امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93)

(25-04-2014، 10:47)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2014، 13:51)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 18:27)♥ LoVeLy G!Яl ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 15:38)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه اسم منو به
(✿ ♥‿♥) paryana
تغییر بدید
ممنون میشم (^_^*)

شمآ شرآیط رو ندآرید

(21-04-2014، 17:07)حسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم منرو به بارسلوناي كبير تغيير بديد خود تون تو پيام بهم گفتيد

شمآ شرآیط رو ندآرید
چرا شرایطشو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟

300 سپاس

(25-04-2014، 9:31)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بذارید: 

ℒ♡vℯℒℑ ℙ!ℕℵ

خواهشن فقد زود تر!!:cool:

شرایط رو نداری 300 سپاس

میشه شما شرایط رو بررسی نکنید ؟ Undecided

اینا همش اسپمه ..

شاید بگید این ارسال من هم اسپمه ..

در پیج های قبل می بینید که به خاطر بررسی کردن شرایط ، بین کابران درگیری پیش اومد و همشون اخطار گرفتند ..

از جمله من ..

شما اگه نگید هم در آخر آقا صابر اسمشون رو تغییر نمیده ..

در ضمن اسال در این انجمن حساب نمیشه پس الکی اسال ندید تا ارسال هاتون زیاد بشه .. (:
Goodbye Flashkhor...
 سپاس شده توسط ♥CRAZY G!RL♥ ، "K!nd~G!Яl"
آگهی
(25-04-2014، 12:01)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2014، 10:47)♥CRAZY G!RL♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2014، 13:51)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 18:27)♥ LoVeLy G!Яl ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-04-2014، 15:38)نایریکا-13 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه اسم منو به
(✿ ♥‿♥) paryana
تغییر بدید
ممنون میشم (^_^*)

شمآ شرآیط رو ندآرید

(21-04-2014، 17:07)حسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم منرو به بارسلوناي كبير تغيير بديد خود تون تو پيام بهم گفتيد

شمآ شرآیط رو ندآرید
چرا شرایطشو ندارم؟؟؟؟؟؟؟؟

300 سپاس

(25-04-2014، 9:31)♥ℜOℳℓnÅ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بذارید: 

ℒ♡vℯℒℑ ℙ!ℕℵ

خواهشن فقد زود تر!!:cool:

شرایط رو نداری 300 سپاس

میشه شما شرایط رو بررسی نکنید ؟ Undecided

اینا همش اسپمه ..

شاید بگید این ارسال من هم اسپمه ..

در پیج های قبل می بینید که به خاطر بررسی کردن شرایط ، بین کابران درگیری پیش اومد و همشون اخطار گرفتند ..

از جمله من ..

شما اگه نگید هم در آخر آقا صابر اسمشون رو تغییر نمیده ..

در ضمن اسال در این انجمن حساب نمیشه پس الکی اسال ندید تا ارسال هاتون زیاد بشه .. (:

من قصد زیاد شدن ارسال و ناراحت کردن کاربران ندارم ولی من دوست ندارم کسی به خاطز من اخطار بگیره .چشم من دیگه بررسی نمیکنم و از اون کاربرایی که به خاطر کار من اخطار گرفتن معذرت خواهی میکنم
 سپاس شده توسط AYLIN♥♥♥♥♥ ، 30Ḱᗩᔕ
خانوم ها و اقایون حتی کسایی که نویسنده هستید .. خواهشا ب کسی نگید که شرایط داره یا نه :|
چون این کار باعث دعوا و ایجاد اسپم میشه :|
بفهمید حرفای منو :| !!
 سپاس شده توسط 30Ḱᗩᔕ
خب میسی
HeartHeartHeart
بابا لدفن خواهش میکنم رسیدگی کنین
من موندم اگه رسیدگی نمیکنین چرا تایپکو نمیبندین خب وقتی حرفی میزنین پاشم وایسین دیگه
اه
3ztz
Nokte 3 ro bekhun sima
درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 92 تا اول مهر ماه 93) 80

داداش دستت طلا مال منوNICE BOYبزار
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
ثثثثثثثثثثثثثثثثثثثثثث
مرگ حق است
اسم من چندبار ویرایشش کردم ولی دیگه نمیخوام
 سپاس شده توسط vahid 77
×NoTHIng×
خواهشا:|
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  درخواست تغییر نام کاربری (اول دی 1400 تا اول دی 1401)
  درخواست تغییر نام کاربری (اول شهریور 1399 تا اول شهریور 1400)
Science درخواست مدال
  درخواست تغییر نام کاربری (اول مرداد 96 تا اول مرداد 99)
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 94 تا اول مهر ماه 96)
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 93 تا اول مهر ماه 94)
  درخواست تغییر نام کاربری(اول مهرماه 91 تا اول مهر ماه 92)
Thumbs Down مشکل گذاشتن اواتار کاربری !
Question استفاده از دو نام کاربری !
  گذاشتن لینک در موضوع و تغییر دادن آن به اسم دلخواه !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان