امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ

(20-03-2014، 21:25)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:24)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:22)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:21)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:19)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ک بت کتاب دادم :}}

بدو برو درساتو بخون نوه گلم ^__^

من از اون اپلا میخوام
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 116

نع .. تو کتاب بخون (: !!
من اپل میخوامஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 116
دخدرم تو بیا پاستل بخور :}} ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 116

من خر نمیشمSleepy
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
آگهی
(20-03-2014، 21:26)Aylar021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لحظه سال تحویل . . . دسشویی بودم /:

من لحظه سال تحویل تو اتاقم داشتم رژ میزدم -_- تا ی سال رژ میزنم ||:

تو هم تا ی سال دستشویی -_- خخ
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 116
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Ðαяк ، Mohammad 77
(20-03-2014، 21:26)Aylar021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سالی که نکوست از بهارش پیداست ! Angel
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Mohammad 77 ، Brooklyn Baby ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Brooklyn Baby ، [ niki ]
(20-03-2014، 21:25)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:24)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:22)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:21)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:20)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن داداش(-_-)
گورتو گم کن دیـــــ,

جانم o_O ??
یه بار دیه بوگو :| !!

راستی اهورا داداش منم خو هست :|| !! جریان چیه :|

میتراع؟|:
اهورا شوهر مائدس!
منم خواهر شوهر مائدم میشم داداش اهورا/:

اهورا داداش منم هس :|| !!
جلل خالق :/ !!

ماییده دخمل با عموت ازدواج کردی ؟؟ :|

|:
ینی؟!
|:
نه بابا اهورا داداش منه میترا
حدود یک ماهه داداش منع :|| !!
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، Ðαяк ، Mohammad 77
(20-03-2014، 21:26)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:24)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:22)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:21)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:20)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زن داداش(-_-)
گورتو گم کن دیـــــ,

جانم o_O ??

میتراع؟|:
اهورا شوهر مائدس!

هع:/
خاک به سرم(:
طلـآق ینی !؟ .. 0.O
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، [ niki ] ، -м α є ∂ є- ، Brooklyn Baby
(20-03-2014، 21:26)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:25)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جانم o_O ??

میتراع؟|:
اهورا شوهر مائدس!

|:
ینی؟!
|:
نه بابا اهورا داداش منه میترا
چـ, خونـواده پـر جـمعیتی بـآو !!
مامانی پول جمع کنم بریم خونـ, شـآهو بخریم ؟!
ارع اورین دخدرم

سپاس شده توسط [ niki ]
(20-03-2014، 21:26)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:25)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:24)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:22)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:21)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از اون اپلا میخوام

نع .. تو کتاب بخون (: !!
من اپل میخوامஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 116
من کـتاب >_< .. !!

ب تو که اپل دادم :|

وا .. :| !!

هه یدونه دیگه بده حال کنه
سُبحانَ الله يا فارِجَ الهَمّ وَ يا کاشِفَ الغَمّ فَرِّج

هَـمّی وَ يَسّر اَمری وَ ارحِم ضَعفی وَ قِلَـّةَ

حيلَتی وَ ارزُقنی حَيثَ لا اَحتَسِب يا رَبَّ العالَمين

سپاس شده توسط [ niki ] ، Mιѕѕ UηυѕυαL
(20-03-2014، 21:22)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 21:20)Allegro نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه گفتي اون چيه که هر چي پسرا ميبرن جلوتر ، دخترا بيشتر جيغ مي زنن ؟
.
.
.
.
.
.
.
.
سوسک

البته فکر شماهم محترمه 14k

استغفرالله
یه بار میگی سرش پهنه،یه بار میگی درازه
یه بار میگی از پشت اذیت میکنه،

اصلا درش بیار یه کفش دیگه بپوش....

تو روح همه منحرفاAngel

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط Mιѕѕ UηυѕυαL ، [ niki ] ، Ðαяк
(20-03-2014، 21:25)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـال نو و عیدت مبارک محمد -_-

خدافس عرفان ..

سارا؟! |: ..

عيد شما هم مبارک ^_^
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Ƒαкє ѕмιƖє
(20-03-2014، 21:27)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من لحظه سال تحویل تو اتاقم داشتم رژ میزدم -_- تا ی سال رژ میزنم ||:

تو هم تا ی سال دستشویی -_- خخ
منم داشتم برا دوستام لایک میزدم :|

ینی تا ی سال برا دوستام لایک میزنم -__- !! بعله :| !!
 سپاس شده توسط [ niki ] ، Ƒαкє ѕмιƖє ، Mohammad 77 ، Ðαяк

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان