امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

خدایی من این شکلی بشم چی میشه:ag54:

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 12
 سپاس شده توسط First Star ، ~KiAηA~ ، hanie directioner
آگهی
(21-10-2014، 17:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا این که دهن خودت نی?:v
:|
من دهنم این شکلی نی ._.

نقل قول: :|

منم از اسکارلت جوهانسون خیلی خوشم میاد برم تغییر جنسیت بدم:|
:ag54:

اوه اوه اوه ._.

آیسان زندت نمیزاره .-.*
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ
(21-10-2014، 17:03)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:57)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:55)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:47)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:45)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز سر کلاس عولوم برگشتم به معلممون گفتم برای روشن کردن یه لامپ 100 ولتی چنتا لیمو لازم داریم؟

کلاس رف رو هوا! ._________________.*

عه شمام این درسین؟
ما قراره ازمایششو انجام بدیم^.^
من رو دوستم ازمایش میکنم._.*

(21-10-2014، 16:47)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

._____.

مَن از دَس رفتم .-.

._.*؟

خخخخخخخخخخخخ خیلی حال میده
تمام اون مدتی که لامپ دستم بود................
واااااااااااااااااااااای اصلا قابل تعریف نیست >___________<
کیا 2 درس دیگه تا درس تنظیم هرمونی داریم ^__________^
وختی به اون درس رسیدیم بیایم برای هم اتفاقای توی کلاسو تعریف کنیم Big Grin

جیببغ اره>.<
من اونروز جر میخورم از هیجان،اصن کنترل ناپذیره>.<
کیانا نیسم اگا تو کلاس اون جمله هرو داد نزنم>.<
ابرو پسرا تو دستمونه^.^

جیغغغغغغ >_<
وای
من از الان دارم جر میخورم>_<
یادت باشه علی رو با خودمون ببریم ^_^
منم کلی برنامه ریزی کردم که سر کلاس چی بگم ^__^
مو ها ها
میخوام طوری آبروی پسرا رو بریزم که فقط بشه با کاردک جمش کرد Big Grin

علی رو من میبرم سر کلاس._.*
میخوام بعنوان ادمک ازش استفاده کنم،توضیحاتمو با کمک اون بدم._.*
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، hanie directioner
(21-10-2014، 17:05)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 17:01)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نورا این که دهن خودت نی?:v
:|
من دهنم این شکلی نی ._.

نقل قول: :|

منم از اسکارلت جوهانسون خیلی خوشم میاد برم تغییر جنسیت بدم:|
:ag54:

اوه اوه اوه ._.

آیسان زندت نمیزاره .-.*

مهم نی یواشکی انجام میدم.__.
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، First Star
(21-10-2014، 17:03)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیانا این یارو چه لاغره .____.
نه عضله ایه^.^شیکمشو دیدی؟عشقه اصن>.<

اهورا._.*لوسیو دیدی؟منم اسکارلت جوهانسونو دوس دارم._.*
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، First Star
(21-10-2014، 17:05)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 12
چشم ابجیمو دور دیدی؟._.
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ
(21-10-2014، 17:04)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:58)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:55)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 16:52)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جییغ جییغ نورم>.<
اسمش عشقمه>.<

آروم باش ._.

یکی از عکساشو میدی ببینمش ؟ .______.

همم._.*اسم اصلیش اینه~~>kyle bradley
پ.خ میکنم..خیلی عکس فرستاد برام..

به منم نشون میدی؟ .____.*

از نورا بگیر،اپلود دوباره سخته/:
 سپاس شده توسط First Star
(21-10-2014، 17:06)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 17:03)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره لامصب عجب فیلم جلبی بود:|

(21-10-2014، 17:07)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 17:05)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 12
چشم ابجیمو دور دیدی؟._.
فک کردین من از ایسان میترسم?-___-
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
پَ منم تغییر جنسیت میدم شبیه لیتو میشم :|

:v
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ~KiAηA~ ، ~Mahnaz~
(21-10-2014، 17:08)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-10-2014، 17:06)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره لامصب عجب فیلم جلبی بود:|

عالی بود ینی._.*

(21-10-2014، 17:09)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پَ منم تغییر جنسیت میدم شبیه لیتو میشم :|

:v

منم تغیر جنسیت میدم شبیه کایلی میشم/:
 سپاس شده توسط First Star

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان