امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

(03-09-2015، 16:06)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 16:04)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 16:01)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 16:01)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-09-2015، 15:58)Aiden Pearce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچی بلد نیستم ازتو هم میترسم (;

تازه من بتمن و ویچر رو من نصب نکردم 
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.uplooder.net/img/image/36/d2ea0b2c1aced4a97900757d7e449a85/Untitled.png

ا اسنایپر ._.

خوشم نمیاد ازش بازی قشنگی نیست خیلی گافیکش ضعیفه به نظرم

پی سی من قدیمی بود اینو به زور اجراکرد منم پاکش کردم
جی ی ای بازی کردی؟خوبه؟به بابام بگم بخره؟

(03-09-2015، 16:03)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز دوتا هَـک رو تو شل پیـادهـ کردمـ ._.!
اَولی: تغیر تانکـ هر تانکی که بخوامُ انتخاب میکنم! :|
دومی: سیـاه کردن تانک ولی همون رنگش خوبهـ مشکی قشنگ نیس!
:||

بیا یه گروه بزن البته زمینش فرق داشته باشه ازاین جدیدا باشه 

گرفتمـ چی میگی!... آپ تو دِیت باشه :|
بزار برمـ یاد بگیرمـ هکشُ بعدش گروهـ میزنمـ هر رنگی خواستی میزآرمـ
بیـا اول یه دست بازی کُنیمـ مَنُ تو یار با دو نفر دیگه میای؟ ._.

پآرمیــدا خوش بحالت! :|
مَن هر وقت میرم بیرون بازی بگیرمـ بابامـ میگه کُجا میری؟ میگم بیرون میگه میری چی بخری؟ میگم بازی میگه چیه پولتو میدی به ایــن آت آشغالا :| >_<!

بابای منم میگه ولی اهمیت نمیدم  Tongue
[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] 100
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، # αпGεʟ
آگهی
تازه بابام گفت واست کامپیوتر نمیگیرم 
منم زدم زیر گریه اونم گفت میگیرم برات گریه نکن
بعد گفت دوستش گفته لب تاب خوبه
و الانم لب تابو یه هفتس گرفته
دومیلیونو خورده ای داده =|

سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(03-09-2015، 16:11)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهین نشه ولی دوستش چه احمقی بوده
لپ تاپ کیفیت صدای کامپیوتر رو داره ؟
مگر اینکه 11 میلیون بدی لپ تاپ مخصوص گیم بگیری 
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، # αпGεʟ
(03-09-2015، 16:11)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لَب تاب از ایــن نظر خوبه که میتونی هرجا ببریش ولی لَب تاب یچیزیش خَراب شُد کُل لب تاب به فنا میرهـ مُمکنه پیدا بشه  قَطعه ای که خراب شده ولی هیچی مِث کامپیوتر نمیشهـ ► خُلاصه کامپیوتر بهترهـ .-.
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، # αпGεʟ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/playg.php?code_game=79
غزل اینو نگا
فک کردم بازی قهرمانان تنیس یه دقیقه!
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz
مروا.

(03-09-2015، 16:14)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل اینو نگا

غزل رفته fishing

سپاس شده توسط omidkaqaz ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
بدرود همگی

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
+++پارمیـدا نمیای شِل؟ ._.
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، omidkaqaz
(03-09-2015، 16:18)alliiii نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

+++پارمیـدا نمیای شِل؟ ._.

میام

سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(03-09-2015، 16:16)ღBeauty G!Яlღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مروا.

(03-09-2015، 16:14)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل اینو نگا

غزل رفته fishing

بله؟
خخخ رفته شل:V
 سپاس شده توسط # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان