امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(05-11-2014، 20:43)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:42)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:41)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:40)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:39)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشr همین با تعجب نگاه کردناتَم حمید ^ــــــــــــ^ :||

:|||

عجیجم ^ـ^ !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

کناه مناهه هرچیه .. من دوست دارم ^ــــــــــــــ^ !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

:| :| :|
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، ɪᴄᴇ ، دخی مخی
آگهی
(05-11-2014، 20:44).اميرحسين نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولي اينجوري ميشيم مث مديرا كه :/

ما مُدیری داریمـ کِ زرد باشه ؟ :|

الان این حرف من کُجاش شبیه مُدیرا بود ؟ :|
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Brooklyn Baby ، •ДmịrHoSsiŋ•
(05-11-2014، 20:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل دخترم اروم باش:|
الان سکته میکنه میوفته رو دستمونااا:|
مینه میگن حقیقت سخته .. ! :|
به من چه که خنگولِ .. باس بفهمه من دوسش دارم >ـــــــ<
I LOVE YOU ♥ HAMID♥
(05-11-2014، 20:43)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِهـم اِهــم (=
اوهوم .. اوهومم ! .-.
(05-11-2014، 20:43)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:39)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:38)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:35)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشقتم حمید ^ـــــــــــــ^

با منی؟؟؟
:||||

عاشق
همین با تعجب نگاه کردناتَم حمید ^ــــــــــــ^ :||
پاشید بسیکید لاین
اینجا جاش نیس
Big Grin
Tongue
من لاین ندارم ): !
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Son of anarchy
(05-11-2014، 20:44)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوکی مرضی:|ای 3> یو مای سوییت هارت(آیسان)

خُ اینجوری ب درد عمه ی منم نمیخوره ک ._.

باس دوتایی باشین ..

تنها ..

بعدشم الان تو داری ب خاطر این میگی ک آیسانم بت بگه دوست داره -_-

:| از ته دللللللل >_<

باشه آیسان ـ_ـ*
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، Ƒαкє ѕмιƖє
(05-11-2014، 20:45)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:43)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:42)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:41)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:40)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|||

عجیجم ^ـ^ !

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

زشت میشی ! :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy
ه_هاهم
(05-11-2014، 20:46)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:43)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل دخترم اروم باش:|
الان سکته میکنه میوفته رو دستمونااا:|
مینه میگن حقیقت سخته .. ! :|
به من چه که خنگولِ .. باس بفهمه من دوسش دارم >ـــــــ<
I LOVE YOU ♥ HAMID♥
(05-11-2014، 20:43)bOoOoOy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِهـم اِهــم (=
اوهوم .. اوهومم ! .-.
(05-11-2014، 20:43)parsakhan7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:38)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:35)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاشقتم حمید ^ـــــــــــــ^

با منی؟؟؟
:||||

عاشق
همین با تعجب نگاه کردناتَم حمید ^ــــــــــــ^ :||
پاشید بسیکید لاین
اینجا جاش نیس
Big Grin
Tongue
من لاین ندارم ): !
bk
باریکلا
Smile
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10
(05-11-2014، 20:47)دخی مخی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-11-2014، 20:45)Hamid.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجیجم ^ـ^ !

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

زشت میشی ! :|

:|
Heart
 سپاس شده توسط دخی مخی
اینقد از این لوس بازیا بدم میاد:|
عشق و مشق چیه:|
کمربند منو بدین!Big Grin
 سپاس شده توسط ɪᴄᴇ ، Son of anarchy ، Ƒαкє ѕмιƖє
hamid dawsh chanbar add kardi o_O 3ta pm umade !!
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 10

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان