امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ]

(04-09-2015، 16:36)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی .. بیخی بابا .. همین فلشمـ حالمـ ب همـ میخوره میامـ :|

ب خاطر بچه آ میامـ .. وگرنه ک هیچی !
چرا ؟
میدونی .. من دارم مثل قدیمای تو میشم ، و تو مثل قدیمای من ! :|
من قبلا حالم از همه چی بهم میخورد .. غمگینه غمگینه غمگین بودم تو وبلاگم ؛ باهات همش درد دل میکردم ..
ولی الان فک میکنم با بی حال بودن و فک کردن به قدیما هیچی نمیشه |:
میخوام دوباره مثل اول باشم ! شاد باشم ، و گذشته ها رو فراموش کنم .
نمیدونم تصمیم درستیه یا نع .. ._.
خوب، ولی اشتباه...
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
آگهی
(04-09-2015، 16:36)ArDaLaN JT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:34)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:31)آماستریدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

؟؟؟؟؟؟؟؟

اردلان جان باهاتون دوست میشه !
اردلان ، با ایشون دوست شو !
تو دیگه چی میگی این وسط ؟! -_-
اصن با من بود ن با تو (:
بعدشم ، من متاهلم جون شما محسوب نمیشم Big Grin

خخخخخخخخخ مثلا شووونزده سالته
Dodgy  Heart
من برم .. فلا .
[ گُفتگوےِ آزاد ( 264 ) ] 151
(04-09-2015، 16:37)ArDaLaN JT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:34)آماستریدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:32)ArDaLaN JT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:30)آماستریدا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی بام دوس میشههههههههههه؟؟؟؟ Heart
جااااااااااااااااااااااااااانممممممممممممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟0____0
صدا نمیاد :|
خب جوابتو میدیم ینی دوستیم دگ Sleepy

نه باااااااااابااااااااااا
:|
خوشبختم آرشیدای عزیز .

(04-09-2015، 16:36)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:33)ArDaLaN JT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-09-2015، 16:32)ғʀᴏsᴛ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همینطور !
چن سالتونه شما ؟
چطور ؟
جهت داشتن اطلاعات بیشتر از همدیگه .

15 !
خخخخخخخخخخ
Dodgy  Heart
سلام-.-*
(04-09-2015، 16:39)shadi♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادی .. بیخی بابا .. همین فلشمـ حالمـ ب همـ میخوره میامـ :|

ب خاطر بچه آ میامـ .. وگرنه ک هیچی !
چرا ؟
میدونی .. من دارم مثل قدیمای تو میشم ، و تو مثل قدیمای من ! :|
من قبلا حالم از همه چی بهم میخورد .. غمگینه غمگینه غمگین بودم تو وبلاگم ؛ باهات همش درد دل میکردم ..
ولی الان فک میکنم با بی حال بودن و فک کردن به قدیما هیچی نمیشه |:
میخوام دوباره مثل اول باشم ! شاد باشم ، و گذشته ها رو فراموش کنم .
نمیدونم تصمیم درستیه یا نع .. ._.

ب نظرمـ تنها تصمیمـ درست .. نیومدن ب اینجاست .. و کُلن کمـ وارد مجازی شدن
 سپاس شده توسط Apathetic
(04-09-2015، 16:40)ArDaLaN JT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برم .. فلا .
آره برو یکم استراحت کن مغرت امروز یکم عصبی به نظر میاد ._.
من بهت نگفتم جون ، بهت گفتم " جان " اونم برای ادب وگرنه من برای چی به پسر نامحرم بگم جون ! والا (:
^_^
خوب، ولی اشتباه...
میو:|
Amir
Mr shakh majazi(:
In rell
 *16years go:|
Winston me((:
Mn arezootm:v
یاد بردیا دین پرور افتادم:/\

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان