیا Sleepy

محـــمد اصلا خودت شوهرش شو!
نــــ؟دوســ داریـ؟SmileTongue

الان منظورت چی بود؟؟؟
میخوان مکسو بندازن تو جونت Sleepy
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(19-01-2014، 22:01)ملینا جوجو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2014، 21:50)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی زن من نمیشه مکسی راهنمایی کن

خوب-_0 melita زنش میشی؟:cool:مگه نه مکس

من که از بحث دیشب هیچی حالیم نشد Sleepy
ببین ملیتا الان دیگه شوهر کم پیدا میشه بعد تو میمونی تو خونه میترشیا Sleepy

محـــمد اصلا خودت شوهرش شو!
نــــ؟دوســ داریـ؟SmileTongue

من خودم زن دارم-_- خیلی هم دوسش دارم و عاشقشم-_- من اهل خیانت نیستم-_-
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ξrιc logιc ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
(19-01-2014، 22:06)asal 72 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوای باران شروع شد
ولی من ترجیح میدم فقط بشنوم:|
اصلا حال ندارم برم بیرون با وجود اون هیولا:|

هیولا؟؟
مگه تو پارک ژوراسیکی؟؟؟
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Albert wesker ، ★MoRpHeUsS★
(19-01-2014، 22:05)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخه خنگا مگه میشه من حرف نزنمBig Grin
الان با گوشی هستم خس تایپ نیس باز تبلت بود یه جیژیTongue
تازه وای فای دوتا انتن دارمSleepy

خنگ خودتی:|
من 3 تا دارم:|
نردبون بی عرضه:|
(19-01-2014، 22:03)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احمد رضا تو بگو من دروغ میگم ایا ؟
نع عرفان بچه ی خوبیه یکی زنش بشه دیگه گناه دارهAngel
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ70ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 322
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Albert wesker ، Ξrιc logιc
من شرایط خاصه خودمو دارم
هرکی حاضره بیاد جلو
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط Albert wesker
(19-01-2014، 22:08)melita نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شرایط خاصه خودمو دارم
هرکی حاضره بیاد جلو

عرفان حاضره شرایطو بگو.....
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان