امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞

(27-08-2014، 16:29)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:28)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نوری ..

تمیر آروم باش !

چیزی نشده ک (:

سوگند فکراتو بکن بازم ..

یه فیلم دیدم توش دختره یه کاری کرد روحش تسخیر شد :|

به نظرت امتحان کنم ؟ ^_^

ووویییی S:

فک کنم حس بدی باشه :V

من امتحان کردم :|

خیلی بده >_<
 سپاس شده توسط First Star ، ~ CrAzY HuMaN ~
آگهی
نقل قول:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۞ ♥♥♥ ۞ گـُـفـتـُـ(2)197ــگـوےِ آزاد۞ ♥♥♥ ۞ 97

شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیوا منو ببخش !  
با موضوع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شما را به لیست دوستان خود اضافه کرده ام
این کیه0_________________0

نقل قول: کاربران انجمن 962,793 پست در 143,031 موضوع ارسال کرده‌اند.
انجمن دارای 134,966 عضو می‌باشد.
به تازه‌‌ترین عضو انجمن، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیوا منو ببخش !
، خوش آمد می‌گوییم.
بیشترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 4,313 کاربر در تاریخ 07-23-2013 و ساعت 02:24 AM بوده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خروج  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشانه‌گذاری تمامی انجمن‌ها به عنوان خوانده شده  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیم مدیریت انجمن  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمار انجمن
کیهkaffe2
Channel
 سپاس شده توسط First Star ، Brooklyn Baby ، ∆ MeRzaD ∆ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Navisa.
(27-08-2014، 16:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام مهرزاد (..)

سلام ..
نقل قول:
نقل قول: نوشته است:

شما یک پیام خصوصی خوانده نشده دارید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیوا منو ببخش !  
با موضوع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشکان |:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Mïņ̃†êR
(27-08-2014، 16:31)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول:

شیوا منو ببخش !  

نقل قول: کاربران انجمن 962,793 پست در 143,031 موضوع ارسال کرده‌اند.
انجمن دارای 134,966 عضو می‌باشد.
به تازه‌‌ترین عضو انجمن، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیوا منو ببخش !
، خوش آمد می‌گوییم.
بیشترین تعداد کاربرانی که به طور همزمان در انجمن حضور داشته‌اند: 4,313 کاربر در تاریخ 07-23-2013 و ساعت 02:24 AM بوده است.

خروج  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نشانه‌گذاری تمامی انجمن‌ها به عنوان خوانده شده  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تیم مدیریت انجمن  | دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آمار انجمن
کیهkaffe2

ایمان
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~
شیوا ؟ :|

O_O
 سپاس شده توسط ~ CrAzY HuMaN ~ ، Mïņ̃†êR
رویِ هوس های دوران نوجوانی اسمه عشق نذارید خواهشاً :>>
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط First Star ، Navisa. ، Brooklyn Baby ، ~ CrAzY HuMaN ~
(27-08-2014، 16:30)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:29)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:28)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام نوری ..

تمیر آروم باش !

چیزی نشده ک (:

سوگند فکراتو بکن بازم ..

یه فیلم دیدم توش دختره یه کاری کرد روحش تسخیر شد :|

به نظرت امتحان کنم ؟ ^_^

ووویییی S:

فک کنم حس بدی باشه :V

من امتحان کردم :|

خیلی بده >_<

جییییییییغ :|

بذار امتحان کنم :v

روح ها و جن ها میان تو بدن من ینی ؟ O_O

من به جنون میرسم بعدش  ؟ :|
(27-08-2014، 16:30)amir303 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:29)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:25)~SHAwTY GiRL~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:21)best~girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-08-2014، 16:17)*larmes de Feu* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امیر و سوگند من اصن نمیشناسمتون الانم اصن نمیدونم موضوع چیه ولی میدونم عشق دو نفر ب هیچکس ربطی نداره..
مردم کارشون حرف زدنه.. همین و بس..
اینو همیشه یادتون باشه..

هعی میلادی(.. *)
ببینین منو میلاد سه ساله با همیم چون حرف ملتو بوق محسوب کردیم:>

ادم تا یه جایی تو دلش نگه میداره بعد کم کم حرفاشو بالا میاره اینو یادت باشه
سوگند خیلی قمپز در میکنی

فقط خودتو این وسط مسخره کردی

برو خیر پیش..
دیگه مجبورم کردییا خودت بخواب یا میام میخوابونمت 
واضح گفتم؟
ب خودم هرچی گفتم هیچی نگفتم ب سوگند حق نداری حرف بزنیDodgyDodgy
دو روزه اومدی غیرت برت نداره

جنبه ام ندارید که حرف بشنوید دیگه نیاید گفتگو Dodgy
اوه اوه یارو جو زده شد‎Big Grin
میلاد بیا ازینجا بکشیم بیرون:>
Fuck
LiFE
 سپاس شده توسط *larmes de Feu*
شیوا منو ببخش؟؟؟؟؟
مگه چیکار کرده؟

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان