امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&&

(18-05-2014، 11:04)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:02)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرضیهـ عــ*ــ« ...
ج منو نمیدی ج اینو میدی ؟؟
بی ادب ..
ملعون ..
خآک برسر ..
بروبمیر ...
>.<

نه باو |:

خودم فک کردم s سیناس |:

از لجه پوریا اونو گذاشته بودی ؟! |:

اینو ---> یکی هست ک میخوام دنیا نباشه |: فقط اون کنارم باشه |:

نعــ ...

پوریآ ؟ بیخی بآو ..چرا بآس لجشو دربیآرم ؟؟
من چآرشنبه گذآشتمتش خوده پورِیآ هم دید ..
منتهی سینآ نبود ..
عوض کردمـ ..
شنبه گذآشتمـ ..

:| ..

یکی هست میخوآم دنیآ نبآشه ولی اون تا ابد کنارم بآشه !!

این بود ملعون ...

Big Grin
من همون رومیساما crying :viki:
 سپاس شده توسط Dead Silence ، LIGHT
آگهی
(18-05-2014، 11:02)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:59)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:57)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:56)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام ^^

این امیر اینجاس ؟ :|

خدافس :|

بازبون بی زبونی گفـ ازت بدم میآد ..
Shy

نع اصن میمیرم براش :|

عشق خودمه این امیر :|

زکی القدس .--.

دافس :|

هلن پیش مرگـهـ امیـر بـشـه صـلـوات !! ||:

تکبیـــــــــــر !! ||:

الــــــــــــــــــــــلّه اکــــــــــــــــــــــــــبر !! |:

خمــــــــــــــــــــــینیـ رهبر .--.
 سپاس شده توسط Dead Silence ، Mr.Robot ، LIGHT
توحلقم مرضیهـ ..
بهترینـ ..
3>
 سپاس شده توسط Mr.Robot ، Dead Silence ، Brooklyn Baby ، LIGHT
(18-05-2014، 11:04)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:02)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:59)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:57)✔ בختر ایرونـــــــے ✔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:56)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلـام ^^

این امیر اینجاس ؟ :|

خدافس :|

بازبون بی زبونی گفـ ازت بدم میآد ..
Shy

نع اصن میمیرم براش :|

عشق خودمه این امیر :|

زکی القدس .--.

دافس :|

کی من ؟؟؟؟؟
بدت میاد ؟؟؟
وای ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Sad

تورو نگفتم

امیرو گفتم .-.
ایشونم هم امیر تشیف دارن ||:
بــدت میــآد ؟ |:
میخاستی بیای خاسگاریم کع ؟ (((:
من قرار بود چایی بیارم خخخ ((((:
 سپاس شده توسط LIGHT ، ツClas$i☪ J☯ ツ
(18-05-2014، 11:03)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:01)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:58)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:56)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:55)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی با کی داره ازدواج میکنه ابجی؟
من دارم دومین شوورمو میگیرم اگه بابا اجازه بده((:

نام کاربری بابا رضا چیه؟
باکی ازدواج میکنی؟
بابا رضا اینه:
♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮

با این پسره ایکس بوی

من دارم زن میگیرم ولی اسمشو نمیدونم Smile
ماعده ام-_-
              &&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 54

&&¤ChAtRo0m V£r$!0N 122¤&& 54
 سپاس شده توسط LIGHT
(18-05-2014، 11:05)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:02)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:59)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریــ*دمــ تو مـعلم با اون سـوالـآش |: ..

معلـمـهـ بام لجـهـ ! خـُدآ میـدونـه چَن بهـم میـده تُ کـآرنـآمـه !

فردا چی دآریـن !؟ |:
نداریم ||: پس فردا فیزیک ||:
تو اول دبیرستـآنی ؟!|:
یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــپ ((((:

(18-05-2014، 11:02)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:01)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:59)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:57)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریــ*دمــ تو مـعلم با اون سـوالـآش |: ..

معلـمـهـ بام لجـهـ ! خـُدآ میـدونـه چَن بهـم میـده تُ کـآرنـآمـه !

فردا چی دآریـن !؟ |:
نداریم ||: پس فردا فیزیک ||:
تو اول دبیرستـآنی ؟!|:
یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــپ ((((:
نــــوپ من سومم ||: برا من علوم ینی فیزیک خعلی سخته ||: بقیه بخشاش راحته

پَ برا چی میگی اولم !؟|:

ایششش -_- از علوم متنفرم ! SleepySleepy
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Mr.Robot
(18-05-2014، 11:05)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:00)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:59)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:57)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:54)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ابرو واسم نزاشتن بمون
من با اجازه ی بابا رضا شوور میکنم((:
مائده نکن !
اگه شوور کردی میرینی تو زندگیت:|
خاک بر سرت کنن >_<
این پسره که میبینی....
بگم؟

بیا ازدواج نکرده واسمون پاپوش درست کردن Smile
ای خدا

خودت اعتراف کن!

1. نیشتو ببند :|
2. مائده یه دیقه بیا پخ تا بهت بگم!
3.اگه هم میخوای همین الان جلوی پدرخوانده+امیرحسین+خودش+خودت بگم =-__-=

مختصر بگم شوورت خیانت کارع

مائده همش پاپوشه ... این حسودیش میشه تو میخوای زنم شی Sleepy
bethowen ...
 سپاس شده توسط P e D i
(18-05-2014، 11:06)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وآیــــــــ
وآیـــــــ
حآلـآ وآیـــــــ وآیــــــــ
وآیــــــــ وآیــــــــ وآیـــــــ
^ـــــــــ^

مشکل عمقیهـ ..
با دعآ حل نمیشهـ ..
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘ ، LIGHT
(18-05-2014، 11:04)✘v!☻lent girl✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:02)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رهَـــــآ ^_^
رهَـــــآ ^_^
رهَـــــآ ^_^
رهَـــــآ ^_^
رهَـــــآ ^_^
رهَـــــآ ^_^
رهَـــــآ ^_^
♥♥
♥♥
♥♥
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
هــلن ^ــــــ^
♥♥
♥♥
♥♥

ژونــــــــم ^___^
ژونــــــــم ^___^
ژونــــــــم ^___^
ژونــــــــم ^___^
ژونــــــــم ^___^
ژونــــــــم ^___^
ژونــــــــم ^___^
♥♥
♥♥
♥♥
 سپاس شده توسط LIGHT ، ✘v!☻lent girl✘
(18-05-2014، 11:07)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:05)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 11:00)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:59)x boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-05-2014، 10:57)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مائده نکن !
اگه شوور کردی میرینی تو زندگیت:|
خاک بر سرت کنن >_<
این پسره که میبینی....
بگم؟

بیا ازدواج نکرده واسمون پاپوش درست کردن Smile
ای خدا

خودت اعتراف کن!

1. نیشتو ببند :|
2. مائده یه دیقه بیا پخ تا بهت بگم!
3.اگه هم میخوای همین الان جلوی پدرخوانده+امیرحسین+خودش+خودت بگم =-__-=

مختصر بگم شوورت خیانت کارع

مائده همش پاپوشه ... این حسودیش میشه تو میخوای زنم شی Sleepy

شایدم راس میگه !
 سپاس شده توسط LIGHT ، ツClas$i☪ J☯ ツ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان