امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شوخی های جالب شبکه های اجتماعی

سری اول

شوخی های جالب شبکه های اجتماعی 1

هر نوشته ای نویسنده ای دارد. هر نویسنده ای حق دارد اسمش را پای مطلبش ببیند. نوشته هایی که در این صفحه می خوانید، Status های کپی پیست شده ای است که در شبکه های اجتماعی دست به دست چرخیده و صاحبش را گم کرده. اگر «شما» نویسنده این آثار هستید، لطفا عصبانی نشوید. لبخند بزنید و به خواننده هایی فکر کنید که با خواندن نوشته هایتان لبخند می زنند و در دل تحسین تان می کنند.

1- از الان استرس گرفتم واسه روبوسی عید؛ که دوبار باید بوس کنم یا سه بار. لامصب خیلی شرایط سختیه. یهو می خوای سه تا بوس کنی طرفو، اون دوتا بوس می کنه جا خالی می ده وسط جمع ضایع می شی!

2- تیرامیسو بیشتر بهش میاد یک نوع قربون صدقه شمالی باشه تا دسر!

3- هنوز تو شو آهنگ گلزار بودیم که فروتن هم آهنگ بیرون داد، دیگه باید منتظر آلبوم حمید معصومی نژاد خبرنگار اعزامی صدا و سیما از رُم باشیم!

4- یه فامیل خیلی خجالتی داریم یه شب اومد خونه بابام اینا. شب هم همونجا خوابید. صبح بهش گفتیم بفرما صبحونه گفت ممنون صبحونه خوردم!

5- خداییش دقت کردی؟ میری حموم آب داغو وا می کنی چهارصد ساعت وا میستی تا داغ شه! حالا کافیه تو دستشویی اشتباهی آب داغو و اکنی، تو بیست صدم ثانیه میرسه به 120 درجه سانتیگراد.

6- وقتی پشت آیفون می پرسی: «کیه؟» 95% مردم میگن «باز کن»، 5% باقیمونده هم میگن: «منم»! سواله می پرسیم؟

7- تو خونه ما عطسه کنی کسی نمیگه عافیت باشه، همه میگن بیا، بفرما، لُخت گشتی سرماخوردی!

8- تو رادیو می گفت: به خرگوش هویج ندین، خوب نیس واسش! خب مگه ما چقدر از یه خرگوش می دونستیم که اونم گند زدی توش؟

9- به این فکر نکن چرا سبد کالا بهت تعلق نگرفت، به بقیه اطلاع رسانی کن که سبد کالا، سبد نداره!

10- یه بار واسم نامه رسید بعد نامه رو باز کردم و هی چی منتظر شدم مثل تو فیلما نویسنده نامه با صدای خودش نامه رو واسم بخونه نخوند! لحظه سختی بود، تمام باورهام فرو ریخت.

11- آقا من یه اعتراف دارم! اون بچه مردمی که همیشه پدر مادرتون ازش تعریف می کنن و بهتون سرکوفتشو میزنن، منم... حلالم کنید.

12- یکی از بزرگترین دغدغه های زندگیم اینه که وقتی یکی داره باهام حرف میزنه من باید تو کدوم چشمش نگاه کنم؟ راست؟ چپ؟ وسط پیشونیش؟ دماغش؟ هیچکدام؟

13- تو یه پاساژ راه می رفتم که یهو خوردم به یه نفر و اون افتاد زمین. سریع رفتم بلندش کنم و گفتم واقعا عذرخواهی می کنم و وقتی دستشو گرفتم دیدم طرف از این مجسمه های مانکنی هست که جلوی مغازه میذارن. اطرافمو که نگاه کردم دیدم یه یارو داره بهم نگاه می کنه و یه لبخند تمسخرآمیز هم رو لباشه. بهش گفتم خنده داره؟ من فکر کردم آدمه. یارو چیزی نگفت، خوب که دقت کردم دیدم همونم یه مانکن دیگه است.

14- تنها راهی که همه مردم مجبور بشن از زیر گذر چهار راه ولیعصر استفاده کنند اینه که اطراف چهار راه رو مین گذاری کنن، خندق بکنن، بعد تمساح بندازن توش. البته باز یه راهی پیدا میشه که از زیرگذر استفاده نشه بدون شک!

15- حالا عکس تو برف تموم شد، تا چند روز دیگه ولنتاینه: من و عشقم. من و کادوهام. من و این خرس کوچولو. من واین خرسِ گونده با کادوش. من و جوجوم! من وخرم! والا!

16- بهترین راه خودکشی: بری وسط کویر ساقه طلایی بخوری ... بد میگم؟ با چایی هم میخوری باز تشنه ات میشه! معلوم نیس از چی ساختن.

17- یه داستانِ قدیمی هم هست که میگه: وقتی یه دختر لباس میخره، امکان نداره جلوی آینه باهاش نرقصه!

18- دوست عزیز به مهمونی یا مسافرت می ری سعی کن خوش بگذرونی، ماموریت عکاسی که نرفتی از هر سکانست عکس می گیری!

19- مامانم: پاشو بیا شام بخور
- نمی خورم ...
مامانم: باشه نخور!
دو دقیقه بعد: نخور ببینم کجا رو می گیری! سه دقیقه بعد: نخور فشارت بیفته ضعف کنی! چهار دقیقه بعد: نخور از گشنگی بمیری؛ شکل اسکلت شدی از بس غذا نمیخوری! ... همش منو دِق بده ... بیــــــــــــــا کوووفت کن میخوام جمع کنم...!

20- دیروز سر چار راه یه نفر اومد گفت: گل می خوای؟ منم مثل فیلما پنج تومن دادم و گفتم همشو بده. بعد یارو گفت: ببخشید آقا دونه ای چهارتومنه! تو عمرم انقدر تحقیر نشده بودم.

21- غیرممکنه توی مدرسه های ایران درس خونده باشی و این جمله رو نشنیده باشی: ببینید همه تون صفر بشین، یه دوزاری از حقوق من کم نمی کنن. همتونم 20 بشین یه دوزاری به حقوق من اضافه نمی کننن!

22- اتاق دخترا مرتبه تا وقتی که نوبت می رسه به: حالا من چی بپوشم؟

23- این روزا! اگه تو خونه باهاتون مهربون شدن سریع فرار کنین ... قضیه خونه تکونی عیده!

24- دوستای صمیمی وقتی بهشون فحش می دی ناراحت نمیشن ... اول می خندنبعد یه فحش بدتر بهت می دن!

25- توی ایران واسه رانندگی یا باید گواهینامه داشته باشی یا نیسان!

26- تفاوت قصه گفتن والدین من با بقیه؛ والدین اونا: یکی بود یکی نبود ... یه پری کوچولو بود که ...
والدین من: یه روز یه جن از یه قبرستون اومد بیرون و گفت اومدم اون بچه ای که نمیخوابه رو بخورم ... منم هر شب غش می کردم ولی اینا فکر میکردن خوابیدم!

27- این دخترایی که عکس چشمشونو میزارن رو پروفایلشون: اینا هنوز دماغاشونو عمل نکردن!

28- به سلامتی اون گارسونی که وقتی برای بار اولت رفتی تو یه رستوران و گفتی «همون همیشگی»، تو رو جلوی دوستات ضایع نکرد و رفت گرون ترین غذاشونو آورد که دوباره از این غلطای زیادی نکنی!

29- توی همایش روابط زناشویی، سخنران از خانم هاا حاضر در جلسه خواست تا در همون لحظه به شوهراشون با اس ام اس بگن «عاشقتم» و بعد جواب های رسیده رو بلند در سالن بخونن. حالا به تعدادی از جواب ها توجه کنید:
1- با من بودی؟
2- متوجه منظورت نمیشم؟
3- باز ماشین رو کجا کوبوندی؟
4- چقدر پول لازم داری حاشیه نرو.
5- چیه باز امشب مامانت اینا دعوتن خونمون؟
6- یه راست برو سر اصل مطلب ...
7- باز چه دسته گلی به آب دادی؟

30- کافیه از یکی خوشت بیاد، یا میمیره، یا فلج میشه، یا عاشق یکی دیگه اس؛ در بهترین حالتم میره خارج!

31- برنامه بفرمایید شام کم کم بهمون میفهمونه که در این چند سال، فرار «سیرابی»ها بیشتر از «مغز»ها بوده!

32- از رمانتیک ترین صحنه های زندگی هر آدمی اونجاییه که اولین نفر باشه که بشقاب ته دیگ به دستش میرسه، واسه چند ثانیه حس پادشاهی بهت دست میده!

33- همیشه یه مسواک مرموز تو دستشویی هست که معلوم نیست صاحبش کیه!

34- خرج عروسی رو که ما پسرا میدیم اونوقت می گن «عروسی». خونه ام که ما پسرا می گیریم میشه خونه «عروس». از اون بدتر جونت درمیره کار می کنی یه ماشین می خری اونم میشه ماشین «عروس». دیگه بدتر 4 روز دیگه بچه برادرت به مامانش میگه مامان مامان بریم خونه زن عمواینا! اون وقت دخترا میگن حقشون ضایع شده!

35- به بعضیام باید گفت: دوست عزیز در آیین نامه بخش حق تقدم، اشاره ای به قیمت خودروی شما نشده است!

36- صدای اس ام اس گوشیم اومد، از اتاق دویدم سمت گوشیم، بابام تا منو دیده می گه: اس ام اس اومده پسرم استخون که نیست. واقعا مرسی بابا!

37- این سامان گلریز (برنامه بهونه) کلا آشپزی ایرانیو زیر سوال می بره: غذای مورد نظر: سبزی پلو با ماهی. مواد لازم: بستنی دایتی، تک ماکارون. سس رژیمی دلپذیر ... دنت شکلاتی!

38- گاهی یه چیزایی تو یخچال پیدا می کنم که فقط دو سه سال از خودم کوچیک ترن!

39- بالاخره حکمت «آی سی یو» رو در بیمارستان دریافتم. جمله ای حکیمانه از جناب عزراییل خطاب به بیمار: I SEE YOU!

40- امیدوارم شانه تخم مرغ تان در راه بشکند، در برنج تان فضله موش ببینید، قوطی روغن تان سوراخ و حبه پنیرتان تاریخ گذشته باشد! (انجمن دلشکستگان فاقد سبد کالا)

41- از چیزایی که علم فیزیک نتونسته ثابت کنه اینه که بدن انسان چطوری دوتا استکان چایی می گیره دو لیتر تحویل می ده! والا!

42- داداشم مث این شوفر اتوبوسا یه فلاسک چایی گذاشته پایین میز کامپیوتر همینطور که نگاش به مانیتوره خم می شه میارتش بالا... انگار قراره ماشین از جلو بیاد!

43- دختره اومده بود عطاری به فروشنده میگه:
1000 تومن زردچوبه بده
1000 تومن فلفل سیاه بده ...
بعد از اینکه فروشنده کشیده داده، بعد دختره میگه خب آقا چقدر میشه؟

44- سیب زمینی بخریم، ماشین دربست بگیریم تا شهرک صنعتی ساوه ببریم، بدیم کارخونه مزمز برامون چیپسش کنه، بریزه تو دستمون بیاریم ... خیلی ارزون تر درمیاد از اینی که میفروشه. تازه هواشم کمتره!

45- اصن اوضاع به هم ریخته! کار داره به جایی میرسه که اگه 10 دقیقه تو خیابون سرپا وایسی، یهو پارکبان میاد یه کاغذ میچسبونه رو بلوزت و پول میخواد...!

46- خانمه نوشته: امروز بعد از سه ماه ورزش و رژیم، واستادم جلوی شوهرم. برگشته میگه: حالا دیگه فقط اخلاقت بیخوده!

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ هَـ سـ تَـҐ

هَـ ـر چـ ـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے گَـ Ґ

هَـ ـر ڪـ آرـے ڪـ ـﮧِ مـ ـے ڪُـ نَـҐ

بـ ـﮧِ פֿُـ و בَҐ مَـ ر بـ وطـ ـﮧِ

پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، حقوقدان انجمن ، صدای بارون....... ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، **zeinab** ، Titiw ، LordLas_89 ، سکوت2 ، sϻσκε ϐσψ ، fatima1378 ، paniz tatality ، دریای بی موج
آگهی
خیلی خنده داربود مرسی
Heart
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، sϻσκε ϐσψ ، دریای بی موج
سری دوم

1- تنها برتری ما نسبت به نسل های قبلی و بعدی اینه که ما هر وقت بخوایم می تونیم دوش بگیریم؛ نسل های قبل حمومم نداشتن، نسل های بعد آب

2- یعنی اگه این شیارهای بین نون بربری نبود، بعد از یه روز باید با اره برقی یه تیکه ازش می کندیم.

3- خانمه پشت فرمون بود چراغ سبز شد نرفت، زرد شد نرفت، قرمز شد نرفت. افسره رفت بغلش گفت خانم شرمنده ما فقط همین سه رنگ رو داریم، پسندتون نشد؟

4- مورد داشتیم طرف تو گوگل سرچ کرده: راه های حضور در برنامه ماه عسل

5- زندگی یعنی باید مثل خر درس بخونی تا بعدا بتونی مثل خر کار کنی.

6- دهه نودیا هم دارن ازدواج می کنن، ولی این دهه شصتی ها هنوز دارن دنبال نیمه گمشده شون می گردن.

7- یه مسیج تبلیغاتی واسم اومده: خرید و فروش کشتی! دِ آخه عزیز من حداقل به یه خط 912 مسیج می دادی نه به این خط 5 تومنی! من؟ کشتی؟ اوج رویای من یه پراید نوک مدادیه

8- معرفت را از هنداونه آموختم. هیچ دلیل خاصی هم ندارم. همین جوری باهاش حال می کنم.

9- خدا شاهده نمی دونم این راهی که روبرومه سرمنزل مقصوده یا کارگران مشغول کارند!

10- جام جهانی تموم شد رفت، ما هنوز تو دانلود افتتاحیه اش موندیم.

11- مورد داشتیم پسره رفته خیابون کنار ماشین مردم عکس گرفته زیرش نوشته «منو ماشین جدیدم»؛ ماشین دزدی دراومده بنده خدا الان زندانه

12- خدایا به خاطر تمام چیزهایی که دادی، ندادی، دادی پس گرفتی، ندادی بعدا می خوای بدی، دادی بعدا می خوای پس بگیری، اصلا نمی خوای بدی، شکر

13- آیا هر روز شما تکراریست؟
آیا از افسردگی و بی انگیزگی رنج می برید؟
آیا از زندگی خسته شده و هیچ پیشرفتی ندارید؟
ما هیچ پیشنهادی برای شما نداریم،
خدا شاهده ما از شما داغون تریم.

14- حالا می فهمم بازی های کودکی بی حکمت نبودند...
زووووو: تمرین روزهای نفس گیر
الاکلنگ: دیدن بالا و پایین دنیا
سرسره: به سختی بالا رفتن و راحت پایین آمدن
گل یا پوچ: دقت در انتخاب

15- تو دانشگاه خوردم به یه دختره جزوه هاش ریخت، برگشت گفت هووووووو مگه کوری!
ملت اعصاب ندارنا
من منتظر بودم عاشق شیم

16- عمه ام برام توی وایبر فرستاده:
زندگی ات را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم

17- آدم ها یک قبرستان درون هم دارن، وقتایی که خیلی ساکتن بدونین دارن حرفاشونو اونجا چال می کنن.

18- یه همسایه داریم یه بار سوار موتور شده بود تو خیابون داشت می رفت راهنما چپ زد، پیچید سمت راست!
مام با ماشین زدیم بهش
بهش می گم: آخه مرتیکه راهنما چپ می زنی چرا می پیچی راست؟
میگه: من راهنما چپ می زنم، تو نمی دونی 30 ساله خونه ما سمت راسته؟!

19- انرژی مثبت تنها چیزیه که اگه با یکی دیگه تقسیمش کنید به جای اینکه نصف بشه دو برابر میشه

20- زندگی بیشتر ما به دو قسمت تقسیم میشه
قبل از ADSL
بعد از ADSL

21- طرف فامیلیش «خبردار» بوده
میره سربازی، هر وقت فرمانده می گفته: خبردار
یارو دست بلند می کرده می گفته: حاضر قربان!
فرمانده هم بهش می گفته: با تو نبودم صاف بایست
یه روز یه هیأت نظامی قرار شد بیان بازدید
فرمانده برای اینکه آبروش نره بهش یک ماه مرخصی می ده
هیأت بازدیدکننده اومدن؛ فرمانده بلند گفت: خبردار
همه سربازا داد زدند، رفته مرخصی

22- روزگاری مردی سامورایی می زیست که می توانست به تنهایی 12 مرد جنگجو را شکست دهد.
روزی 13 مرد جنگجو به او حمله کردند و او له شد.

23- همیشه شوهرتونو دوست داشته باشید.
اگه بهتون دستور می ده براش چای دم کنید، چون می خواد خستگیش در بره تا بتونه خوب به حرفاتون گوش بده.
اگه از دستپخت تون ایراد می گیره، چون داره ثابت می کنه طعم غذاهای خوشمزتون هنوز زیر دندونشه.
اگه شب ها خر و پف می کنه و خوابتون نمی بره، چون داره ثابت می کنه بعد از ازدواج با شما ریلکس ترین مرد دنیاست.
اگه روز تولدتون یادش میره براتون هدیه بخره، چون داره واسه آیندتون پول پس انداز می کنه.
بهتره دوستش داشته باشید، چون چاره دیگه ای ندارید و مسلما از بین بردنش جرم و غیرقانونیه.

24- تلفن خونمون زنگ خورد، برداشتم بجای اینکه بگم الو بله گفتم: بلو اله
طرف هم قاطی کرد گفت: سلو الام

25- فلشم رو تو ماشین جا گذاشته بودم، بابام با ماشین بیرون بوده یهو زنگمون خورد، گفتم کیه؟
بابام گفت: منم ام جی باز کن زاخار

پاسخ
 سپاس شده توسط حقوقدان انجمن ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، sϻσκε ϐσψ ، دریای بی موج
سری سوم

اگر مایل هستین دو ساعت در روز و سه روز در هفته کار کنید
و ماهیانه حداقل یک میلیون و پانصد تومان حقوق بگیرید
و همچنین از بیمه و مزایا هم استفاده کنید
با ما تماس بگیرید
باهم میگردیم زودتر پیدا میشه !
.
.
.
قابل توجه :
زیادی صاف نباش
آدمـا تـو جـاهـای صـاف بـیـشـتـر ویــراژ مـیـدن !
.
.
.
نظریه جدید حیف نون :
مهم نیــس دیگران پشـــت سرم چی میگن
مهم اینه جرات ندارن تو روم اون حرفا رو بزنن !
.
.
.
قابل توجه آقایان :
وقتی یه زن نظر شما رو میپرسه
در واقع نمیخواد نظرتوون رو بدونه
فقط میخواد نظر خودش رو با یه صدای مردوونه هم بشنونه !
.
.
.
وقایع زندگی به ۲ صورت میباشد :
اگه خوش بگذره ، اسمش خاطره ست
اگه پدرت در بیاد ، تجربه ست !
.
.
.
سلام ، خوبی ؟
خواستم بهت بگم آدم شو
اما نمی خواستم تو شرایط سخت قراربگیری
راحت باش !
.
.
.
گاه این قدر گرم می شوی که آدم گرما زده می شود
گاه این قدر سرد که آدم میچاد !
تو بلد نیستی بهار باشی !؟
.
.
.
از نصایای حیف نون به بچه اش
با هرکس به اندازه ی شعورش برخورد کن
نه به اندازه ی شعورت !
.
.
.
مناجات حیف نون :
خدایا می شه ما رو امتحان کنی ببینی جنبه پولدار شدنو داریم یا نه !؟
.
.
.
خسیسه به زنش میگه امروز جون یه نفر رو نجات دادم
زنش میگه مگه چیکار کردی ؟
میگه به ١ فقیر ده هزار تومان دادم دیدم داره از خوشحالی میمیره ازش گرفتم !
.
.
.
باتوجه به نزدیک شدن قیمت نان به سکه
بزودی ربع نان ، نیم نان ، تمام نان طرح قدیم (برشته)
تمام نان طرح جدید (دورخمیری) عرضه میگردد !
.
.
.
کلاغه میگه قار قار
ننه ش میگه زهرمار
باباش میگه ولش کن
چادر سیاه سرش کن
از خونه بیرونش کن !
(از شاعران گمنام دهه شصت)
.
.
.
طبق آخرین آمار
معروفترین برج دنیا
برج زهرمار است که بعضیها برای دیگران می سازند !
.
.
.
رو اعصاب تر از اونایی که وقتی از تاکسی پیاده میشن تازه جیباشون رو میگردن که کرایه رو بدن؛ اون هایی هستند که بعد دو دقیقه گشتن اسکناس ۵ تومنی میدن!

.
.
.

زندگی خیلی بی رحمه … دیروز نزدیک بود برم زیر یه ماشین مدل پایین!
.
.
.

یه عده از ته صف عابربانک خودشون رو می رسونن جلو و میگن آقا بذار من یه شارژ میخوام فقط …! انگار مثلا یه دونه نون می خواد که معطلی نداره!
.
.
.

اسمش دمپاییه ولی اصلن دمه پا نیست … معمولا تو دورترین نقطه توالت پارک شده.
.
.
.

رو اعصاب تر از اونایی که وقتی از تاکسی پیاده میشن تازه جیباشون رو میگردن که کرایه رو بدن؛ اون هایی هستند که بعد دو دقیقه گشتن اسکناس ۵ تومنی میدن!
.
.
.

امروز به این نتیجه رسیدم که هر وقت میرم کارواش همه پرنده ها اسهال میگرین!
.
.
.

این مجریای برنامه ها آخر برنامه هاشون میگن هفته دیگه همین روز و همین ساعت منتظر ما باشید … خب آخه دانشمند همین ساعت که باز آخر برنامه می رسیم!!!
.
.
.

به دوستم میگم: واسه تولد خانمم چی بخرم؟ میگه: میخوای خیلی غافلگیرش کنی؟ میگم: آره! میگه: شماره پاشو ازش بگیر، بعدش براش روسری بخر!
.
.
.

یه درسی رو شدم ۶، رفتم پشت در اتاقت استاد، یه دختر خانمی هم بود که می گفت نیم نمره می خوام تا معلم بالای ۱۷ بشه. من بی خیال قضیه شدم کلا، گفتم کار تو واجب تره!
.
.
.

دیروز به استاد گفتم: استاد دو دقیقه اومدیم خودتون رو ببینیم همش که پا تخته ای بیا بشین دیگه! کل کلاس له شدن! من رو هم انداخت بیرون!
.
.
.

رفتم تو دکه روزنامه بخرم یه خانم اومده میگه آقا ببخشید آدامسه موزی دارید؟ مرده یه آدامس موزی بهش داده، زنه میگه نه یه طعم دیگش رو می خوام!
.
.
.

به سلامتی مگس كه یادمون داد زیاد كه دور كسی بگردی آخرش میزنه تو سرت...
.
.
.

وقتی خانومی به شما گفت: “چــــــــــــــــی؟”، به این معنا نیست که
گفته شما را نشنیده. او در واقع به شما فرصت داده که گفته خود را تغییر دهید!
(ستاد کمک به ادامه زندگی)
.
.
.

خداوندگارا : لطفاً کمتر با ما حکمت انگیز برخورد کنید...هی منظورتان را نمیفهمیم حرص میخوریم!!
.
.
.

دختر ایرونی مثل گله ، چه رنگو روویی داره...
از آهنگای قدیمیه اندیِ. بعد خودش میره زن غیر ایرونی میگیره !
آخه تو روحت چرا آدرس غلط به ملت میدی؟!
.
.
.

موضوع انشاء(سال ١٣٤٥):در آینده می خواهید چه كاره شوید؟ دانش آموزان:دكتر-مهندس-معلم-خلبان...
موضوع انشاء(سال 1391):در آینده می خواهید چه كاره شوید؟ دانش آموزان:شغل آزاد-دیپلمات!!!
.
.
.

ﻫﻴﭻ ﻭﻗﺖ ﺩﻝ ﻳﻪ ﺩﺧﺘﺮ ﭘﺎﻙ ﻭ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﺭﻭ ﻧﺸﻜﻦ ﻭ ﺑﺎﻫﺎﺵ ﺑﺪﺭﻓﺘﺎﺭﻱ ﻧﻜﻦ ﭼﻮﻥ:
ﻣﻴﺮﻩ ﺩﻣﺎﻏﺶ ﺭﻭ ﻋﻤﻞ ﻣﻴﻜﻨﻪ ﻣﻴﺎﺩ ﺑﻌﺪ ﺩﻳﮕﻪ ﻣﺤﻞ ﺳﮓ ﻫﻢ ﺑﻬﺖ ﻧﻤﻴﺬﺍﺭﻩ
.
.
.

نیمه گمشده من باید یه آدم خیلی ولگردی باشه که تا الان پیداش نشده !
یه همچین آدمی به درد زندگی نمیخوره ! اصلا بره بمیره!

پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، sϻσκε ϐσψ ، دریای بی موج
سری چهارم

1- من یه زندگی هم بیرون اینترنت دارم ولی حیف پسوردش رو گم کردم و موندم اینجا

2- بچه که بودم وقتی مامانم می خواست ناخونامو کوتاه کنه، تا بند اول انگشت رو جزو ناخن حساب می کرد.

3- برای وانت پیکان ترمز ای بی اس گذاشتن
آدم از این همه پیشرفت حس غرور بهش دست میده.

4- تو این سریال هفت سنگ نویسنده، زیرنویس مدرن فمیلی رو کپی کرده تو ورد، پرینت گرفته برده داده کارگردان

5- این همه ادعای روشنفکری و احترام به عقاید دیگران می کنین ولی هیچ کس به عقاید کسی که دوست داره دستشو توی دماغش کنه احترام نمی ذاره

6- واسه تیم ملی والیبال انصاف نیست بگین: «چقدر خوبیم ما»
باید بگیم: «چقدر شاخیم ما»

7- نمی دونم چرا این خانومایی که توی آژانس هواپیمایی کار می کنن، بلااستثنا بیماریه خود داف پنداری مزمن مقاوم به درمان دارن

8- من پولدار بشم به فردوسی پور حقوق میدم هر روز بیاد یه دونه از اون «چقدر خوبیم ما» هاشو بگه انرژی بگیرم سر صبی

9- امشب سر یه موضوع الکی که حق با من بود با بابام حرفم شد، بابام هم می خواست معذرتخواهی کنه، هم غرورش نمی ذاشت
طی یه حرکت انقلابی رفت کولرو روشن کرد

10- اون خنده اجباری برای حفظ آبرو بعد از زمین خوردن وحشتناکه

11- دنبال نیمه گمشدتون نگردید
بعضی هام مثل ما لنگه به لنگه آفریده شدن

12- هدف از اختراع زبان ایجاد ارتباط بوده نه وراجی

13- با این حجم ملتی که ریختن تو پارکا و والیبال بازی می کنن، خدا رو شکر می کنم که تیم ملی شمشیربازیمون پیروزی خاصی به دست نیاورده

14- اگه کسی داشت ازتون تعریف می کرد بعد یهو وسطش گفت «اما» همون موقع یکی بزنین تو دهنش. هم واسه خودش خوبه هم واسه خودتون

15- ابروی خر رو برداری آهو میشه؟
نه خدایی میشه؟
نمیشه دیگه. نکن برادر من، نکن.

16- پشه کلا 14 ساعت عمر می کنه
ولی به جای اینکه تو این 14 ساعت بره پارک، بره کافی شاپ، بره اسکی
میاد خونه ما منو نیش میزنه! بدبخت

17- ازدواج رابطه ای بین دو شخص است که در آن یک شخص همیشه درست می گوید و شخص دیگر شوهرش است.

18- این زردآلوهایی که وقتی بازشون می کنی هسته اش هم باز میشه زردآلو نیستن، کیس ازدواجن اصلا

19- پول شادی نمی خره؟ پول جت اسکی میخره. تا حالا دیدی کسی رو جت اسکی ناراحت باشه؟

20- همسایمون مبل خریده
بچش داشت تو کوچه بازی می کرد، که یکدفعه باباش از پنجره سرشو آورد بیرون، داد زد:
واسه چی بیرون داری بازی می کنی؟ بیا خونه بشین رو مبل!

21- توی تاکسی نشسته بودم یه دفه طرف گفت:
چی؟
من: هیچی
طرف: چی؟
من: به جان خودم هیچی
من: خدا شاهده هیچی
من: آقای راننده، جان مادرت وایسا می خوام پیاده شم
راننده: بشین سر جات بابا! خانوم داره عطسه می کنه

22- دوستمون می ره انگلیس راننده تاکسی می شه ازش می پرسن سختت نیست فرمون سمت راسته؟
می گه نه، فقط بعضی وقتا حواسم نیس تف می کنم تو صورت مسافر بغلی!

23- مورد داشتیم شخصی تو عروسی مدعی شده غذا بهش نرسیده
داماد تقاضای ویدئوچک کرده

24- روزی شخصی مورچه ای را در پای کوهی دید که مشغول جابجا کردن خاک های پایین کوه بود.
از او پرسید که چرا این همه سختی را متحمل می شود؟
مورچه گفت: معشوقه ام به من گفته است اگر این کوه را جابجا کنی به وصال من خواهی رسید و من به عشق وصال او می خواهم این کوه را جابجا کنم.
شخص گفت: تو اگر عمر نوح هم داشته باشی نمی توانی این کار را انجام دهی.
مورچه گفت: تمام سعی ام را می کنم.
شخص که تحت تاثیر تلاش مورچه قرار گرفته بود او را له کرد و گفت مغز نداری دیگه احمق!

25- خواهرم می گه والیبال چند چند شد؟
میگم 3-1 ایران برد
میگه گلارو کی زد؟
منم گفتم هر سه تاشو حقیقی زد!
گفت وااااای علیرضا مرسی...
من رفتم خودکشی!

26- یه گدایی ام هست تو ستارخان دو ساله می بینمش کرایه نداره بره تا کرج،
پیاده هم می رفت الان نزدیکای نیویورک بود

27- دختره موبایلشو گم کرده سه شبانه روز گریه کرده...
نه واسه گوشی دو میلیونیش، واسه اینکه pou سه روزه غذا نخورده

28- به بعضیام باید گفت:
حال ما خوب است تا جفت چشات درآد

29- اگر یاهو و گوگل ساخت ایران بود
جهت ساخت ایمیل اینارو می خواست:
کپی شناسنامه از صفحه اول تا آخر، کپی کارت ملی، پایان خدمت، چهار نفر ضامن معتبر، واریز مبلغ 800 هزار تومان، آخر هم می گه شش ماه بعد نوبت شما می رسه

پاسخ
 سپاس شده توسط ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، sϻσκε ϐσψ
عالی بودBig GrinBig GrinBig Grin

...........................
پاسخ
وای خیلی زیادن

موضوعایی ک خیلی زیادنو نزار چون کسی حوصلش نمیشه همشو بخونه
شوخی های جالب شبکه های اجتماعی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ஐற£ℒἶ†дஐ ، sϻσκε ϐσψ
سری پنجم

ولى انصافا این پراید وانتا
شبیهِ اون دمپایى جلو بسته هاى قدیم نیست ؟!

آرمین ۲afm اعلام کرد دیگه هیچ آهنگی نمیخونه
چون از وقتی تن تاک خریده مشکلش با دخترا حل شده

“با کی بودی ؟؟؟؟؟” چیست؟
جمله ای که برای ترساندن شخص مقابل در دعواها گفته میشود
که در نهایت با جمله ی “اصلا با تو بودم” پاسخ داده میشود
و هیچ ارزش دیگری ندارد

یارو ساعت 6 صبح جمعه زنگ آیفون خونمون زد .

من : بله؟

یارو : این مازراتی که جلوی پارکینگ پارک کرده مال شماست؟

من : نه

یارو : دلت بسوزه . مال ماست

دختر : مامان خواستگاری که میخواد بیاد ازم ۲۳ سال بزرگتره
مادر : چی میگی؟ میخوای با یکی همسن بابات ازدواج کنی ؟
دختر : بهم گفته میخواد زنشو طلاق بده
مادر : مگه زنم داره ؟
دختر : آره سه تا هم بچه داره
مادر : وای خدای من ، آخ قلبم !
دختر : ولی خیلی پولداره ، چند تا برج ساخته که یکی از اونا برج میلاده !
مادر : بگو ببینم خیلی دوستش داری ؟!

بهترین راه برای جذب جوانان به مسجد
.
.
.

.

.

.

.

.
.
نصب وای فای با سرعت بالاو بدون فيلتر در مساجد است!!!

صبح رفتم واسه صبحانه پنیر بگیرم ...

به فروشنده میگم اندازه 2 هزار تومن پنیر می خوام

یه تیکه کوچولو گذاشت رو ترازو، گذاشتم دهنم ،گفتم بدک نیستش از همین بدین

برگشته میگه : همین بود دیگه خوردیش

خدا این ارزونی رو از ما نگیر

:! :¡ درسته خوشگـــل و تو دل برو نیستــــــم
ولی در عــوض

.

.

.

.
با نمک و دوس داشتـــنی هم نیستم :| :|

خاک توسرم(!)

ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻓﺤﺶ ﻭ ﻋﺒﺎﺭﺍﺕ ﺭﮐﯿﮏ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺑﺸﻪ ؛
.
.
.

.

.

.
ﻧﻔﺮ ﺍﻭﻝ : ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﮑﺶ ﻣﺮﺗﯿﮑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﻥ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﺷﺎﺧﺪﺍﺭ
ﻫﺴﺘﯽ .
ﻧﻔﺮ ﺩﻭﻡ : ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺘﯽ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﺷﺎﺧﺪﺍﺭ ﻣﺮﺗﯿﮑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ
ﻓﺴﺎﺩ ﻫﺴﺘﯽ !
ﻧﻔﺮ ﺍﻭﻝ : ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﮕﻮﺋﯽ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﻓﺴﺎﺩ ؟ ﻣﻦ ﺍﻻﻥ ﺭﻭﺍﺑﻂ
ﻧﺎﻣﺸﺮﻭﻉ ﻭ ﺑﺪﯼ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺗﻦ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺕ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ .
ﻧﻔﺮ ﺩﻭﻡ : ﺗﻮ ؟؟ ﺭﻫﺎﯾﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﻦ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺍﻟﺒﺴﻪ ﯼ ﻫﻤﺴﺮﺕ ﺭﺍ
ﺭﻭﯼ ﺳﺮﺕ ﻣﯿﮑﺸﻢ . ﺗﻮ ﮐﻪ ﭘﺪﺭ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﺷﺨﺼﯽ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﭘﺪﺭﺕ ﺍﺳﺖ .
ﻧﻔﺮ ﺍﻭﻝ : ﺑﺮﻭ ﺍﯼ ﻣﺮﺗﯿﮑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺑﺪﯼ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺍﺭﯼ Smile)

پسرم اون چهارتا سیم که آویزونه رو میبینی
+آره-خب دوتاشو بردار
+برداشتم
-چیزی حس نمیکنی
+نه
-حالت خوبه
+آره
-خب پس به اون دوتای دیگه اصلا دس نزن برق داره!
(منو بابام موقع تعمیر برق خونه)

پسر : میتونی فراموشم کنی ؟

دختر با گریه : چه جوری فراموشت کنم در حالیکه اسمـت پسوورد ایمیل َمـه ؟ Sad

چشمـان پسر پُر از اشک شد و ...
.

.
.

.

.

.

سریع به خانه برگشت و ایمیل دختر را باز کرد و با دوست های او دوست شد
اینجا ایرانـه ، ما با کسی شوخی نداریم ، والاااا

یکی پست گذاشته بود؛

فندک یادگاری رفیقم سیگاری ام کرد.

سوال من اینه :

اگه بجای فندک کتاب فیزیک بهت میداد این دانشمند بودی و داشتی

تو نیروگاه هسته ای کارمیکردی !!!؟؟؟

والا

مردم دنبال بهونه میگردن

روزی چای داغ روی پای پدر اوباما ریخت و اورا سوزاند...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پدر سوختگی از صفات بارز اوباما است
.
.
طرح پاچه خواري به منظور جلوگيري از فيلترينگ !!

Smile)

سلامتی اون پسری که شب عروسی عشقش قاطی کرد رفت دم تالار عروسی
ولی نرفت تو که عروسیو بهم بزنه صبر کرد وختی عروس اومد بیرون با خشم رفت جلو
تور صورت عروس رو برداشت
دید اصن اون نیست
اسکل تالارو اشتباه اومده بود
فامیلای دامادم گرفتن مثه سگ زدنش

درسته که هیچوقت تفاوت بین کازینو و دیسکو و کاباره رو نفهمیدم،

بجاش خارجیا هم عمراً اگه تفاوت مسجد و حسینیه و تکیه رو بفهمن.

به داشته هامون افتخار کنیم

پسره ﺑﻬﻢ ﭘﯽ ﺍﻡ ﺩﺍﺩﻩ، ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﻮ ﻭﺍﯾﺒﺮ
ﮔﺮﻭﻩ
ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺮﺩ؟ ﻣﻨﻢ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺘﻪ، ﺍﻭﻝ
ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ
ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﻣﺠﻮﺯ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﯼ ﺑﺎﻧﮏ ﻓﯿﺶ ﻭﺍﺭﯾﺰ
ﮐﻨﯽ
ﻭ ....
.
.
ﻫﯿﭽﯽ ﺩﯾﮕﻪ، ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﭘﯿﺶ ﺑﻬﻢ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﻣﯿﮕﻪ
ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺁﺷﻨﺎ ﺩﺍﺭﯼ ﮐﺎﺭﻣﻮ ﺭﺍﻩ ﺑﻨﺪﺍﺯﻥ؟
ﺍﻟﻬﻢ ﺍﺷﻔﻊ ﮐﻞ ﻣﺮﯾﺾ

ﺩﯾﻨﮓ ﺩﯾﻨﮓ ﺩﯾﻨﮓﻣﺴﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺍﺯ ﻣﺮﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪﯾﻢ
.
.

.
.

.

.

.
.
.
.
.
.
ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﻨﺪﯾﻢ ﺣﺪ ﺍﻗﻞ ﺷﻮﺭﺗﺘﻮﻥ ﻭ ﺩﺭﻧﯿﺎﺭﯾﺪ

ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺍﻭﻣﺪ ، ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺍﻭﻣﺪ " ﭼﻴﺴﺖ ! ؟
" ﺗﺮﻓﻨﺪ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺑﺮﺍﻱ ﻓﺮﺍﺭ ﺍﺯ ﺑﻮﺱ ﻧﺎﻣﺰﺩ "
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﮕﻢ ،
ﻣﺎﻝ ﺑﻴﺴﺖ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶِ ﺑﻮﺩ ...
ﺍﻻﻧﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﻣﻴﮕﻪ :
" ﻣﺎﻣﺎﻧﺖ ﺍﻭﻣﺪ ، ﻣﺎﻣﺎﻧﺖ ﺍﻭﻣﺪ ﺑﺴﻪ ﺩﯾﮕﻪ

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ طرف ﺑﻪ ﺯﻧﺶ ﻣﯿﮕﻪ :

ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺑﺎﺷﯽ ؟

ﺯﻧﺶ ﻣﯿﮕﻪ : ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﮐﻪ می خوام ،

مرد ﻣﯿﮕﻪ : ﭘﺲ ﻟﻄﻔﺎ 67 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻣﺎﯾﻞ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﻭﺭ ﺷﻮ!

چقدر خوبه که مجبور نیستیم برای غذامون بریم شکار

چون من اصلاً نمیدونم پیتزاها کجا زندگی میکنن

یارو به دوستش میگه:

زنم خیلی ولخرجه، هر روز کلی پول ازم میخواد...

دوستش میپرسه حالا با این پولا چیکار میکنه؟!

یارو میگه:

نمیدونم، تا حالا که بهش ندادم

ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﺫﻫﻨﻢ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ...
ﮔﺮﻭﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﻗﺒﻮﻝ ...
ﺷﯿﺮ ﺣﺠﻤﺸﻮ ﮐﻢ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻗﺒﻮﻝ ...
ﻧﻮﻥ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺒﻮﻝ ...
ﭼﯿﭙﺲ ﻫﻮﺍﺵ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺒﻮﻝ ...
.
.
ﺧﺐ ﺍﯾﻦ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏﻮ ﭼﻪ ﻃﻮﺭﯼ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﮐﻮﭼﯿﮑﺶ ﮐﺮﺩﻥ؟؟

دختره نوشته...

ﻣـﻄـﻤـﺌـﻨـﻢ ﺍﻭﻟـﯿـﻦ ﻭ ﺁﺧـﺮﯾـﻦ ﭘـﺴـﺮﯼ ﮐـﻪ ﺑـﺨـﻮﺍﻫـﻢ ﺟـﻠـﻮﯾـﺶ ﺯﺍﻧـﻮ ﺑـﺰﻧـﻢ

ﭘـﺴـﺮﻡ ﺧـﻮﺍﻫـﺪ ﺑـﻮﺩ . . .

ﺁﻥ ﻫـﻢ ﺑـﺮﺍﯼ ﺑـﺴـﺘـﻦ ﺑـﻨـﺪ ﮐـﻔـﺸـﻬـﺎﯾـﺶ . . . !

ﯾﮑﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺘﺎﺗﻮﺳﺶ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﺩﺍﺩﻩ:

ﺷﻮﻣﺎ ﺍﻭﻝ ﺑﺒﯿﻦ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺷﻮﻫﺮ ﭘﯿﺪﺍﮐﻨﯽ ﺑﻌﺪ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎﯼ ﻣﻬﻢ ﺯﻧﺪﮔﯿﺘﻮ ﺑﮕﯿﺮ|:

هر جور که نیگا میکنم میبینم حق گفته خداییش......

رفیقم با قرص میخواسته خودکشی کنه,

سریع رسوندش بیمارستان معده اش رو شستشو دادن
میگفت:پرستارا یکی یکی میومدن منو میدیدن و کلی میخندیدن و میرفتن,

به یکیشون گفتم چیه?بحال و روز من میخندید?

یکیشون گفت نه خره, تا حالا ندیده بودیم کسی با شیاف خودکشی کنه.

پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ

سری ششم

“با کی بودی ؟؟؟؟؟” چیست؟
جمله ای که برای ترساندن شخص مقابل در دعواها گفته میشود
که در نهایت با جمله ی “اصلا با تو بودم” پاسخ داده میشود
و هیچ ارزش دیگری ندارد

یارو ساعت 6 صبح جمعه زنگ آیفون خونمون زد .

من : بله؟

یارو : این مازراتی که جلوی پارکینگ پارک کرده مال شماست؟

من : نه

یارو : دلت بسوزه . مال ماست

دختر : مامان خواستگاری که میخواد بیاد ازم ۲۳ سال بزرگتره
مادر : چی میگی؟ میخوای با یکی همسن بابات ازدواج کنی ؟
دختر : بهم گفته میخواد زنشو طلاق بده
مادر : مگه زنم داره ؟
دختر : آره سه تا هم بچه داره
مادر : وای خدای من ، آخ قلبم !
دختر : ولی خیلی پولداره ، چند تا برج ساخته که یکی از اونا برج میلاده !
مادر : بگو ببینم خیلی دوستش داری ؟!

بهترین راه برای جذب جوانان به مسجد
.
.
.

.

.

.

.

.
.
نصب وای فای با سرعت بالاو بدون فيلتر در مساجد است!!!

صبح رفتم واسه صبحانه پنیر بگیرم ...

به فروشنده میگم اندازه 2 هزار تومن پنیر می خوام

یه تیکه کوچولو گذاشت رو ترازو، گذاشتم دهنم ،گفتم بدک نیستش از همین بدین

برگشته میگه : همین بود دیگه خوردیش

خدا این ارزونی رو از ما نگیر

:! :¡ درسته خوشگـــل و تو دل برو نیستــــــم
ولی در عــوض

.

.

.

.
با نمک و دوس داشتـــنی هم نیستم :| :|

خاک توسرم(!)

ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﺪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﺍﺯ ﻓﺤﺶ ﻭ ﻋﺒﺎﺭﺍﺕ ﺭﮐﯿﮏ ﻣﻤﻨﻮﻉ ﺑﺸﻪ ؛
.
.
.

.

.

.
ﻧﻔﺮ ﺍﻭﻝ : ﺩﺳﺘﺖ ﺭﺍ ﺑﮑﺶ ﻣﺮﺗﯿﮑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺁﻥ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﺷﺎﺧﺪﺍﺭ
ﻫﺴﺘﯽ .
ﻧﻔﺮ ﺩﻭﻡ : ﺑﻪ ﻣﻦ ﮔﻔﺘﯽ ﺟﺎﻧﻮﺭ ﺷﺎﺧﺪﺍﺭ ﻣﺮﺗﯿﮑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ
ﻓﺴﺎﺩ ﻫﺴﺘﯽ !
ﻧﻔﺮ ﺍﻭﻝ : ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﯿﮕﻮﺋﯽ ﻣﺴﺌﻮﻝ ﺧﺎﻧﻪ ﯼ ﻓﺴﺎﺩ ؟ ﻣﻦ ﺍﻻﻥ ﺭﻭﺍﺑﻂ
ﻧﺎﻣﺸﺮﻭﻉ ﻭ ﺑﺪﯼ ﺑﺎ ﺩﻭ ﺗﻦ ﺍﺯ ﺍﻋﻀﺎﯼ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍﺕ ﺑﺮﻗﺮﺍﺭ ﻣﯿﮑﻨﻢ .
ﻧﻔﺮ ﺩﻭﻡ : ﺗﻮ ؟؟ ﺭﻫﺎﯾﻢ ﮐﻨﯿﺪ ﻣﻦ ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺑﺨﺸﯽ ﺍﺯ ﺍﻟﺒﺴﻪ ﯼ ﻫﻤﺴﺮﺕ ﺭﺍ
ﺭﻭﯼ ﺳﺮﺕ ﻣﯿﮑﺸﻢ . ﺗﻮ ﮐﻪ ﭘﺪﺭ ﻭﺍﻗﻌﯿﺖ ﺷﺨﺼﯽ ﻏﯿﺮ ﺍﺯ ﭘﺪﺭﺕ ﺍﺳﺖ .
ﻧﻔﺮ ﺍﻭﻝ : ﺑﺮﻭ ﺍﯼ ﻣﺮﺗﯿﮑﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﺑﺪﯼ ﺑﺎ ﻣﺮﺩﺍﻥ ﺩﯾﮕﺮ ﺩﺍﺭﯼ Smile)

پسرم اون چهارتا سیم که آویزونه رو میبینی
+آره-خب دوتاشو بردار
+برداشتم
-چیزی حس نمیکنی
+نه
-حالت خوبه
+آره
-خب پس به اون دوتای دیگه اصلا دس نزن برق داره!
(منو بابام موقع تعمیر برق خونه)

پسر : میتونی فراموشم کنی ؟

دختر با گریه : چه جوری فراموشت کنم در حالیکه اسمـت پسوورد ایمیل َمـه ؟ Sad

چشمـان پسر پُر از اشک شد و ...
.

.
.

.

.

.

سریع به خانه برگشت و ایمیل دختر را باز کرد و با دوست های او دوست شد
اینجا ایرانـه ، ما با کسی شوخی نداریم ، والاااا

یکی پست گذاشته بود؛

فندک یادگاری رفیقم سیگاری ام کرد.

سوال من اینه :

اگه بجای فندک کتاب فیزیک بهت میداد این دانشمند بودی و داشتی

تو نیروگاه هسته ای کارمیکردی !!!؟؟؟

والا

مردم دنبال بهونه میگردن

روزی چای داغ روی پای پدر اوباما ریخت و اورا سوزاند...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
پدر سوختگی از صفات بارز اوباما است
.
.
طرح پاچه خواري به منظور جلوگيري از فيلترينگ !!

Smile)

سلامتی اون پسری که شب عروسی عشقش قاطی کرد رفت دم تالار عروسی
ولی نرفت تو که عروسیو بهم بزنه صبر کرد وختی عروس اومد بیرون با خشم رفت جلو
تور صورت عروس رو برداشت
دید اصن اون نیست
اسکل تالارو اشتباه اومده بود
فامیلای دامادم گرفتن مثه سگ زدنش

درسته که هیچوقت تفاوت بین کازینو و دیسکو و کاباره رو نفهمیدم،

بجاش خارجیا هم عمراً اگه تفاوت مسجد و حسینیه و تکیه رو بفهمن.

به داشته هامون افتخار کنیم

پسره ﺑﻬﻢ ﭘﯽ ﺍﻡ ﺩﺍﺩﻩ، ﭼﻪ ﺟﻮﺭﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﺗﻮ ﻭﺍﯾﺒﺮ
ﮔﺮﻭﻩ
ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺮﺩ؟ ﻣﻨﻢ ﺑﻬﺶ ﮔﻔﺘﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺘﻪ، ﺍﻭﻝ
ﺑﺎﯾﺪ ﺍﺯ
ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﻣﺠﻮﺯ ﺑﮕﯿﺮﯼ ﺑﻌﺪ ﺑﺮﯼ ﺑﺎﻧﮏ ﻓﯿﺶ ﻭﺍﺭﯾﺰ
ﮐﻨﯽ
ﻭ ....
.
.
ﻫﯿﭽﯽ ﺩﯾﮕﻪ، ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﭘﯿﺶ ﺑﻬﻢ ﺯﻧﮓ ﺯﺩﻩ ﻣﯿﮕﻪ
ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺁﺷﻨﺎ ﺩﺍﺭﯼ ﮐﺎﺭﻣﻮ ﺭﺍﻩ ﺑﻨﺪﺍﺯﻥ؟
ﺍﻟﻬﻢ ﺍﺷﻔﻊ ﮐﻞ ﻣﺮﯾﺾ

ﺩﯾﻨﮓ ﺩﯾﻨﮓ ﺩﯾﻨﮓﻣﺴﺎﻓﺮﺍﻥ ﻣﺤﺘﺮﻡ ﺍﺯ ﻣﺮﺯ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﺷﺪﯾﻢ
.
.

.
.

.

.

.
.
.
.
.
.
ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﻨﺪﯾﻢ ﺣﺪ ﺍﻗﻞ ﺷﻮﺭﺗﺘﻮﻥ ﻭ ﺩﺭﻧﯿﺎﺭﯾﺪ

ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺍﻭﻣﺪ ، ﻣﺎﻣﺎﻧﻢ ﺍﻭﻣﺪ " ﭼﻴﺴﺖ ! ؟
" ﺗﺮﻓﻨﺪ ﺩﺧﺘﺮﺍ ﺑﺮﺍﻱ ﻓﺮﺍﺭ ﺍﺯ ﺑﻮﺱ ﻧﺎﻣﺰﺩ "
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﻑ ﮐﻪ ﺍﻻﻥ ﺩﺍﺭﻡ ﻣﯿﮕﻢ ،
ﻣﺎﻝ ﺑﻴﺴﺖ ﺳﺎﻝ ﭘﻴﺶِ ﺑﻮﺩ ...
ﺍﻻﻧﻪ ﭘﺴﺮﻩ ﻣﻴﮕﻪ :
" ﻣﺎﻣﺎﻧﺖ ﺍﻭﻣﺪ ، ﻣﺎﻣﺎﻧﺖ ﺍﻭﻣﺪ ﺑﺴﻪ ﺩﯾﮕﻪ

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺷﺘﯿﻢ طرف ﺑﻪ ﺯﻧﺶ ﻣﯿﮕﻪ :

ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺧﻮﺭﺷﯿﺪ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ ﺑﺎﺷﯽ ؟

ﺯﻧﺶ ﻣﯿﮕﻪ : ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﮐﻪ می خوام ،

مرد ﻣﯿﮕﻪ : ﭘﺲ ﻟﻄﻔﺎ 67 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻣﺎﯾﻞ ﺍﺯ ﻣﻦ ﺩﻭﺭ ﺷﻮ!

چقدر خوبه که مجبور نیستیم برای غذامون بریم شکار

چون من اصلاً نمیدونم پیتزاها کجا زندگی میکنن

یارو به دوستش میگه:

زنم خیلی ولخرجه، هر روز کلی پول ازم میخواد...

دوستش میپرسه حالا با این پولا چیکار میکنه؟!

یارو میگه:

نمیدونم، تا حالا که بهش ندادم

ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﺫﻫﻨﻢ ﺩﺭﮔﯿﺮ ﮐﺮﺩﻩ ...
ﮔﺮﻭﻧﯽ ﺷﺪﻩ ﻗﺒﻮﻝ ...
ﺷﯿﺮ ﺣﺠﻤﺸﻮ ﮐﻢ ﻣﯿﮑﻨﻦ ﻗﺒﻮﻝ ...
ﻧﻮﻥ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﺗﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺒﻮﻝ ...
ﭼﯿﭙﺲ ﻫﻮﺍﺵ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ ﻗﺒﻮﻝ ...
.
.
ﺧﺐ ﺍﯾﻦ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏﻮ ﭼﻪ ﻃﻮﺭﯼ ﺍﯾﻨﻘﺪﺭ ﮐﻮﭼﯿﮑﺶ ﮐﺮﺩﻥ؟؟

دختره نوشته...

ﻣـﻄـﻤـﺌـﻨـﻢ ﺍﻭﻟـﯿـﻦ ﻭ ﺁﺧـﺮﯾـﻦ ﭘـﺴـﺮﯼ ﮐـﻪ ﺑـﺨـﻮﺍﻫـﻢ ﺟـﻠـﻮﯾـﺶ ﺯﺍﻧـﻮ ﺑـﺰﻧـﻢ

ﭘـﺴـﺮﻡ ﺧـﻮﺍﻫـﺪ ﺑـﻮﺩ . . .

ﺁﻥ ﻫـﻢ ﺑـﺮﺍﯼ ﺑـﺴـﺘـﻦ ﺑـﻨـﺪ ﮐـﻔـﺸـﻬـﺎﯾـﺶ . . . !

ﯾﮑﯽ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺯﯾﺮ ﺍﺳﺘﺎﺗﻮﺳﺶ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﺩﺍﺩﻩ:

ﺷﻮﻣﺎ ﺍﻭﻝ ﺑﺒﯿﻦ ﻣﯿﺘﻮﻧﯽ ﺷﻮﻫﺮ ﭘﯿﺪﺍﮐﻨﯽ ﺑﻌﺪ ﺗﺼﻤﯿﻤﺎﯼ ﻣﻬﻢ ﺯﻧﺪﮔﯿﺘﻮ ﺑﮕﯿﺮ|:

هر جور که نیگا میکنم میبینم حق گفته خداییش......

رفیقم با قرص میخواسته خودکشی کنه,

سریع رسوندش بیمارستان معده اش رو شستشو دادن
میگفت:پرستارا یکی یکی میومدن منو میدیدن و کلی میخندیدن و میرفتن,

به یکیشون گفتم چیه?بحال و روز من میخندید?

یکیشون گفت نه خره, تا حالا ندیده بودیم کسی با شیاف خودکشی کنه.

پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ
خیلی زیاد بودن
بعضیاشونو خوندم
ولی محشر بودن
#in_joriyas
پاسخ
 سپاس شده توسط sϻσκε ϐσψ ، ஐற£ℒἶ†дஐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جوک های خنده دار برای اس ام اس و شبکه های اجتماعی
  خنده دار ترین سوتی های معلم ها در شبکه شاد
  جدیدترین شوخی های طنز صفحات اجتماعی
  جدیدترین شوخی های خنده دار تلگرام و اینستاگرام
  شوخی های خواندنی شبکه های اجتماعی
  سری جدید استاتوس های خنده دار شبکه های اجتماعی
  شوخی های جالب شبکه های اجتماعی (8)
  شوخی های جالب شبکه های اجتماعی !!!!(سری چندم .. جدیدِجدید)
  شوخی‌های اینترنتی بعد از تحقیر برزیل مقابل آلمان
  شوخی جالب با عابران پیاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان