امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪●

های {!} |:

خوبی {؟}

مامانت خوبه {؟}

بابات خوبه {؟}

خواهر برادرات اگه داری خوبن {؟}

حال من خوبه {؟} |=

من خل وضع ام عآیا {؟}

تو خل وضعی عآیا {؟}

او خل وضع اصد عآیا {؟}

حوصله ندارم بیشتر سرکارت بزارم {!} |=

فعلا بای {!} ((((:
Tell these girls
they don’t need men
-to feel like -women
 سپاس شده توسط Adl!g+ ، PROOSHAT
آگهی
(07-07-2014، 16:46)سلنا654321 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام(: سلام

خوبی؟(:ای بدک نی ستم(:

خوشی؟*^_^*بلی

خوب بریم سر سوالات(:

اماده؟بعلــــه

مطمئن؟ارع

بریم؟بریم دیگه

از کدوم یکی از آلات موسیقی خوشت میاد یا دوست داری یادش بگیری؟دف که بلدم با کمانچه

دوست داشتی اسمت چی باشه؟نیایش که هست

یکی از جالبترین خاطرات دوران کودکیت را بگو رفتم بالا شوفاژ به سر خوردم زمین گریه نکردم یا پسر همسایمونو زدم/:

وقتی خودت را توی آینه میبینی چه احساسی داری؟هیچی

چه غذاهایی را دوست داری؟قلیه ماهی سالد الویه

موقع تفریح چه کارایی می کنی؟اسکیت بازی می کنم(:

دوست داری اسم بچه هاتو چی بذاری؟من نمی خوام ازداواج کنم چه برسه به بچه/:

دوست داشتی غیر از شهر خودت بچه کدوم شهر باشی؟کلا راضیم

طرفدار کدوم ورزش و تیم ورزشی هستی؟والیبال

اگر به 7 سالگی برگردی چه کارایی انجام نمیدادی؟شیطونی بیشتری میکنم

آشپزی بلدی چه غذاهایی؟بله - سالاد اویه و ماکارونی و عدس پلو و دمپخت

از کدوم شخصیت کارتونی خوشت میاد؟کلاه قرمزی

دلت میگره چیکار می کنی؟اهنگ

اگه قرار باشه 3 تا آرزوت همین الان برآورده بشه ، آرزوهات چیه؟ارزو میکنم همه ی ارزوهام براورده بشه

باحال ترین ترین سوتی ای که دادی؟یادم نی

اولین و آخرین باری که تقلب کردی با نمره هایی که گرفتی؟تقلب نمی کنم ولی میرسونم یه بار امسال سر امتحان قران تقلب کردم که اونم امتحان یه دفعی بود هیچی نخونده بود کل کلاس نمرشون افتضاح شد همچنین من

خوب دیگه(:

کاری باری امری چیزی؟؟نه مرسی

بابای*^_^*
خدافس(:

(07-07-2014، 18:50)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چند روزه نشستی؟ :v نمی دونم؟؟!!!

از صندلی داغ راضی هستی؟ :>حالا که سوالات شیوا رو می بینم نع/:

(07-07-2014، 21:35)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام :|سلام
خوبی؟مرسی
نه من خوب نیسدم :|
مثه یه بز خوشمل به سوالام ج بده باشه؟! -_-من بز نیستم پس خوشمل جواب نمیدم/:

وقتی میگن فری یاد چی میوفتی؟فریدون با یه سیبیل کلفت^_^
چرا من تو لیست فرند هاتم؟خوب چون دوسمی
فری یا فرین؟فرین
اگه یکی بیاد تحقیق و بگه فری چجور آدمیه میگی چی؟دختر خوب و تیزهوشی ولی به این راحتی دست کسی نمی دیمش/:
چرا اسمت نیایشه؟چرا اسم تو فرینه به هم دلیل اسم من نیایشه
بستنی یا فالوده؟بستنی
بیشعور یا بیژور؟بیشعور
الاغ یا الاخ؟الاخ
اسکل یا اوشکول؟اسکل
سگ یا گربه؟سگ
خرداد یا مهر؟مهر
نوروز یا کریسمس؟نوروز
چه مارکی دوس داری ((لباس))نمی دونم به مارک دقت نمی کنم^_^
چه مارکی دوس داری ((گوشی))اپل
چ غذایی؟قلیه ماهی
چ حیوونی؟خرگوش

خو برو دیه لوس نشو -_-

دیه خیلی تحویلت گرفتم -_-

خدافس :|
خدافس|:

(07-07-2014، 21:55)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟از بس فک می کردهواسه اینده پس انداز داری؟نعدوست داری کار شناسی را ملی بخو نی یا آزاد؟منظورت دولتی یا ازاده؟دوست داشتی چیکاره بودی؟من هنوز می تونم دوس داشته باشم چی کاره بشم چون الان کاری ندارمچی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگی ات با کسی تقسیم کنی؟نمی دونم دوست داری مهمان داری كنی یا مهمانی بری؟هردو مهمون داری بهترهزیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟مثل برازجانی ها نشو/:اگه من از انجمن برم چه حسی بهت دست می ده؟دلم واست تنگ میشهخوشحال می شی بگم من الان دیگه نمی تونم سوال بپرسم!!؟ارع ارع^_^حست الان كه روی صندلی هستی چیه؟این که سوال ها خیلی مسخرس/:بیشترازکی کتک خوردی؟کلا کتک نخوردم^_^اگه بیام خونت چی برام می پزی؟قلیه ماهیاگه بهم بخوای كادو بدی چی میدی؟باید روش فک کنمجمله ای که وقتی می ری جلوی آینه و خودتو می بینی و به خودت می گی چیه ؟اصلا چیزی به خودم نمی گممعدل سال اول دبستانت ؟20می خوای کمتر باشع؟؟اسم معلم اول ابتدائیت چی بوده ؟خانوم مالکیاز درس های دوران دبستان کدومها رو یادته؟درس خواهر دلت میخواد روی صندلی داغ بعدی کی بشینه که بتونی به حسابش برسی؟ستاره(:چه گلی رو دوست داری؟همه گل ها رو دوس دارمسالاد، ماست، ترشی؟سالادآخرین چیزی كه خریدی چی بوده؟برام اکثرا می خرن خودم چیزی نمی خرم چون پول تو جیبی نمی گیرم(:اگه همسرت بگه دیگه تو آشپزانلاین نرو چی كار می كنی؟من که همسر ندارموقتی مهمون داری خیلی ریلکس و آرومی یا همش نگرانی که خوب برگزار بشه؟ریلکس و اروم بد برگزار بشه به درکتو خونه ت گل و گیاه داری؟نع/:یه آهنگ که تو رو یاد بچگیت میندازه؟یه اهنگ مال کامران هومن اسمش رو یادم نی بیشتر کی بهت گیر میده ؟کلا خیلی کم گیر میدن گاهی مامانم اهنگ شاد دوست داری یا غمگین؟غمگیندلت بگیره چیکار میکنی؟اهنگ گوش میدمشعر میگی؟نهاهل شاعری هستی؟نهوقتی نتونی چیزیرو به دست بیاری ناراحت میشی؟خب اره میشموقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟حالت اول1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستیفک میکنی نقطه ضعف های من چیه ؟نمی دونماگه تو درس تربیت بدنی حذفت کنن چه حالی پیدا میکنی؟عصبی می شمموسیقیه مورد علاقت؟کمانچهبه دوستانت اعتماد داری؟ارع بیضیاشده کسی رو دوست داشته باشی بهش نرسی؟نعخوشبختی رو در چی می بینی؟شما اهل دوستی هستی یا تههایی را بیشتر دوست داری؟تنهاییمعمولاً بیشتر گریه میکنی یا بیشتر می خندی؟می خندمشما اگه جای کنتور برق بودین چیکار می کردین؟هان؟؟هدفت از زندگی چییه؟هدفی ندارمبهترین داروی حسادت ...؟...چند بار غذاروسوزوندی؟غذا زیاد درست نمی کنم که بخوام بسوزونمآشپزیت خوبه؟ای نه خوب نیسدر کار خانه به مادرت کمک میکنی ...؟شایدخرید لباس را بیشتر با چه کسی انجام میدی؟خالمدر چند سالگی میخوای با اونی که دوست داری ازدواج کنی ...؟کسی دوس ندارمبه تیپت حساسی؟هان؟از کدوم اخلاقم بدت میاد؟حرفام تو دلم می مونهبا کدوم دوستان در کلاس رابطه ات خوب با اسم بگو ...؟تو کلاس کلا دوسی ندارم که رابطم باهاش خوب باشهاگه یه روزی مجبور بشی که درس را ول کنی بری دنبال کار ناراحت میشی ...؟ارعصدات چه طور برای خوندن؟بدعنظرت در مورد شخصیت من چیه؟نمی دونمبه کدام شهر یا کشور یا کره علاقه مندی ...؟ایرانتاریخ تو لدت را درست بگو؟80/7/23دوست داری در اینده شغلت چی باشه ...؟در رابطه موسیقی کودکماشین مورد علاقه ات ...؟بنزدوست داری کارشناسی را در کدوم شهر بخونی؟تهراندر کدوم ورزش فعالیت داری؟اسکیتدوستات چقدر برات اهمیت دارن؟خیلینظرت در مورد جنبه بچه های کلاسمون چیه...؟افتضاحاگه بهت تو دوستی خیانت بکنم با من چی میکنی؟نمی دونم اگه به جای حراست دانشگاه بودی با من چی کار میکردی؟بازم نمی دونمبا خانم های کلاس رابطه ات خوب یا آقایان...؟خانوم هادوست داری با چه چور همسری ازدواج کنی توضیح مختصر ...؟دوست ندارم ازدواج کنمدوست داری به خارج از کشور مسافرت کنی ؟ کجا ؟نعاز بچه های کلاسمون به کدومها بیشتر اعتماد داری با اسم کوچک بگو ...؟هیچ کدامچه رنگی را دوست داری ؟ چرا؟زرد ارومهنظرت در مورد من چی اگه استادم بودی به رفتار یا اخلاقم از بیست چند میدادی؟12اسب سفید رستم چه رنگی بود و مال کیست؟/:تا حالا شده مخالفت کنن منطورت؟؟
کدوم درس واست جالبتره؟ریاضیروزی چند ساعت درس میخونی؟فعلا تابستونهتاحالا ازدستم ناراحت شدی؟نه رشتتو دوس داری؟ چقدر؟من هنو تایین رشته نکردمراهنمایی در کدام مدرسه خونده ای؟تازه دارم میرم راهنمایی تیزهوشانکدام شهر را دوست داری؟تهرانپریشب به کی زنگ زدی؟به کسی زنگ نزدمشاعر مورد علاقه ت ؟نم یدونمدیدگاهت در مورد زندگی ؟دیدگاهی ندارم(:تو روابطت اهل غیرت خرج کردن برا طرف هم هستی ؟من طرفی ندارممیونه ت با تنهایی چطوره ؟خوبهمواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟نمی دونم/:تاریخ درست تولد رو با روز و ماه وسال بگو شاید جش تولد برات گرفتیم؟گفتماولین سوالی که دوس داری از نفر بعد صندلی داغ بپرسی چیه ؟با روش فک کنمتا حالا برای کسی از غرورت گذشتی ؟ اگه اره برای چی ؟برا هم کلاسیم ولی الان دارم میبینم بره گم شه(:حاضری با شخصی ازدواج کنی که تحصیلاتش ابتدایی باشه ؟ اما از هر نظر دیگه ایده آل باشه ؟کلا نمی خوام ازدواج کنم( اخلاق / موقعیت کاری و مالی / ظاهر و .. )چطوری میفهمی به کسی علاقه داری ؟ چطوری میفهمی علاقه ست، هوس نیست ؟چه میدونم/:فک میکنی چه چیزی میتونه ی رابطه رو حفظ کنه ؟اینا رو از من می پرسی؟عشق چطور به وجود میاد ؟نمی دونمچه سازی رو دوس داری ؟کمانچهچه قدر به به اطرافت توجه میکنی ؟ ( دقتت بالاست یا نه )بالاستسقف آرزوهات کجاست ؟دیدن مادر بزرگمخاطرات زندگی خودتو می نویسی؟ارعدر برخورد با چه چیزی دلت می گیره (ناراحت میشی دوست داری گریه کنی)؟دفترچه خاطراتفیلم یا انیمیشن کدوم رو دوست داری؟فیلیمتا حالا به کسی در انشگاه پیش نهاد دوستی داده ای؟شیوا خوبی من دبیرستان نیستم چه برسه دانشگاهتا حالا شده گم بشی ؟ توضیح !نه ورزش میکنی؟ارهآخرین باری که واقعا ترسیدی کی بود و از چی ترسیدی ؟یادم نیتیکه کلام شما چیه ؟نمی دونم/:اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن ؟مخ نزدم مخ منم کسی نزده/:تا حالا سیگار کشیدی ؟ اولین بار و آخرین بار کی کشیدی؟نعدنیای مجازی(اینترنت) یا واقعی؟نمی دونمیکی از بدترین خاطرات دبیرستان ؟به خدا دبیرستانی نیستمبین دوستات (دوستای دبیرستان، نت ، بیرون و دانشگاه ) کدوم گروهو بیشتر میپسندی؟نتاز من انتقاد کن؟بر عصاب خود مصلت باششده تا الان خودتو به خاطر کسی رسوا کنی؟ ناگه بله هست کی؟نعچن نفرو تا الان گذاشتی سر کار ؟نزاشتمظاهر طرف مقابلت چقدر برات مهمه؟مهمخ نیسپیش دوستایی که باهاشون رودرواسی داری چطور؟هان؟اگه یه روز بفهمی عزیزت تو رو بیشتر بره ظاهرت میخواد چیکار میکنی؟عزیز ندارمچه اخلاق منو نمیپسندی ؟عصبی شدنتراست میگن عدد ۱۳ نحسه؟نعمعمولا با کی میری خرید؟مامانم و خالمدر خرید مشکل پسند هستی؟نعتو بچگی چه بازیهایی میکردی؟هنو بچم(:بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟دوست های نتتا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟نهبهترین دوست دوران کودکیت اسمش چی بوده؟پرهام (از3 سالگی تا 6سالگی)وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟دوستامبرزگ ترین شکستی که داشتی؟نداشتمبزرگترین آرزوت چیه؟دیدن مادر بزرگمدوست داشتی بر گردی به دوران کودکی؟اریشده دل کسی رو بشکنی؟اگه اره چرا اخه؟نمی دونم شایدشده کسی رو تیغ بزنی ؟!!!نعدوست داری بعد تو کی رو صندلی داغ بشینه؟ستارهپوششت تو خونه چه جوریاست ؟ فرقی داره حضور پدر و برادرت ؟نه باهوشون راحتم چقدر پول تو جیبی میگیری ؟ پس انداز هم می کنی ؟ بیشترین خرجت چیه ؟بهم پول تو جیبی نمی دممخوای با کی عروسی کنی؟ای بابازیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟نمی دونمتا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟گفتن شبی هنرپیشهای هندیخالکوبی کردی؟نهچند بار تا حالا خون اهدا کردی؟نکردم چند وقت ی بار این آب به تنت میخوره؟جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟کاردستی درست میکنم باهاشتا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟نمی دونم دوس ندارم زیاد عمر کنمآشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟نه نمی دازممعمولا چه مدل کفشی میپوشی؟اسپرت معمولساگه یه لنگه کفش بهت بدنباهاش کدوم یکی از همکلاسی هاتو میزنی؟چرا؟هیچ کودوماولین دوست دوران دانشجوییت کیه ؟ای خدا سختترین کار تو زندگیت چیه؟نماز خوندنبهترین و بدترین جای دانشگاه ؟ چرا ؟خدااااااگه رئیس دانشگاه ازاد بودی اولین کاری که میکردی چی بود ؟نمی دونم »»»»»»»»»ترینهای کلاس:شجاعترین:ملیکاشیطون ترین:خودمقابل اعتماد ترین:نداریممهربونترین:نداریمزورگوترین:یاسمنباهوشترین:خودمساکت ترین:اناهیتارک ترین:ملیکااخمو ترین:رضوانمرموزترین:مریمبی مزه ترین:مهتابخرخون ترین:نداریمبچه کلاس کی ها هستن»»»»»»دوست داری آیندت چطوری باشه اصلا می تونی اون آینده ای که می خوای بسازی؟نمی دونمقشنگترین کتابی که خوندی؟جام جهانی در جوادیهکدوم سریال تلویزیونی رو بیشتر از همه دوست داشتی؟الات سریال ها خیلی بی مزه شده در حال حاظر مدینهکدوم فیلم سینمایی رو دوست داری؟فیلم سینمایی زیاد اهلش نیستمکدوم بازیگر مرد رو دوست داری؟انمی دونمکدوم بازیگر زن رو دوست داری؟شقایق دهگاناگه زندگیت یه فیلم بود اسمشو چی میذاشتی؟خط خطی های خداپارسال این موقع چه حالی داشتی؟شاد و شنگولچه حیوونی رو بیشتر دوست داری؟خرگوشتا حالا حیووون خونگی داشتی؟کدوم غذا رو بهتر درست میکنی؟سالاد الویهکدوم غذای دانشگاهو بیشتر دوست داری؟چه غذایی رو بیشتر دوست داری؟ماهیچندتا خواهر و برادرین؟بزرگ ترن یا کوچیکتر؟با کدوماشون بیشتر دوستی؟یه داداش دارمکدوم بهتره:مدرسهدانشگاهخوابگاهتا حالا بفکر ترک تحصیل کردن افتادی؟نعآثار تاریخی شهرتون ؟زندان دژیه جمله بگین؟هوفدوست داشتین دانشگاه شریف درس بخونین؟شاید تونستم هنو امید هست(:نظرتون در مورد دوست داشتن چیه؟مزخرفتایا می خوای جشن ازدواج دانشجویی بگیری؟؟نعآهان راستی به نظرت پشه ها روزا کجا میرن؟؟؟نمی دونمتا حالا عاشق شدی؟نهراستی تا حالا کسی بهت گفته خیلی دوست داشتنی هستی؟!؟!؟!نعوقتی شنیدی مهندسی کامپیوتر اهر قبول شدی چه شکلی شدی؟خوبی؟مگه من کنکور دادماسم یکی از اساتید رو که دوست داری؟به خدا 13 سالمعاگه قرار باشه یکی رو بکشی کدوم رو انتخاب میکنی؟کسی نمی کشمقشنگترین فیلمایی که دیدی؟نمی دونمبهترین کمکی که توزندگیت دوست داری بهت بشه چیه؟کمک نمی خوامبهترین خاطره ای که تا حالا تو دانشگاه داشتی؟اولین عشقت رو كجا پیدا كردی؟ندارمبزرگترین مشکل انجمن ؟قات میزنهدوس داشتی تو کدوم دوران تاریخ زندگی می کردی ؟!همین حالا خوبهزیر بارون توی هوای سرد کدوم می چسبه؟نمی دونماولین بازیه کامپیوتری؟بازی کامپیوتری نمی کنمتا حالا تو خونه چند دفعه غذا رو سوزوندی؟نسوزندمازچی میترسی؟گربه(:میخوای شخص مورد علاقت چه جوری باشه؟دوس ندارم شخص مورده علاقه داشته باشماگه یه کامیون واسط پول بدن چی کار میکنی......؟همش و میدم فقیر ا کمی هم برمی دارم واسه خرید یه خونه بین دوست پسرا كدوم رو بیشتر دوست داری ؟ندارمبین دوست دخترا كدوم رو بیشتر دوست داری ؟مونامحل تولدواسم بیمارستانی که توش متولدشدین؟باید از مامان بپرسم 
کشتی منو

(08-07-2014، 9:40)#nIkI# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

های {!} |:سلام

خوبی {؟}مرسی

مامانت خوبه {؟}مرسی اونم خوبه

بابات خوبه {؟}خوبه

خواهر برادرات اگه داری خوبن {؟}بردار هم خوبه

حال من خوبه {؟} |=نمی دونم فک نکنم

من خل وضع ام عآیا {؟}شاید

تو خل وضعی عآیا {؟}شاید

او خل وضع اصد عآیا {؟}شاید

حوصله ندارم بیشتر سرکارت بزارم {!} |=باش

فعلا بای {!} ((((:

خدافس
 سپاس شده توسط ♥Roksana♥ ، Mïņ̃†êR ، PROOSHAT
من هر چی ارسال میکنم بالاتر از 97 تا نمیره

برای چی؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/pictures/flashkhor-lgo1.jpg
 سپاس شده توسط PROOSHAT
(10-07-2014، 14:29)بی همتا... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من هر چی ارسال میکنم بالاتر از 97 تا نمیره سلام

برای چی؟شاید اسپم میدی یا تو بحث و گفت و گو ارسال میدی در بحث و گفت و گو ارسال ها حساب نمی شه
 سپاس شده توسط PROOSHAT
:] دوباره اومدم
خوب  :}
یه بیو درباره خودت بگو
2 خط درباره من تایپ کن:|
اخلاقم چطوره؟!
کلا نظرتو دربارم بگو D:
خوش سلیقم؟!D: 
اگه یه روز رمزه اقا صابرو [:|] گیر بیاری چیکار میکنی؟! D:
میخوای چیکاره شی؟! D:
میدونم که هیچ کاره نمیشی D:
:|
خوب...
برا اینا یه آرزو کن

من

مهشید

تارا

ستاره

مهتاب

میترا

خودت

رژی

ویدا

آوا

فاطی

مرضیه[frost]

اون یکی مرضیه

آرمینا

امیررضا

پویا

رزی

فرین

لادن
p:
بازم میام
 سپاس شده توسط PROOSHAT ، Adl!g+
در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟

دوس داری بین فامیلاتون سر به تن کی نباشه؟

به نظرت هواپیما بوق داره عایا؟

وجدان کجاست ؟داری عایا؟

تا حالا از معلم کتک خوردی؟

پایین ترین نمره و بالا ترین نمره ای ک تو دوران مدرسه گرفتی چند بوده؟ و از چه درسی بوده؟

نظرت راجع ب این صندلیه ک روش نشستی چیه؟ داغه آیا؟ جات چطوره کلن؟

نظرت درباره ی فینال جام جهانی چیه؟
●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪● 113
 سپاس شده توسط Adl!g+
(11-07-2014، 17:43)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:] دوباره اومدم خوش اومدید/:
خوب  :}
یه بیو درباره خودت بگو خودت منو بهتر از خودم میشناسی/:
2 خط درباره من تایپ کن:| یه دخی عالی و .....
اخلاقم چطوره؟!عالیه
کلا نظرتو دربارم بگو D:وای نسترن خودت می دونی حال ندارما /:
خوش سلیقم؟!D:  بلی بلی
اگه یه روز رمزه اقا صابرو [:|] گیر بیاری چیکار میکنی؟! D:نمی دونم ولاه(:
میخوای چیکاره شی؟! D:درباره ی موسیقی کودک/:
میدونم که هیچ کاره نمیشی D:/:
:|
خوب...
برا اینا یه آرزو کن

من . هر چی می خوای بش برسی

مهشید . اون تقدیر نامه ها تو اتاقت همین طوری بیشتر بشه/:

تارا. به راه راست هدایت بشه^-^

ستاره. ستی چی بگم ولاه/:

مهتاب . حالش بیاد سر جاش و روز های خوبی داشته باشه

میترا . از شیرازی بودن بیاد بیرون یه ذره خودشو تکون بده/:

خودت. خودم اینده خوبی داشته باشم دیگه(:

رژی . دوست واقعی خوبی پیدا کنه(:

ویدا . راحت زندیگی کنه

آوا . مدیر یا اون اوا؟؟

فاطی . بره کنسرت وان دی(:

مرضیه[frost] راحت زندگی شو بکنه(:

اون یکی مرضیه غم و غصه نداشته باشه

آرمینا . دختر خوبی باشه و اینده خوبی داشته باشه

امیررضا. درس و ایناش خوب پیش بره و موفق باشه/:

پویا. /:

رزی. مدیر ثابت بشه(:

فرین.دانشگاه هر جا می خواد قبول بشه/:

لادن. هر چی می خواد بش برسه
p:
بازم میام /:
خدافس

(12-07-2014، 1:40)پروشات نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در حال حاضر اصلیترین مشغلت چیه؟درسام

دوس داری بین فامیلاتون سر به تن کی نباشه؟پسر دایی مامانم

به نظرت هواپیما بوق داره عایا؟اره فک کنم(:

وجدان کجاست ؟داری عایا؟وجدان همه جا هست اری/:

تا حالا از معلم کتک خوردی؟نه

پایین ترین نمره و بالا ترین نمره ای ک تو دوران مدرسه گرفتی چند بوده؟ و از چه درسی بوده؟پایین ترین قران بود 17 فک کنم بالا ترینم خو 20 زیاد دارم

نظرت راجع ب این صندلیه ک روش نشستی چیه؟ داغه آیا؟ جات چطوره کلن؟نه زیاد داغ نی فقط دست ادم درد می گیره جاش بد نیس(:

نظرت درباره ی فینال جام جهانی چیه؟نمی دونم قابل پیش بینی نیس
خدافس
 سپاس شده توسط Mσηѕтєя Gιяℓ ، T A R A ، PROOSHAT
سلام تارا*^_^*
خوبی؟^_<
چه خبر؟
بهترین دوستت تو نت=
واسه اینا شکلک بزار
من
خودت
روژی
آوا مدیر
عرفان مدیر
ایمان مدیر
آقا صابر
رز
نسترن
نیایش
شیوا
نیکی
فرین
غزل
از اینکه مدیری راضی؟
اهل کوجایی؟
خب سوالا تموم شد
خدافس^_~
●▪▪ صـنـدلـی داغ ▪▪● 113

سپاس شده توسط T A R A
۱.قلبا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده.
۲.خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟
۳.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟
۴.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟
۵.شبا خونتون پشه داره؟
۶.دست خطت چطوریاست؟
۷.آشغال میرزی رو زمین؟اگه آره ککت بعدش نمیگزه؟
یه اس ام اس عاشقانه:
دلتنگی:
تنهایی:
خیانت:
ضدحال:
خنده دار........خنده داره باحال باشه هاااا بالاییا ازیادمون بره از خنده )
برام تعریف کن...
دوس داشتی کی باشی که الان نیستی ؟
۲ بچگیات اسب خیالی داشتی ؟ ( همون چوبی که سوارش میشدیم )
۳ ـ اگه یکی یه ساعت شنی جلوت بگیره و بگه تا افتادن اخرین ماسه یه جمله بگو ، چی میگی ؟
۴ـ نظرت درمورد تابه به عنوان یه سلاح سرد چیه ؟
۵ ـ اگه بخوایی یکیو از زندگیت delet کنی ، اون کیه ؟
۶ـ بهترین sms یی که نا حالا دریافت کردی و بیشتر از بقیه تو inbox نگه داشتی ؟
.باهرکدوم یه جمله بسازBig Grin
دوچرخه
دختر
پسر
مدرسه
سوسک
کدو
افغانستان
کنکور
عشق
پول و ثروت
جنیفر
مسی
کریس
پسر شجاع
کوکب خانم
آجیل عید
شازده کوچولو
مارکبری
با دیدن وشنیدنه اینا چه رنگی به ذهنت میاد؟؟
_تا حال شده صبح برا رفتن ب مدرسه 2 ساعت خواب بمونی؟

2_با سرویس میری مدرسه یا خودت؟ اگه خودت با چه وسیله ای؟

3_ اسم یکی از معلماتو که خیلی دوست داری بگو

4_تا به حال شده انضباطت 16 بشه؟اگه شده چرا

5_نظرت نسبت به درس ریاضی چیه؟

6_ کمترین معدلی که تا الان گرفتی چند بوده؟

7_ تا به حای شده امتحانی یه درسی رو اشتباهی به جای امتحان یه درس دیگه خونده باشی؟ اگه شده چ حالی بت دست داده
جوجه
گربه
سوسک
خواب
استاد
دانشگاه
کتاب

محبت
دروغ
سکوت
نفرت
دوچرخه
گل
بیماری
پرستار
کیمیاگر
قسم
 yas fans in flashkhor.com 

سپاس شده توسط T A R A
خ.ت.پ ^___^*
خوبی؟!
بهترین فیلمی ک تو عمرت دیدی؟!
بهتری آهنگ؟!
بهترین کارتون؟!
بهترین سریال؟!
رنگه مورد علاقه!؟
بهترین دوستات تو فلش
چ حسی داری مدیر ثابتی؟! :|
نظرت درباره من؟!
نظرت درباره اینا + شکلک
مهشید
نیایش
مونا
ستاره
آوآ
رزی
مهراوه
مرضی
تینا
مهتاب
میترا
پریا
 سپاس شده توسط T A R A

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  • صـنـدلـی داغ نسخه 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 15 مهمان