امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17

(06-11-2014، 22:33)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:24)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:20)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیششششور ):
سلام بر تنها بهمنی به جز من

|:

نمیدونم چرا با بهمن حال نمیکنم

ماهیه که هر چی اتفاق نحسه توش افتاده از جمله تولد خودم |:
25r3025r30crazy
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 177
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Son of anarchy ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
آگهی
(06-11-2014، 22:39)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چـــــــی بــــــــگـــــــــــم؟؟؟fishing
خودت گفتی دیگه...

هع .. خُ قشنگِ خُداییش :/
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 177
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Son of anarchy ، esiesi
(06-11-2014، 22:37)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلنگه دوسال از من بزرگتره -_-

ینی رسماً دهن لیتو رو صافیدی :/

من لیتو رو نمیگم :/

_____

کیانا رده سنی ندارن … مهم یه چیز دیگس ._.*

_____

خدافظ
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ~KiAηA~ ، Son of anarchy
(:

چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 177

(06-11-2014، 22:39)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:38)مـــــــهــنــاز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سَلـآم (:*
مهی؟

جـآنم .. ؟! ^_-
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، esiesi ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘
(06-11-2014، 22:36)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:33)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:32)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اسم پلنگه پریسا بود =))))))

هنو منظور از پلنگ رو تو این اهنگ نفهمیدی فک کنم/:
پلنگا به هم سنوسالای تو کارندارن._.*

______

ایمان جامعه شیرا بیشتر تو خطرن  !
شیــرآ خـورده شدن ... ما فعلا زدیم تو کار یوزپلنگ ...
-

توام بزن تو کار گربه P:
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Jack Daniel'ѕ ، Son of anarchy ، ~KiAηA~
(06-11-2014، 22:33)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:31)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:29)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:27)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:25)~Ģħāzāłłέħ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شام میدی منم میامp345
حیف نمیشه فوش داد
آب انار مفتی رو زدی الان یقه ی منو میگیری؟Confuseds32:
چند سالته!؟
خدا قبول کنه 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25...
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 177
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ~Mahnaz~
(06-11-2014، 22:40)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:37)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی رسماً دهن لیتو رو صافیدی :/

من لیتو رو نمیگم :/

_____

کیانا رده سنی ندارن … مهم یه چیز دیگس ._.*

_____

خدافظ

پ.خ میگم بفهمی..
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ
(06-11-2014، 22:41)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:33)~KiAηA~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:32)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

______

-

توام بزن تو کار گربه P:

:V ..
(y)

D:
 سپاس شده توسط ~ُُBön َBáŠŦ~
(06-11-2014، 22:37)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:33)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:24)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-11-2014، 22:20)ܜܓܨჯSpɨt Iñ BlastéĐ Lɨféჯ ܜܓܨ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیششششور ):
سلام بر تنها بهمنی به جز من

|:

نمیدونم چرا با بهمن حال نمیکنم

ماهیه که هر چی اتفاق نحسه توش افتاده از جمله تولد خودم |:

یه سوال:

تو قبلا تو فلش نویسنده بودی بعد برکنار شدی؟

آره |:

*** خانوم (:
چت ړۅҐ vêr§ïöñ²17 177
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، esiesi
(06-11-2014، 22:41)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

______

-

توام بزن تو کار گربه P:

یوزپلنگ ایرانی من نمیذارم منقرض شی (.. )--+
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، ~ُُBön َBáŠŦ~ ، ~KiAηA~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چت ړۅ(Ґ vêr§ïöñ²17(2

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان