امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

هیم
منه لش وارد شدم
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N ، Alijah-1994
آگهی
(17-05-2014، 17:35)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:32)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:31)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مُحـسن -_-

تُوروخـدا منو تُ دوراهیی قرا ندع -____-

من نمیتونم انتخاب کنم میفهمی SleepySleepy  !؟؟؟؟؟؟؟؟ ||:

گفتم دوتاتون بگو چشم =_=

انقدرم نگو نمیشه |: کار نشد نداره !||: آندرسـتند !؟RolleyesRolleyes
نشد نداره من نمی خوام Angel

غلط میکنی نخـوای -_- میخـواستی شـوورم نشیییی -_-
وقتی من مزدوج با تو شدم شوهر دیگه نداشنیAngel

یکی انتخاب کن |:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N
(17-05-2014، 17:32)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:29)ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی خــدایا |:

کـِشتیام غرق شدن |:

بعضیا چقد نامرد شُـدن -_- هعیهیعیییی  -_-
هبییییم /:

نامردی از خودتونه خاهش میکنم |:

خخ !!

عار مرمر ! ببخشم قبول دارم |:

فک کنم معتاد شدم /: آخه نمیتونم به هیجاناتم مسلط بشم /\:
 سپاس شده توسط Dead Silence
این دخدره چ زود 3 ستاره شد |:
رومیـسا تو روحـت|:
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N
(17-05-2014، 17:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:33)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم یکی از اون یازدهتام ._.
یازده اَمام؟ یازده بَرادر؟ یازده چع؟؟

آهنگ تتلو|: ..
منم یکی از اون یازدهتـآم ..^_^
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N ، First Star
(17-05-2014، 17:36)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:35)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:33)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِمآمـآ یآزده تان ؟؟
0_O
مهدی خوابه ،__،
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، MOHSENEBRAHIMI ، -м α є ∂ є-
(17-05-2014، 17:36)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 17:36)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِمآمـآ یآزده تان ؟؟
0_O
مهدی خوابه ،__،

فکرکنم 12 امامه:/
              گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 137

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 137
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، ERF@N
(17-05-2014، 17:36)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دخدره چ زود 3 ستاره شد |:
رومیـسا تو روحـت|:

من بـه روحـ اعتقآد ندآرم .. 1 ...
ازبس فعآلم .. 2 ...
Big Grin
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، ERF@N

فوتبال (: ..!!

آهنگ امیرِ ـ_ـ
 سپاس شده توسط ERF@N ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، -м α є ∂ є-
(17-05-2014، 17:36)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم
منه لش وارد شدم
چجوری به این خودشناسی رسیدی؟

این چند وقت پیش میخواست منو هم لش کنهcry girl
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، Alijah-1994 ، -м α є ∂ є-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان