امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ

(20-03-2014، 23:44)sina--sheytoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهشید عیدت مبارک جوجو

سینا با مهشید درست حرف بزن
➖⃟?•• ʙᴇ sᴜᴄʜ ᴄʀᴀᴢʏ ᴛʜᴀᴛ ʙᴇʟɪᴇᴠᴇ ʏᴏᴜ ᴄᴀɴ ᴅᴏ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ ʏᴏᴜ ᴡᴀɴᴛ

اونقدر دیوونه باش که باور داشته باشی میتونی هر کاری رو انجام بدی
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
آگهی
(20-03-2014، 23:46)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote='Rom!na' pid='1693032' dateline='1395348138']
نصفـــ شبی دلم تهرآن مآل منه خواست اومدم پا نت ...
......
چه قد تحویـل میگیرین -ــ-
ب جهنم -ــ-
مَـ رفتم -ــ-

ســـلم ( :
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط hamid ♥
(20-03-2014، 23:42)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:40)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:36)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:31)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:28)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مارفی کنید لطفا بیو بدید 

فقط بدون اسمم حمید
دیگه چی میخوای

ایا میدونی بیو چیست؟

فغط بگو چند سالتۀ 

نه فقط تو میدونی

16 یا 15

از جواب دادنت پیدا بود بلدی 

سلام رومینا و امین 

سلام شیوا خانوم
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(20-03-2014، 23:32)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان
جواب سلام واجبه
خرمگس
درود. وای خدا اصلا باورم نمیشه. به مقام خرمگسی اونم نه مگسی بلکه خرمگسی ارتقا پیدا کردم‎14k
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، hamid ♥
Exclamation 
(20-03-2014، 23:45)sina--sheytoon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:44)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خداسینامحروم شهSadConfusedUndecided

صغرا؟
زرشک!
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 154

(20-03-2014، 23:46)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:44)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:42)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:39)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:36)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســلام حمیــت ( :
تو خوبی؟آری من خوبم ^_^
منم خوبم
راستی عیدت مبارک(:
عید تو ام مُبارک *^___^*
کسیو نمیشناسم دافظ!
منم کسیو نمیشناسم
نرو
منو که میشناسی

حمـــیت ( :
من فردا نوموخوووواممم برم عید دیدنی>___<
به زور میبرنم ^__^
منم نمیخوام برم
ولی عیدی میگیرم پس میرمBig Grin

سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ
سینادیوونه من پارمیدام نه صغرا کوری نمیبینی؟Angry
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ 154

سپاس شده توسط hamid ♥
(20-03-2014، 23:48)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:46)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:44)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:42)L☺vely star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2014، 23:39)hamid ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم خوبم
راستی عیدت مبارک(:
عید تو ام مُبارک *^___^*
کسیو نمیشناسم دافظ!
منم کسیو نمیشناسم
نرو
منو که میشناسی

حمـــیت ( :
من فردا نوموخوووواممم برم عید دیدنی>___<
به زور میبرنم ^__^
منم نمیخوام برم
ولی عیدی میگیرم پس میرمBig Grin

>_____<
من امروز عیدیامو گرفــدم ^__^
all falling stars one day will land
all broken hearts one day will mend
and the end is still the end whether you want it or not
 سپاس شده توسط hamid ♥ ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ
برید لایک بدید 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=97089

Big Grin

باااااااای
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط hamid ♥ ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، яᎧмιиα
پارمیدا چن سالته؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان