امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14

(23-10-2014، 18:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 18:25)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیانا دست به آواتارت نزن 14k

اومول دخدر ندیده/:
البت اگه مدیرا حذف نکن!
یه دسته از اینا دان کردم هفته به هفته یکی میزارم/:
قبلیه اولیش بود/:
احتمالا تا دو ماه دیگه کاملا .... می زاری نه ؟‌
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 154
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Spell †
آگهی
کیا اواتارت اصلا به خودت نمی خوره._.
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Spell †
ولی وقتی دو نفری خزش کنن بدجور خز میشه

سلام pink colour
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط Spell † ، Aiden Pearce
(23-10-2014، 18:31)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 18:26)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا معلوم نی تارا چه مرگشه

راستی کیا ساعت ۸نمی خواد بیای/:
من و نیی نیستیم

چرا؟
نسی نت ندارم منم تا یه ساات دیگه نت ندارم
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
بدرود همگی علی 2 اگر لاین داری ادد کن 
pagan_min 
Big Grin
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 154
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(23-10-2014، 18:32)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی وقتی دو نفری خزش کنن بدجور خز میشه

معنی خز رُ نمیفهمید (:

جای مَن بودین ک کُلن همه رو خز میدیدین (:

هر روز داره ی کُپی از من میاد بیرون .. پَ ینی منم خز شُدمـ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 154
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، Jack Daniel'ѕ ، Adl!g+
(23-10-2014، 18:31)Thief نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 18:30)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 18:25)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیانا دست به آواتارت نزن 14k

اومول دخدر ندیده/:
البت اگه مدیرا حذف نکن!
یه دسته از اینا دان کردم هفته به هفته یکی میزارم/:
قبلیه اولیش بود/:
احتمالا تا دو ماه دیگه کاملا .... می زاری نه ؟‌

نه دوران محمرم با چادر میزاره

ولی عید نوروز **** خالص میزاره Big Grin
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، Aiden Pearce
ایسان..تینا حساس شده..اگه همین رفتارو جلو تینا بکنه،دوباره قاط میزنه،دیگه نمیشه درستش کرد..
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ
(23-10-2014، 18:30)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2014، 18:27)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فعلا خز نشده !

وقتی خز نشُده حالا حالا هم خز نمیشه !

(23-10-2014، 18:27)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حانیه...ببین...علی با تیناس..اینقد نچسب به علی..دوباره بینشون مشکل بیوفته،نمیشه جمعش کرد...منم نمیخوام دوسم ناراحت شه...
پ سعی کن کمتر بچسبی..شوخی کن ولی حدتو بفهم...تو دخدری ،اینقد ول نشو...
شوخی با هر کس در یه حد خاصی..
بفهم...

این قضیه ربطی ب هانیه نداره .. رابطه ی بینشون اگه رابطه باشه و واقعی با این چیزا از بین نمیره !

اینقد هم تُ سر این هانیه نزنید !

مرسی ^0^

از آیسان یاد بگیریدDodgy
آدم باشیدDodgy
مشکلاتتون رو به ما نچسبونید!

خب قضیه رو جم میکنیم همین جا وقول میدم از الان دیگه آدم باشیم و اخلاق و رفتار هم دیگه احترام بذاریم ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 154

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅ(²)Ґ vêr§ïöñ²14 154
(23-10-2014، 18:32)Adl!g+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیا اواتارت اصلا به خودت نمی خوره._.

حتی یه درصد/:
من این شکلی لباس بپوشم._.*
فقط موهاش._.*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان