نظرسنجی: خب یسوال برامون ایجاد شده دلیل لایک نکردن چترومها توسط شما کاربران گرامی چیست؟(دی:)(تنها جنبه سرگرمی وتنوع دارد)
این نظرسنجی بسته شده است.
خوشم نمیاد لایک کنم
2.82%
2 2.82%
خز شد|:
22.54%
16 22.54%
حسش نیست
28.17%
20 28.17%
از مدیرش بدم میاد خخخ
12.68%
9 12.68%
چون بقیه لایک نمیکنن
2.82%
2 2.82%
لایکام حروم میشه
4.23%
3 4.23%
دلیلی نداره
8.45%
6 8.45%
اصن کی گفته باید لایک کنم؟
4.23%
3 4.23%
چقدر شما حریصید (حریس)خخ
0%
0 0%
باکمال میل لایک میکنم (دیSmile
14.08%
10 14.08%
در کل 71 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ

(23-07-2014، 11:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:04)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینم شما هرروز لیست دوستای بقیه کنترل میکنین ک ببینین تو لیستش هستید یا نه ؟ :||||||||||||

دیروز تا یکیُ حذف کردم گف من چرا تو دوسات نیسممممممممم؟!!!! >_<

:|
خودش رو یادش رفته اومده بود میگفت رضا آنتی گرل شده من رو حذفیده.__.

خفه شو >_<

اون موقه همه دخدرا میگفتن چرا منو حذف کردی ؟ منم گفتم رضا انتی گرل شده :|

نگفتم منو حذف کرده :|

بعد دیدم منم نیسم گفتم باعث افتخارته اگه تو دوسات باشم .. بت اجازه میدم منو بذاری دوسات :v
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs ، Brooklyn Baby
آگهی
(23-07-2014، 11:08)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسندگی خعلی مزخرف بود!

فقط باید مثه چی تایپیک بزنی -_-

مثه چی._.؟

(23-07-2014، 11:08)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:07)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:06)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ اتفــآقی??!

بیگ بنگ._.

دیدی گفتم ^_^

جنگ جهانی میشه ^_^

منم بیام ^_^ ؟
دخترا رو راه نمیدن._.

برو سبیل بزار._.

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، Brooklyn Baby ، First Star ، ✘v!☻lent girl✘ ، F A R ! N
(23-07-2014، 11:04)Mohammad 77 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام cof

محمد خوب شد اومدی بات کردم داشتم سلام
ஜ۩۩ஜ گفتگـــــــــــوی آزاد(2)176 ஜ۩۩ஜ 74
 سپاس شده توسط ✘v!☻lent girl✘
(23-07-2014، 11:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:08)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسندگی خعلی مزخرف بود!

فقط باید مثه چی تایپیک بزنی -_-

مثه چی._.؟

(23-07-2014، 11:08)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:07)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:06)×BLACK STAR× نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ اتفــآقی??!

بیگ بنگ._.

دیدی گفتم ^_^

جنگ جهانی میشه ^_^

منم بیام ^_^ ؟
دخترا رو راه نمیدن._.

برو سبیل بزار._.

مث چی دیگه .. |: !
سلامAngel
 سپاس شده توسط First Star ، D.I.Z.E.R.E
رضــا -ـــ-
[ !! .. αηd ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mᴏsᴇs
(23-07-2014، 11:09)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:06)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:04)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینم شما هرروز لیست دوستای بقیه کنترل میکنین ک ببینین تو لیستش هستید یا نه ؟ :||||||||||||

دیروز تا یکیُ حذف کردم گف من چرا تو دوسات نیسممممممممم؟!!!! >_<

:|
خودش رو یادش رفته اومده بود میگفت رضا آنتی گرل شده من رو حذفیده.__.

خفه شو >_<

اون موقه همه دخدرا میگفتن چرا منو حذف کردی ؟ منم گفتم رضا انتی گرل شده :|

نگفتم منو حذف کرده :|

بعد دیدم منم نیسم گفتم باعث افتخارته اگه تو دوسات باشم .. بت اجازه میدم منو بذاری دوسات :v
._.

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
(23-07-2014، 11:05)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:04)jeyn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:03)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 11:01)jeyn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2014، 10:58)dj erfan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
هیدن گم شد!!!!!

پیچوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره فکر کنم پیچوند
خیلی نامرده
الا بهش پخ میدم
توهم بده
تو پخ بده من نمیدم شاید خوشش نیاد
نامرد اف شد
حالا چیکا کنیم؟؟؟؟؟؟
نمیدونم؟؟؟؟؟؟؟
آشق...
از این ب بعد این گونه بنویسید...!!
همیشه کلاه سرش میرود ...... !!!!!!!!!!

(23-07-2014، 11:09)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا رو راه نمیدن._.

برو سبیل بزار._.

ینی چی دخترارو راه نمیدم :|

من پارتی دارم میام ._.
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆ ، ✘v!☻lent girl✘ ، Mᴏsᴇs
(23-07-2014، 11:10)@yeganeh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامAngel
سلام
آشق...
از این ب بعد این گونه بنویسید...!!
همیشه کلاه سرش میرود ...... !!!!!!!!!!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان