امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ

(28-03-2014، 17:47)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:44)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:41)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:40)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:37)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارع=)))
هییم=)))
دیـدی گـفـتــم عـمرت زیـآد مـیشـه!
دیـدی/oO:
من که نگفم یه روزه میمیرم=|
مشتاق مردنمیا اصن
محبتت به پهنا تو حلقم
مــنـم نـگـفـتــم تــو بـآس بــمیـری !!
اصـن تــه دل و روده ات !!
بیشور=|
لـطـف دآری شـمآ |:
چـه بـخـر ؟؟
ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ 187
 سپاس شده توسط Wєιяɗ
آگهی
(28-03-2014، 17:42)♥roki♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:40)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:37)♥roki♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:35)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام:|
ســـــــلام عشخیHeart
رکی ژووونم^.^
چطوری؟^.^
خوبم^_^
روژی می دونستی می شی مآمان بزرگم؟؟
چو ملیتآ مآمانمعHeart
نع ت نتیجمی چون ملیتا نوه یه منه^.^
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(28-03-2014، 17:49)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن بیکاران؟؟؟

درست اومدم؟؟؟
بلع
سوووولآم مآمآنی>_<
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
هـــ ــعــی..
خدآفض ..
همگــی(:
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mᴏsᴇs
(28-03-2014، 17:46)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:45)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:43)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مائده اون چیزی که گزاشتی تو پیجمو پاک کردم تمیزشو نوشتم :|

دیدمBig Grin

بورو دوستاتو به پیج فراخوان کن :| 
چندتا استاتوسم بزار :|

کمکم کن یاد بگیرم باو من تازه میام فیسبوکUndecided

ب___ب الــآن بــآس برمـ /: شـآرژ میخـوامـ .. "._."
(28-03-2014، 17:48)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:47)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:42)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:41)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:39)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام رژی=)))
سلام مهی^.^
ببخشید ت امضام نیسی اخه سه تا عکس انتخاب کرده بودم بعد نوشت بیشتر از دوتا نمیشه:/
من تو امضای هیچ بشری نیسم و نخاهم بود=|
قبلا ک ت امضایه من بودی-_-
از الان و تا ابد=|

ی روز در امضایه من خواهی بود-_-
(28-03-2014، 17:49)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انجمن بیکاران؟؟؟

درست اومدم؟؟؟

hvi fi hk[lk fd;hvhk o,a h,lnd ^_^
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Wєιяɗ ، ஐற£ℒἶ†дஐ

انجمن بیکاران؟؟؟

درست اومدم؟؟؟

اه اه ملیتا توییی ؟ اواتارت خیلی بده تو رو سفید میبینم فکر میکنم مامان بزرگمی ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【98】ஜ۩۩ஜ 187
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(28-03-2014، 17:49)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:47)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:44)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:41)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:40)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیـدی گـفـتــم عـمرت زیـآد مـیشـه!
دیـدی/oO:
من که نگفم یه روزه میمیرم=|
مشتاق مردنمیا اصن
محبتت به پهنا تو حلقم
مــنـم نـگـفـتــم تــو بـآس بــمیـری !!
اصـن تــه دل و روده ات !!
بیشور=|
لـطـف دآری شـمآ |:
چـه بـخـر ؟؟
مهمونا گله ای اومدن
البته مهمان حبیب خداست من چیزی نمیگما=)))))
خدافس

(28-03-2014، 17:50)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:48)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:47)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:42)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2014، 17:41)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهی^.^
ببخشید ت امضام نیسی اخه سه تا عکس انتخاب کرده بودم بعد نوشت بیشتر از دوتا نمیشه:/
من تو امضای هیچ بشری نیسم و نخاهم بود=|
قبلا ک ت امضایه من بودی-_-
از الان و تا ابد=|

ی روز در امضایه من خواهی بود-_-
نمیزارم =|
نمیخام باشم و نخاه بود=|
فظ..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان