امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(04-04-2014، 0:15)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:03)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان به جونه مامانم من بهت نظر ندارم فقط اومدم اینو بگم و برم .. دافظ

بابا الان دیگه همه میدونیم کی رو عرفان نظر دارع و عرفان رو کی [:
خود عرفانم گفت :|
عرفان رو ملیتا و برعکس (:
مبارک باشه ٭_٭

عرفان چی گفت؟؟؟

کی گف؟؟؟

برعکست اشتباهه
هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

سپاس شده توسط † αƖιєη †
آگهی
من میرم ولی حرفاتونو میخوندم (:
با تبلت میام ولی بدون وارد شدن ):
دافظ
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط sana333a ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
(04-04-2014، 0:18)sana333a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی؟

من موندم که از کجا باید بشناسم :|
 سپاس شده توسط sana333a ، ERF@N
(04-04-2014، 0:19)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:18)sana333a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی؟

پس عالیه !
خووو !
مرضی , ملی زدم تو خال!
دیدن گفتم!
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-04-2014، 0:18)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:15)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:03)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان به جونه مامانم من بهت نظر ندارم فقط اومدم اینو بگم و برم .. دافظ

بابا الان دیگه همه میدونیم کی رو عرفان نظر دارع و عرفان رو کی [:
خود عرفانم گفت :|
عرفان رو ملیتا و برعکس (:
مبارک باشه ٭_٭

ملی رو من چرا ولی من رو ملی نع

عایا ادم رو خر فرض کردن کار خوبیس ؟ :|
 سپاس شده توسط ERF@N
(04-04-2014، 0:21)sana333a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 0:19)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی؟

پس عالیه !
خووو !
مرضی , ملی زدم تو خال!
دیدن گفتم!

آورین

سپاس شده توسط sana333a
(04-04-2014، 0:21)sana333a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس عالیه !
خووو !
مرضی , ملی زدم تو خال!
دیدن گفتم!

بنت کنم ؟ -_-

خجالت نمیکشی ؟ >_<
 سپاس شده توسط sana333a ، M ATIN ، ERF@N ، † αƖιєη †
یه دعا میخونم همگی بگین امین 
خدایا شر این گودزیلاهای زبون 1000 متری رو از سرمون کم کن 
هرچ سریع تر بهتر Big GrinBig Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 62
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، ERF@N
(04-04-2014، 0:21)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فهمیدی؟

پس عالیه !
خووو !
مرضی , ملی زدم تو خال!
دیدن گفتم!

آورین
!
بعله بهم جایزه بدید!
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ
(04-04-2014، 0:22)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس عالیه !
خووو !
مرضی , ملی زدم تو خال!
دیدن گفتم!

بنت کنم ؟ -_-

خجالت نمیکشی ؟ >_<

تو ک پسر خوبی بودی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان