امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 12:04)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 12:02)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فاطــی
دارم سوال طرح میکنم وایسا خیلی زود وقتش رسید^__^
نتیجه کدوم ازمون ؟ ازمون مدارس خاص ؟ کی نتیجشو اعلام کردن وایی )):
یا بسم الله S:

نمیدونم مث اینکه واس هفتما اعلام شده ولی سوم ها رو نمیدونم
ولی نتیجشو به ما ندادن !
خدایی خیلی اسون بود انقد ته دلمون خالی کردن شما جزع مدارس استثنایی هستین باید رتبه بیارینو فلان فلان
نمیدونن ما هیچ گ**هی نیستیم^___^
ولی خر زدم بسی براش.. باید رتبه بیارم..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(17-05-2014، 12:05)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینجا یکی رو خیلی دوس دارم ^__-
نوراع؟
نسترن؟
نیما؟
امیر؟؟
فاطی؟؟
فهمیدم من((:
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 97

سپاس شده توسط Mr.Robot ، pink lady ، First Star
(17-05-2014، 12:05)pink lady نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر ؟!!

من پیام بازرگانیم ؟!!

الان وات د فاز ؟ میخوتی بام قر کنی ؟ |:
 سپاس شده توسط pink lady
(17-05-2014، 12:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 12:01)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

نور نوری من ^_^ آواتار قبلیت رو واسم بفرس خیلی قشنگ بود *_* !!

باشه (:

خوبی ؟ /:

(17-05-2014، 12:03)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 12:01)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.
نورنوری^__^

مهی *^_^*

دلم واست تنگ شده بود (:

خوبی خانومی ؟! *^_^*
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
(17-05-2014، 12:06)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافسیم تو حلقتون بـــآی آل (((:

بابای بستنی فروش فلشخور(((:

نــــورآع^_^
خوفی؟؟

سپاس شده توسط Mr.Robot
من بستنی میخوام91dit
(17-05-2014، 12:07)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر ؟!!

من پیام بازرگانیم ؟!!

الان وات د فاز ؟ میخوتی بام قر کنی ؟ |:

نع نع

من با هیچکس قر نمیکنم |:

میدونستی ؟!!
نع نمیدونستی !!!

امیر ؟!!Rolleyes
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 12:08)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 12:03)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

نور نوری من ^_^ آواتار قبلیت رو واسم بفرس خیلی قشنگ بود *_* !!

باشه (:

خوبی ؟ /:

(17-05-2014، 12:03)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.
نورنوری^__^

مهی *^_^*

دلم واست تنگ شده بود (:

خوبی خانومی ؟! *^_^*
مـــ2ــی(((:
نه زیاد ..
تو چــطــوری^_^؟
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط First Star
دنبـــــــــــــــال یه بابا مامان و داآش و آجی اینترنتی میگردم!!!!!!!!!!!!!!!!کی مناسبه؟هـــــــــا راستی یه پسرم میخوافم4fvfinrv
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه من اون یکی باشه /: ؟؟!!
 سپاس شده توسط pink lady

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان