امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=185526

:v
کاش فاطی آنلاین بود((:
 سپاس شده توسط First Star
آگهی
(21-10-2014، 16:55)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:45)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز سر کلاس عولوم برگشتم به معلممون گفتم برای روشن کردن یه لامپ 100 ولتی چنتا لیمو لازم داریم؟

کلاس رف رو هوا! ._________________.*

عه شمام این درسین؟
ما قراره ازمایششو انجام بدیم^.^
من رو دوستم ازمایش میکنم._.*

(21-10-2014، 16:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:45)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احساساتی شُدم ._______.

نه نیستم _-_

._.

نورم._.*احساساتی تر شو ._.*

تو وجودته،نمیتونی نباشی._.*

._____.

مَن از دَس رفتم .-.

._.*؟

خخخخخخخخخخخخ خیلی حال میده
تمام اون مدتی که لامپ دستم بود................
واااااااااااااااااااااای اصلا قابل تعریف نیست >___________<
کیا 2 درس دیگه تا درس تنظیم هرمونی داریم ^__________^
وختی به اون درس رسیدیم بیایم برای هم اتفاقای توی کلاسو تعریف کنیم Big Grin

چقدر تو درس جلویید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما هنوز فصل ۲ رو تموم نکردیم!
البته شنبه رفتیم آزمایشگاه
دیگه شاید فردا درس بده بریم درس ۳
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، hanie directioner
(21-10-2014، 16:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییغ جییغ نورم>.<
اسمش عشقمه>.<

آروم باش ._.

یکی از عکساشو میدی ببینمش ؟ .______.

همم._.*اسم اصلیش اینه~~>kyle bradley
پ.خ میکنم..خیلی عکس فرستاد برام..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  که نی ؟ =|

:|
سلام هانیه(:
خوبم..خودت چطوری?
آیسان رفته بیرون..!
(21-10-2014، 16:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش فاطی آنلاین بود((:

موی کوتاه به دختره بیشتر میومده ._.
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(21-10-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییغ جییغ نورم>.<
اسمش عشقمه>.<

آروم باش ._.

این  که نی ؟ =|

نورا این که دهن خودت نی?:v

(21-10-2014، 17:01)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:59)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش فاطی آنلاین بود((:

موی کوتاه به دختره بیشتر میومده ._.
منم از اسکارلت جوهانسون خیلی خوشم میاد برم تغییر جنسیت بدم:|
:ag54:
 سپاس شده توسط First Star
کیانا این یارو چه لاغره .____.
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
(21-10-2014، 16:57)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:55)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:45)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز سر کلاس عولوم برگشتم به معلممون گفتم برای روشن کردن یه لامپ 100 ولتی چنتا لیمو لازم داریم؟

کلاس رف رو هوا! ._________________.*

عه شمام این درسین؟
ما قراره ازمایششو انجام بدیم^.^
من رو دوستم ازمایش میکنم._.*

(21-10-2014، 16:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:46)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورم._.*احساساتی تر شو ._.*

تو وجودته،نمیتونی نباشی._.*

._____.

مَن از دَس رفتم .-.

._.*؟

خخخخخخخخخخخخ خیلی حال میده
تمام اون مدتی که لامپ دستم بود................
واااااااااااااااااااااای اصلا قابل تعریف نیست >___________<
کیا 2 درس دیگه تا درس تنظیم هرمونی داریم ^__________^
وختی به اون درس رسیدیم بیایم برای هم اتفاقای توی کلاسو تعریف کنیم Big Grin

جیببغ اره>.<
من اونروز جر میخورم از هیجان،اصن کنترل ناپذیره>.<
کیانا نیسم اگا تو کلاس اون جمله هرو داد نزنم>.<
ابرو پسرا تو دستمونه^.^

جیغغغغغغ >_<
وای
من از الان دارم جر میخورم>_<
یادت باشه علی رو با خودمون ببریم ^_^
منم کلی برنامه ریزی کردم که سر کلاس چی بگم ^__^
مو ها ها
میخوام طوری آبروی پسرا رو بریزم که فقط بشه با کاردک جمش کرد Big Grin
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 11

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 11
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
(21-10-2014، 17:00)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییغ جییغ نورم>.<
اسمش عشقمه>.<

آروم باش ._.

این  که نی ؟ =|

نه/:پ.خ دادم/:
 سپاس شده توسط First Star

جییغ جییغ نورم>.<
اسمش عشقمه>.<

آروم باش ._.

به منم نشون میدی؟ .____.*
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 11

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 11
 سپاس شده توسط ~KiAηA~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان