امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

(23-10-2014، 17:12)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سینما دوس دارم._.

اما هيچوقت هیشکی بام نمیاد بریم سینما -_-
بچه بودم دوس داشتم . الان تو شهر چرخیدنو بیشتر دوست دارم .

(23-10-2014، 17:13)2 سیـب آلـبالو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من عاشق سینما هستم

نگفتن اسم فیلم چیه؟؟؟؟
مضخرفه . شهر موشها چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140

(23-10-2014، 17:13)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو هم به همون چیزی که من بهش اعتیاد دارم اعتیاد داری؟Sad
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140بیا خصوصی عزیزم ...
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آگهی
(23-10-2014، 17:19)فاطی 2013 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 17:16)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين خر بي ادب چه سوالي كرد!!!
اسمت اینه 
 :|

ها؟؟

بابا به قرآن اسم من تو بازي
احسانه
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140
دیروز داشتم تو مدرسه ساندویچ میخوردم ..

یهو دوستم اومد گف یه چیزی بگم به کسی نمیگی؟ ..

منم با دهن پُر گفتم نه :| ..

گف من دیشب واسه دوس پسرم ........ :||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

بعد من خیلی شیک رفتم دسشویی هرچی خوردم رو بالا آوردم ^_^ ..

سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، T A R A ، First Star ، esiesi ، hanie directioner ، Mason
(23-10-2014، 17:21)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یهو دوستم اومد گف یه چیزی بهم به کسی نمیگی؟ ..

گف من دیشب واسه دوس پسرم ........ :||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

زنه زندیگیه :|
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140
 سپاس شده توسط † αƖιєη † ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، esiesi
(23-10-2014، 17:14)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 17:11)hanie directioner نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 17:06)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام خوشکلا

سلام عشخخخخخخخخخخخخخخخخخخم .+.........(^0^)............+.
چطوری گلک؟
(23-10-2014، 17:11)2 سیـب آلـبالو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیوا خوبی؟
مرسی تو خوبی؟

تو رو میبینم حس میکنم خواهر بزرگمو دیدم Sad
خلییی دوشت دالم ^0^
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140
(23-10-2014، 17:19)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلآم دختره :|

خوبی پسره بابات ؟ :|
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ
آهای مردم ._.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، hanie directioner ، † αƖιєη †
:| حذفید
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 140
تــــارا ^_^
تـــَـنــهـــایی
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، T A R A
(23-10-2014، 17:22)ᗩHᗰᗩᗞ ᖇᗴᘔᗩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 17:21)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یهو دوستم اومد گف یه چیزی بهم به کسی نمیگی؟ ..

زنه زندیگیه :|

خفه شو :|
 سپاس شده توسط Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان