امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】

(04-04-2014، 14:19)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:18)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:16)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:15)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:14)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیکی زین مرده !

اغا من نمی دونم من فقط شنیدم همین!
از کی شنیدی؟؟؟
هیممممممممممم!
خوددم!!
هیچکی Undecided

هلن لطفا چرت و پرت نگو. من عاطفه م . احمدرضا هم احمدرضاس.

ارع
هیچی اصن

(04-04-2014، 14:18)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هآی بروبچ ^__^

سلوم!

ولی تو دهن بعضیا حرف انداختی.>_<
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
آگهی
من برم خرید
شمیم
عاطفه
پارمیدا
مونا
فاطی و...
خدافس ♥
 سپاس شده توسط ʂհმოἶო ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، MONA-GH ، # αпGεʟ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(04-04-2014، 14:18)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

0_0

مـن بـی گـنـآهـم

0_0

نـیـسـتـی تو کشتیش!-__-
نیکی ببینه هلن میگه زین مر** هلنو خ*ه میکنهBig Grin
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【104】 152

(04-04-2014، 14:19)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:18)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:16)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـجـبـز!!

[وخـتـی چیـز جـدیدی کشف میکنم یا میفهمم از ایـن کـلـمـه استفاده میکنم|:]
مثلا چی کشف کردی؟؟؟

کـه فـلـآنـی و فـلـآنـی یـه نـفـرن!!
wtf??

کی و کی؟؟؟
اسـمـآشـونـو یـآدم رفـت!!Angel
 سپاس شده توسط Blązing~Ŝtąr
هلن ^____________________________^*
فاطی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟-_-
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(04-04-2014، 14:20)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:19)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:18)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:16)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:15)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کی شنیدی؟؟؟
هیممممممممممم!
خوددم!!
هیچکی Undecided

هلن لطفا چرت و پرت نگو. من عاطفه م . احمدرضا هم احمدرضاس.

ارع
هیچی اصن

(04-04-2014، 14:18)shamim 78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هآی بروبچ ^__^

سلوم!

ولی تو دهن بعضیا حرف انداختی.>_<

کی؟؟؟
بیا خصوصی من فقط از خیلیا شنیدم که تو همون احمد رضایی با یه نام کاربریه دیگه میای اینجا
بای
0_0

مـن مـرتـکـب جـرمـی نـشـدم

0_0
(04-04-2014، 14:21)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:19)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:18)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:16)mfire44 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2014، 14:12)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـجـبـز!!

[وخـتـی چیـز جـدیدی کشف میکنم یا میفهمم از ایـن کـلـمـه استفاده میکنم|:]
مثلا چی کشف کردی؟؟؟

کـه فـلـآنـی و فـلـآنـی یـه نـفـرن!!
wtf??

کی و کی؟؟؟
اسـمـآشـونـو یـآدم رفـت!!Angel

خخخخ!!Big Grin
تو کشفیاتتو یادت میرع؟؟
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان