امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/ioyevmkkgfr2u25q6y8c.png
تانکمو غیب کردم |: ! 
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
آگهی
(01-09-2015، 20:25)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 20:23)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل چرا بستی خ رو ؟ :1

تو هم برو ! انگار از من بوده که تو شدی شوهرم -_- !

اون امضاتم ویرایش کن ! خدافظ ..

(01-09-2015، 20:25)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل پ.خ رو بازکن!

اگه نمیخوای پیامی ازمن یاعلی بگیری من بهت پیام نمیدم!

تو 1000 تا پیام بده .. من چیزی نمیگم (: !!

ولش کنید نمیخوام آبروم بره .. البته مگه آبرویی مونده ؟ ..

پ.خ رو باز کن لعنتی -_-
[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] 45
(01-09-2015، 20:25)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل پ.خ رو بازکن!

من تا به حال بهش پیام ندادم فقط جواب پیاماشو دادم که اونمـ بَست به روی دوتامون!
(01-09-2015، 20:25)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 20:23)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل چرا بستی خ رو ؟ :1

تو هم برو ! انگار از من بوده که تو شدی شوهرم -_- !

اون امضاتم ویرایش کن ! خدافظ ..

غزل پ.خ رو بازکن!

تو 1000 تا پیام بده .. من چیزی نمیگم (: !!

ولش کنید نمیخوام آبروم بره .. البته مگه آبرویی مونده ؟ ..
ابروت نرفته!

سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ
(01-09-2015، 20:27)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 20:25)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدیم اینجا پاک اعصابمونو خراب کردین خب بدتون از هم میاد باهم حرف نزنید چرا اعصاب همه رو خراب میکنید

نه من از غزل بدم نمیاد با اینکه بیشترین کسی که منُ اذیــت کرد تو فلش خودش بودهـ ولی دیگه دِلم پُر بود! ._.
و کیمیـا من دیگه تموم کردمـ حالا تو شروع کردی چقدر اسلوموشن! :|
مارو باش داریم باکیا حرف میزنیم  Undecided

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام است*نا گران |: !
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، esiesi
(01-09-2015، 20:27)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری O_o

سپاس شده توسط Mr.Robot ، ḲℑℳℐÅ
(01-09-2015، 20:29)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام است*نا گران |: !

:|
بگردم تو ک پاکی :|
:|
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ
(01-09-2015، 20:30)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2015، 20:27)SMoOoOoOoK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری O_o
این است قدرت امیر ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، ḲℑℳℐÅ
دعوا خانوادگی شده؟  Shy
با هم دوس باشید
+
سلام
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، ( lιεβ ) ، # αпGεʟ ، esiesi ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان