امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ

چه خبرع اینجا؟؟
Heart
.-..-.
`·.·´
●/
/▌
/ \
آگهی
فلشخور چه خوشگل شده :|
سبزه بهش میاد!
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
(20-03-2014، 16:37)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچم دو تا پدر دارع!
اصن بچه که باس با مادرش باشه!
خودم انتخاب میکنم با کودوم باباش زندگی کنم و کنه!!

(20-03-2014، 16:33)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:28)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رژی^_^

(20-03-2014، 16:25)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:19)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هــع عــرفــآنcof
من اسرار نکردم! 
تو قایمکی اومدی خونمون بم خواب آور دادی و بعدش... !!

دروغ نگو. من مدرک دارم. دوربین کار گذاشته بودم. فیلمتم تو کل نت پخشه. صورت خودمم شطرنجیه‎14k
cry girl
من چ هیزم تری بت فروختم!
تازشم
فوتوشاپه!
دوربین مخفی اتاق من همه چیو گرفته!!
من با وفا هستم!
صورت هر دومون رو شطرنجی کردم!!

تو خونه ی من دوربین تو چیکار می کنه؟ تازه خونه ی من دوربین سنج داره. دوربینای غریبرو شناسایی می کنه.
تو اومدی خونه ی من!این تارا هم شاهد!
اصن از اتاقش معلومه دیه!
اتاق من کاملا مشکیه!
کمد هام خاکستری!
لباس خوابم هم سفید سیاهه!
نکنه همون که به من دادیش تا بیارم خونم فراموشت نکنم همش بوتو احساس کنم
اونو که به مندادی دخمل
یادت رفته2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d
جواب آزمایش چی شد:112::112::112::112:
(20-03-2014، 16:35)(WOLF) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنویسین
از مادر زاده نشوده که پدر این نباشه
اینو بنویسین مشکل حل میشه
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 26
(20-03-2014، 16:36)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هميشه آرزو داشتم به بچه هاي بي سرپرست کمک کنم T_T

اولبه بچه خودتو مهراوه کمک کن ‏‎^____^‎
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(20-03-2014، 16:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:31)(WOLF) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگو جوابو. البته شایدم از سعید باشه@_@
مگه فیلم نگرفته بودی
TongueTongueTongue

دادا تو این دخترارو نمیشناسی.
مثلا تو میشناسیBig Grin

(20-03-2014، 16:36)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بچم رو نمیدم!

(20-03-2014، 16:37)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زن میخوام
خودم زنت میدم!

(20-03-2014، 16:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:33)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:30)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر جونم شرط میبندم از سعید نی!!
بچه رو باید از وسط نصف کنید!
تو اون بچه نصف دی ان ای توست و نصف دی ان ای امیر!!!
البته ده قسمت از 11 قسمتش هم بع من رفتع!!!

اه اه چه زشت شده. من بچه خواستم غلوم سیاه که نخواستم. ارزونیه خودتو امیرو دیگران.
خیلی خوشگله ها!
من با امیر زندگی نمیکنم!!!
من میخوام با تو زندگی کنم!!!Big GrinBig GrinBig Grin
(20-03-2014، 16:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:33)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سر جونم شرط میبندم از سعید نی!!
بچه رو باید از وسط نصف کنید!
تو اون بچه نصف دی ان ای توست و نصف دی ان ای امیر!!!
البته ده قسمت از 11 قسمتش هم بع من رفتع!!!

اه اه چه زشت شده. من بچه خواستم غلوم سیاه که نخواستم. ارزونیه خودتو امیرو دیگران.
به باباش رفته2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d
 سپاس شده توسط ERF@N
(20-03-2014، 16:37)سعید 7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:35)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:33)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:31)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 16:29)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواستگاری کی؟Big Grin
عمت :¦

دهنت بو شیر میده -_-
اشکال نداره!!
جوجوای هنو مرغه میخوردت :¦

خدافظ
اون اگه جوجه است تو پس نی نی هستی کوچولوBig GrinBig Grin
تو چی ای اونوخ ؟

خاله فدا مدا رودل نکنی ؟
(20-03-2014، 16:40)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اولبه بچه خودتو مهراوه کمک کن ‏‎^____^‎
تو رو خدا پای ممد رو وسط نکش>_<
 سپاس شده توسط Mohammad 77 ، ERF@N
سلـآم ((:
|:
 سپاس شده توسط P e D i

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان