امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه َ245

(11-07-2015، 19:36)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دُکترم :|

دُکتر محرم اسرار است :|

تو FOozoOli نکن :|

-
فعـلا عشقـیـآ
چه نوعی اونوقت؟= )
بلی:|
(11-07-2015، 19:37)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

درود._.

(11-07-2015، 19:39)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2015، 19:36)~ُُBön َBáŠŦ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دُکترم :|

دُکتر محرم اسرار است :|

تو FOozoOli نکن :|

-
فعـلا عشقـیـآ
چه نوعی اونوقت؟= )
بلی:|

(11-07-2015، 19:37)~Lσѕт Gιяℓ~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ._.

درود._.

3 واکنش در یک ارسال:V
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگوی آزاد نسخه َ245 412
 سپاس شده توسط Roxanna
آگهی
همه زندگيم خراب شده من معذرت ميخوام از بچه ها شايد خيليا حوصله حرف زدن منو نداشته باشيد قول ميدم زياد مزاحمتون نشم ببخشيد واقعا تعادل ندارم
از امروز مردم ديگه سراغم نيايد............
 سپاس شده توسط sufiy
(11-07-2015، 19:42)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه زندگيم خراب شده من معذرت ميخوام از بچه ها شايد خيليا حوصله حرف زدن منو نداشته باشيد قول ميدم زياد مزاحمتون نشم ببخشيد واقعا تعادل ندارم

نه بگو عب نداره من انقد فاز سنگین اینو اونو تحمل کردم تو که سهلی:v
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز با خالم دعوام شد من اصلا كاريش نداشتم خلاصه سرو صدا بعد الان هيچكي با من كاري نداره همه بيش اونن كسي با من كاري نداره همه بهم بي محلي ميكنن من اصلا اين طوري نميتونم بمونم.................واي خدا منو بكش
از امروز مردم ديگه سراغم نيايد............
(11-07-2015، 19:46)افسرده2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز با خالم دعوام شد من اصلا كاريش نداشتم   خلاصه سرو صدا بعد الان هيچكي با من كاري نداره همه بيش اونن كسي با من كاري نداره  همه بهم بي محلي ميكنن من اصلا اين طوري نميتونم بمونم.................واي خدا منو بكش

عب نداره به قول ایمان بود دیگه؟:| بگو به چ*م :v البته میدونم حساب نشدن خیلی ناراحت میکنه عب نداره:/
 سپاس شده توسط افسرده2
هاع :| سلام ._.
 سپاس شده توسط Interstellar
(11-07-2015، 19:50)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود اواتارت کیه؟ادم مشهور میزنه._.
 سپاس شده توسط Spell †
(11-07-2015، 19:50)sufiy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-07-2015، 19:50)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود اواتارت کیه؟ادم مشهور میزنه._.

:|||||||||

مایلی =))
 سپاس شده توسط sufiy ، Interstellar
عه :|
 سپاس شده توسط Spell †
(11-07-2015، 19:53)ʜᴇαʀᴛℓᴇss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:|||||||||

مایلی =))

گفتم چه اشناسXD خودت خوبی حالا؟

(11-07-2015، 19:54)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه :|

هوم:|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان