امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت گو ازاد نسخه+267+

(11-09-2015، 0:37)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:36)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر اب اصن خوب نیس نسیم._.

شنا بلدم Big Grin
زیر دریایی و وسایل غواصی هم رایگانه Big Grin
تا حالا به عنوان مهمان یه موضوعو خوندین؟
یعنی وارد اکانتتون نشین ولی بیاین فلش
تا حالا شده؟

ره خیلی اصابت خورد کنه >.<
مهمان بودن یا زیر آب عزیزم؟
آگهی
(11-09-2015، 0:38)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:36)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:33)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:31)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امید قشنگه مث همیشه دیگ؟ دانلود کنم؟ ارزش داره؟

عمو تتل تو این هفته اخیر دوتا اهنگ خوند به نام های تو کوچه ی ما هم عروسی میشه و تو نمیفهمی  دانلودشون کن .....

اولیرو شنیدم که میگه:
توکوچه ی ماهم عروسی میشه. حالا میبینی چی میشه.
ولی این روزا مهم بود که بفهمی، میمونه کی پیشت..
لامصب یه فازی داره اصن ._.
ها ولی دومی هم بگوش... من هر روز تمام اهنگای رپ رو دانلود میکنم .. کلا به روزم

به به روز بودنت ادامه بده. باشد تا رستگار شوی ._.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
گفت گو ازاد نسخه+267+ 31

(11-09-2015، 0:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:19)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلیکان^_^
یه سوال چن سالته؟

افسرده >_<
14 سال و 9 ماه و 12 روز .-. شما بگیر 15 سال ^_^

پلیکان پلیکان پلیکان
7 سال اختلاف سنی تف>.<
(11-09-2015، 0:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معمولا فرید پاتوقش گ.آ بود. جدیدا اصلا نمیبینمش. امان از سال تحصیلی -_- چه میکنه با ادم

عزیزم همه رفتن از فلش :|
فرید ، امیر ، رزی ، اهورا ، کیمیا ، بهاره ، شیوا ، غزل ، مرضی و ...
گفت گو ازاد نسخه+267+ 31
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ
(11-09-2015، 0:39)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:37)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:34)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:32)мøяνα.għ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:30)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هههه زید دریاییت کیه؟؟؟؟
من که هرچی زیر اب میگردم نمیبینم

ها ؟ اشاره داشت چرا من پنهانم گفتم تو زیر دریاییم ام
+
من صدای تتلو رو ترجیح میدمم به یاسس-.-
هرکیم حرفی بزنه هم پروفش هم ارسالشو گزارش میکنم
اعصاب ندارم-.-

اولــ یاســ بعدم تتلو. دلم برای آهنگای تتلو و تومه تنگ شده
نه اول تتلو بعد یاس -.-
من هم تومه نوشتم اورد هم طعمه -.-

عخشم جفتشون خوبن اره سخته انتخاب بینشون اوففف من تمام اهنگای یاس و تتلو رو دارم ...

بعد از این دوتا هم حمید صفت خوبه

(11-09-2015، 0:40)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:33)KING-ERFAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

معمولا فرید پاتوقش گ.آ بود. جدیدا اصلا نمیبینمش. امان از سال تحصیلی -_- چه میکنه با ادم

عزیزم همه رفتن از فلش :|
فرید ، امیر ، رزی ، اهورا ، کیمیا ، بهاره ، شیوا ، غزل ، مرضی و ...

کلا رفتن؟ یا فقط تا آخر سال تحصیلی نیستند؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
✘ JOKER ✘
گفت گو ازاد نسخه+267+ 31

متن بیوگرافیم
فارســـی ......lllılllıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılllılll

صـدای مـهـراد هـیـدن ♥

وطـن پـرسـتـیـه یـاس ♣

قـدرت ویـلـسـون ☺

قافیه سـازی ام جـی ∰

ایهام هـاے جـی جـی ♣

احـسـاس سـجـیـل ⁂

لـات بـودن سـورنـا ஐ

کـل کـل پـیـشـرو ൠ

خـالـتـور تتلو †

غـم دایـان §

واج آرایـی قـافـ ☼

وجـود پـایـدار Ω

صـادق بـودن صـادق இ

ψ♣♥ تـنـهـایـی حـصـیـن ψ♣♥

ஜ۩۞۩ஜ نـصـیـیـت هـای بــهـرامஜ۩۞۩ஜ...

&سرعت اپیکور &

$$ تخریب اوج $$

(تریت و بیت های قدر)
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬ ، Jack Daniel'ѕ
(11-09-2015، 0:39)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:37)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:36)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:32)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شنا بلدم Big Grin
تا حالا شده؟

ره خیلی اصاب خورد کنه >.<

میهمان ._.

(11-09-2015، 0:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:35)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:19)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلیکان^_^
یه سوال چن سالته؟

افسرده >_<

پلیکان پلیکان پلیکان
7 سال اختلاف سنی تف>.<

افسرده افسرده افسرده >.<
اشکال نداره حالا مهم نی >.< :| 
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، sober
(11-09-2015، 0:41)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متن بیوگرافیم
فارســـی ......lllılllıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılllılll

صـدای مـهـراد هـیـدن ♥

وطـن پـرسـتـیـه یـاس ♣

قـدرت ویـلـسـون ☺

قافیه سـازی ام جـی ∰

ایهام هـاے جـی جـی ♣

احـسـاس سـجـیـل ⁂

لـات بـودن سـورنـا ஐ

کـل کـل پـیـشـرو ൠ

خـالـتـور تتلو †

غـم دایـان §

واج آرایـی قـافـ ☼

وجـود پـایـدار Ω

صـادق بـودن صـادق இ

ψ♣♥ تـنـهـایـی حـصـیـن ψ♣♥

ஜ۩۞۩ஜ نـصـیـیـت هـای بــهـرامஜ۩۞۩ஜ...

باریک res2
✘ JOKER ✘
گفت گو ازاد نسخه+267+ 31

این پلیکان اهنگش خوانندش کیه؟
(11-09-2015، 0:42)♪Rιнαηηα♪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-09-2015، 0:39)ภครเ๓ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شنا بلدم Big Grin
تا حالا شده؟

ره خیلی اصاب خورد کنه >.<

میهمان ._.

(11-09-2015، 0:39)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پلیکان^_^
یه سوال چن سالته؟

افسرده >_<

پلیکان پلیکان پلیکان
7 سال اختلاف سنی تف>.<

افسرده افسرده افسرده >.<
اشکال نداره حالا مهم نی >.< :| 

اااا
که مهم نیس حالا دوس داری چی صدات کنم؟ Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان