امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوووووووووك دارم براتون

سلام به همه خوبيد؟

جوك اوردم نميدونم تكرارين يا نه زيادم نيوردم تا خسته نشين

خوش بگذره

به یکی میگن یه موجود نام ببر؟
میگه: يخ ...
میگن: آخه یخ که موجود محسوب نمیشه
میگه: چرا من خودم صد بار دیدم نوشتند یخ موجود است.

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من شامپو لازم ندارم از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

پسره تو خواستگاری از یه دختره می پرسه اسم شما چیه؟
دختره می گه: اسم من توی تمام باغچه ها هست.
پسره می گه: آهان فهمیدم ، اسمتون شلنگه

حکمتی برای فهيمان :
يارو داشته دنبال جاي پارك مي گشته اما پيدا نمي كرد! در همون حال گشتن به خدا ميگه: خدايا اگه يه جاي پارك برام پيدا كنيا من نماز مي خونم، روزه مي گيرم كه يه دفعه يه جاي پارك مي بينه و به خدا مي گه! خدا جون نمي خوادخودم پيدا كردم

رئيس: خجالت نمي‌كشي تو اداره داري جدول حل مي‌كني؟
كارمند: چكار كنيم قربان، اين سروصداي ماشينها كه نمي‌ذاره آدم بخوابه!

غضنفر مي‌ميره مي‌ره اون دنيا، ازش مي‌پرسن چي شد مُردي؟
ميگه:داشتم شير مي‌خوردم !
ميگن: شيرش فاسد بود؟
ميگه: نه بابا، گاوه يهو نشست

یه روزی از طرف دامپروری میرن گاوداریه یه بابایی. میگن شمابه گاواتون چی میدی میخورن؟ میگه: پوست هندونه، طالبی و ... دویست هزار تومن جریمش میكنن. چند ماه دیگه دوباره میان می پرسن چی میدی میخورن؟یارو می ترسه میگه: چلوكباب، چلومرغ، و ... اینبار دویست و پنجاه هزار تومن جریمش میكنن. میرن چند وقت دیگه میان میگن چی میدی میخورن؟ میگه: والا نمیدونم پولشو میدم خودشون میرن میخرن می خورن!

به يکي ميگن اگه تو دریا کوسه بهت حمله کنه چکار می کنی؟
می گه: می رم بالای درخت .می گن : تو دریا که درخت نیست
يارو می گه: مجبورم می فهمی ؟ مجبورررررم

يکی از اين جوون های مغز قاطی پارچه می بره خیاطی می گه: آقا اینو واسم کت شلوار بکن فردا نیام بگی سوزنم شکست، چرخم خراب شد، حال نداشتم، اصلا پدر سگ بده نمی خوام بدوزی

دو تا تنبل دراز كشيده بودند يكيشون داشته خميازه ميكشيده اون يكي ميگه :داداش تا دهنت بازه لطفا اين اصغر ما رو هم صدا كن

طرف خودشو میمالیده به سپر ماشین ! میگن چی کار میکنی بابا, میگه دارم اوقاتمو سپری میکنم

اگه دیدی یه سوسک پشت و رو افتاده و داره دست و پا می زنه، فکر نکن با دمپائی زدنش... داره به قیافه تو می خنده

به یارو میگن ۱۲ امام رو میشناسی؟ میگه آره.
میگن خوب نام ببر؟
میگه اونجوری که نه. اگه ببینمشون میشناسم

یکی زنگ ميزنه 118 ميگه: شماره غضنفر رو داريد؟
يارو ميگه: نه
ميگه پس من ميگم تو يادداشت كن داشته باشی

يه نفر ميره جوراب فروشي ميگه:آقا جوراب ميخوام فروشنده ميگه:مردونه ؟يارو دست ميده ميگه: مردونه

يه يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم. فروشنده ميگه . به نام ... ؟ يارو ميگه . آخ آخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم

يارو لنگ بوده با کشتي ميره سفر...وقتي برميگرده رفيقش ميگه خب سفر خوش گذشت؟؟ ميگه نه بابا همش استرس داشتم هي مي گفتن لنگرو بندازين تو آب

به يه نفر گفتن چه وقتي خيلي ضايع شدي گفت : يه روز دختر خالم بهم زنگ زد گفت: بيا خونه خاليه!! منم خوشحال شدم رفتم. در رو که باز کردم ديدم کسي نيست! دختر خالم گفت: من ميرم تو اتاق تو هم 5 دقيقه ديگه بيا تو!! منم 5 دقيقه بعد رفتم تو ديدم همه ميگن تولد تولد تولدت مبارک. بعد به طرف ميگن خب چه ربطي داشت! ميگه: اخه لخت رفته بودم تو

به ملانصرالدين ميگن جوان ها شراب ميخورن قمار ميکنن ترياک ميکشن دختر بازي ميکنن ... حکم چيه ؟ ميگه : گيشنيز

يه روز يه پسره رو ميبرن کلانتري ، ميگه چرا منو آوردين اينجا ؟؟ ميگن واسه عرق خوري .. ميگه پس چرا نميارين بخوريم؟

يه نفر يه سگ فلج داشته، هر وقت دزد ميومده، سگه رو مي گذاشته توي فرغون و دنبال دزده مي‌دويده

سرهنگه داشته امتحان رانندگي مي‌گرفته. از يارو مي‌پرسه: اگه يه نفر وسط خيابون بود، بوق ميزني يا چراغ؟ طرف ميگه: برف پاك كن جناب سرهنگ! سرهنگه كف مي‌كنه مي‌پرسه: يعني چي؟ يارو ميگه: يعني يا برو اين طرف يا برو اون طرف

طرف عروسي ميكنه، هفته بعد دست خانوم رو ميگيره ميبره دكتر ، ميگه: اقاي دكتر ما بچه دار نميشيم!! دكتره ميپرسه: چند وقته ازدواج كردين؟ طرف ميگه: يك هفته است!! دكتره شاكي ميشه، ميگه: داداش من، اين زنه ، مايكرووِيو كه نيست

يارو ميره حرم داد می‌ زنه : آقايون شلوغ نكنيد! حاجت ها قاطی‌ می‌شه! من پارسال اومدم ، حامله شدم

يارو ماشينش تو برف گير ميکنه زنجير نداشته ، سينه ميزنه

واز خشايار پرسيدند : گاو بهتره يا گوسفند خشاياره ميگه : گاو بهتره مي پرسند چرا ميگه : گاو وقتي ميخواد بره آنطرف جاده اول سمت راست نگاه ميکنه بعد سمت چپ رو ، بعد ميره ، ولي گوسفند عين گاو سرشو ميندازه پايين رد ميشه

كجا؟سپاس بده بعد.......
پاسخ
 سپاس شده توسط ❤R@TA❤ ، baran 18 ، رومینا اتیش پاره 2 ، سورنا فاول ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، bakhi ، parhamdriver ، мя ąℓï ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، صوصن ، azary ، لی مین هو3 ، ayda1383 ، sarvenaz.r ، هاناجون ، mohadese iglesias ، دنیل رادکلیف ، یاس گل ، mr.destiny ، همه هستی من ، دریای بی موج
آگهی
اسپم ها پاک شد
منتقل شد
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوووووووووك دارم براتون 1
پاسخ
 سپاس شده توسط MONA-GH
اسپما براي دومين بار پاك شدن
جوووووووووك دارم براتون 1
پاسخ
Angel
پاسخ
بعضیاش تکراری بودند ولی مرسی
پاسخ
ممنون....
دلم یک تصادف جدی میخواهد!
پرسروصدا،آمبولانس ها سراسیمه شوند و کاراز کاربگذرد...
پاسخ
Angel
پاسخ
 سپاس شده توسط دنیل رادکلیف
مرسیBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط عاطی جوجو
خواهش
پاسخ
 سپاس شده توسط عاطی جوجو
عالی بود.
شبـ؛?
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart خدایا دوست دارم
  شعر دوستت دارم به زبان طنز
  بیاین بیاین براتون یه چیز عجیب دارم O__O
  اهااااااااااااای بیاین ببینین چی براتون اوردم.! سری دوم
  بدو بدو بیا!!!!!! یه چیز باحال دارم...
  اس ام اس باحال دارم! بفرمایین تو... (نسخه 2 آماده شد.................. )
  جدید ترین ترول هارو دارم☺☺که از خنده روده بر میشی☺☺
  بیا بیا جووووووووووووووووک دارم جوک خخخخ D:
  جوووووووووک دارم براتون (سری سوم)
  جوووووووووك دارم براتون (سری دوم)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان