امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

بله سحرجان شماروميكم بااون دوماه خخ

زهراجيييغ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، šhεïdα ، ✘v!☻lent girl✘
آگهی
(16-05-2014، 15:38)شیـבآ شَهــریوَرے نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 15:37)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم ..

سلام موفق شـــدی دخدرم؟؟؟

نیکی و آوایی بایHeart

نه بآبا..پدرمآدر ؛خآله ؛ دآیی ؛ عمه ؛ عمو هم دراومد ولی نشدم..شمآره له ولی رمز میخوآد ..
:| ..
تف توروشـ .. ینی هآآآآ
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط šhεïdα ، ERF@N
(16-05-2014، 15:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 15:33)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 15:31)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود 

منم نفهمیدم آوا پنهانه:|

داااااایی((:
ج پ.خ منو ندادیا>__<
الآن بتونم بیام فلش شاهکار کردم. ج پخ تورو کجام بزارم

من فرق دارم خواهر زادتم
برو بخون ج بده بدو-__-
در عوض برات زن میگیرما:84:
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 14

سپاس شده توسط ERF@N ، Brooklyn Baby ، šhεïdα
slmmmmmmmmmmmmmmmmmm
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(..*)

سپاس شده توسط ERF@N ، šhεïdα
(16-05-2014، 15:40)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=1885353 dateline=1400243999]روایته هرکس به من سپاس داده تو بهشت شغل شریف هوری گری نصیبش شده!
ن بآبآBig GrinBig Grin[/quote]
در کلام من سلمه وارد نکن! 

معنی سلمه رو خودمم نمدونم مدیرمون یه بار گفت*==*
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Brooklyn Baby ، šhεïdα ، Mïņ̃†êR ، ✘v!☻lent girl✘ ، -м α є ∂ є-
(16-05-2014، 15:42)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-05-2014، 15:40)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[quote pid=1885353 dateline=1400243999]روایته هرکس به من سپاس داده تو بهشت شغل شریف هوری گری نصیبش شده!
ن بآبآBig GrinBig Grin
در کلام من سلمه وارد نکن! 

معنی سلمه رو خودمم نمدونم مدیرمون یه بار گفت*==*
[/quote]

|:
 سپاس شده توسط šhεïdα ، -м α є ∂ є- ، ERF@N
چرا ص قبل عرفان بی دلیل بِم پاس داد -.- ؟؟
 سپاس شده توسط šhεïdα ، Brooklyn Baby ، ERF@N
(16-05-2014، 15:41)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله سحرجان شماروميكم بااون دوماه خخ

زهراجيييغ

جییییییییییییییغ،خوبی عقشم؟؟
ببین چ آیکیـــــو خوبی دارَمــ بغد شیش مآه شنآخـــتمت!ب من افتخآر کن شی شی♥

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

سپاس شده توسط ERF@N
(16-05-2014، 15:40)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهی ^_________^
^ـــــــ^
 سپاس شده توسط ERF@N
سلم به روی افتابتون Angel
 سپاس شده توسط ERF@N ، First Star ، ✘v!☻lent girl✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان