امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

چن تا سپاس دادم تالا؟-___-
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، saba 3
آگهی
واقنی دیگه خدافس .. :|
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr
من خوردم
تو خوردي
او خورد
ما خورديم
شما خورديد
آنها خوردند
real eyes                  realize                     real lies
(25-08-2014، 11:28)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی میگذره گ.ا گل منگلی تر و زشت تر میشه..:|
هر چی میگذره کاربران شاخ تر میشن.. 
انگار کی هستین.. هه 
خوش بگذره.. (:
سلام داداش شهرام Heart
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Brooklyn Baby ، tyjtfhdhr ، Mason
بدرود همگی
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 12
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط پرستو14 ، Navisa.
(25-08-2014، 11:29)دونگی جوووووووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 11:28)♠̮P̮s̮a̮l̮t̮e̮M̮♠̮ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سـلام
سلام
چه زود اف شدی:cool:
ایسان بیاد این حرفتو ببینه
تیکه تیکه ات میکنه :|
(25-08-2014، 11:28)دونگی جوووووووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 11:27)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 11:24)دونگی جوووووووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 11:23)saba 3 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2014، 11:17)دونگی جوووووووووون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامHeart

کسی هس
سلام

خوش اومدییییییییییییییی
مرسی
خواهش میشهههههههههههههههه
چند سالته
سیزده سالمه بیستو یکم میرم تو چهاردهههههههههههههههه

باییییییییییییییییی
 سپاس شده توسط پرستو14 ، ★ASAL-GIRL★
این روزگــــــآر بد کرده بآ قلبم کم بوده ااز این زندگی سهمم دلیل میبافم برای عشق برای چیزی که نمیفهمم از آدمآی شهر بیزارم چون با یکیشون خاطره دارم به من نگو با عشق بیرحمی من زخم دآآآرم تو نمیفهمی ی ی cry girlcry girl
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 12
 سپاس شده توسط Navisa.
(25-08-2014، 11:28)SomeOne × نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر چی میگذره گ.ا گل منگلی تر و زشت تر میشه..:|
هر چی میگذره کاربران شاخ تر میشن.. 
انگار کی هستین.. هه 
خوش بگذره.. (:

bathtimevahidrkگل من گلی بود

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=164374
Channel
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، ◄Iяαи► ، Navisa. ، Mason
(25-08-2014، 11:33)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این روزگــــــآر بد کرده بآ قلبم کم بوده ااز این زندگی سهمم دلیل میبافم برای عشق برای چیزی که نمیفهمم از آدمآی شهر بیزارم چون با یکیشون خاطره دارم به من نگو با عشق بیرحمی من زخم دآآآرم تو نمیفهمی ی ی cry girlcry girl
اینا چیه گوش میدی..
:/
 سپاس شده توسط Navisa. ، Mᴏsᴇs ، ◄Iяαи►

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان