امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد

(17-05-2014، 18:57)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:56)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:54)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:52)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:51)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظرت یدونه با اهن چیه؟ من یدونه با ساق؟:|
با آهن ؟؟؟
من بآ آهن بزنمت ؟؟؟
نعـ .. آهن نیخوآم .. اونقدر قدرت دآرم با دستم بزنمت !!
:| ..

کجا؟

خـوبـی ؟
چی کُجآ؟؟
Huh

پ
قرار دعوا

نییدونمـ ..
فردا ... خیابون ... سآعت 12 چطوره ؟؟
:| ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط šhεïdα
آگهی
(17-05-2014، 18:55)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:54)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:52)☆★ super star★☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:50)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آیه ای جدید از آسمان نازل شد |:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/10300958_551178661670203_4732737640794636030_n.jpg
دیو* ت اینستا باز کردی؟>.<

نه |:

به جان خودم الان از فیس بوک گرفتم |:
دیو* ت فیس بوک داری؟>.<

دیو* به جان خودم و خودت دیگه نمیرم -_-

اصن اکانتم فسیل شده اونجا |:

پاییز آخرین باری بود که رفتم /:
 سپاس شده توسط šhεïdα
(17-05-2014، 18:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:56)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:54)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:53)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:51)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Rolleyes هیچی Shy
یا همین الان میگی یا میرم زن میگیرم |:

(بی شوخی)
>__<
شکلک جدید:ag54:

خعلـیییییییی بیـشو9و9رییییی !|:

بـُرو زن بگیر-__- طلاقمو میگیرم ازت -_-
خودت نخواستی.....Angel

کسی زن سراغ داره؟:ag54:

هـویییی -_- بـودن بـآ من لیـآقـت میخـواد -___-

یـِـت فُرصـت میـدم ! شـآید صَرف نـظر کـردی -_- چـون حسـرتـشو میخـوری ://////// RolleyesRolleyes

محسن کفاثت تو با شیدا دوستی یا این یارو؟
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα
پآ×ه شدم دیگه اینقد که ریاضی خوندم >_<
ب قرعان اگه ریاضی فردامو 20 نشم خودمو با کش دار میزنم:||
اه ر×دم به این معلم ریاضیمون!
لامصب امتحان که نمیگیره !سگ میگیره جای امتحان
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 158

سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، šhεïdα
زن:خيلي بزرگه! مرد:عادت ميکني.
زن:از پشت درد ميگيره! مرد:جا باز مي کنه.
زن:نمي خوام! مرد:خيلي بزرگه؟
زن:آره. مرد:بگم يه کفش ديگه بيارن؟
 سپاس شده توسط ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Ƒαкє ѕмιƖє ، šhεïdα
(17-05-2014، 18:57)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:56)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:54)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:53)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:51)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Rolleyes هیچی Shy

(بی شوخی)
>__<

خودت نخواستی.....Angel

من چن تا میخوای/؟

مگـ] عروسکـه که چندتآیی بآشه ؟
بذآر بآ زنش آشتی کنه بآو ..
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط šhεïdα
کجا دختر ایرونی؟
(17-05-2014، 18:59)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-05-2014، 18:58)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(بی شوخی)
>__<

خودت نخواستی.....Angel

هـویییی -_- بـودن بـآ من لیـآقـت میخـواد -___-

یـِـت فُرصـت میـدم ! شـآید صَرف نـظر کـردی -_- چـون حسـرتـشو میخـوری ://////// RolleyesRolleyes

محسن کفاثت تو با شیدا دوستی یا این یارو؟
هوی با اون کاری نداشته باشDodgy

اون حقیقیه 

ادم هم باید حقیقی داشته باشه هم مجازیAngel
 سپاس شده توسط šhεïdα ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، Dead Silence
هــــوف...|:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
(17-05-2014، 18:59)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(بی شوخی)
>__<

خودت نخواستی.....Angel

من چن تا میخوای/؟

مگـ] عروسکـه که چندتآیی بآشه ؟
بذآر بآ زنش آشتی کنه بآو ..

واس ما نقش عروسک دارن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان