امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «

(12-09-2015، 14:06)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:04)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:03)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:00)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 13:58)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بابابزرگ بگو
من قصد ادامه تحصیل دارم|:
بابا بزرگ کیه؟
برات بورسیه میگیرم بری آکسفورد درس بخونی
قبوله؟ 

:|
|:
|:
|:

ارش بابابزرگمه(:
به اون بگو

اونو ولش کن 
نویسندگی من مهریت بشه خوبه؟؟؟

نه برو بالاتر(:

اقا دیگه واقعا باید برم سبزی ها پلاسید|:

دیگه بالا تر از این؟
سبزی هارو من برات پاک میکنم
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober
آگهی
(12-09-2015، 14:06)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:03)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:00)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 13:58)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 13:57)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تاروف میکنی؟
میشه با خونواده برای امر خیر تشریف بیاریم؟
|:
|:
|:
|:
|:
|:

به بابابزرگ بگو
بابا بزرگ کیه؟
قبوله؟ 

|:
|:
|:

ارش بابابزرگمه(:
به اون بگو
من؟؟؟
در باره تو پ خ حرف زدیم
شما الان برا من ملی هستی منم ارش
نوه و بابا بزرگ فینیش
نوه ها بابا بزرگشونو حرص نمیدن

من که گفتم ببخشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 « 13
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:06)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمیـــــــــــــــــــد؟
تو ک دستت تو امر خیره یه شوهرم واسه ما پیدا کن :4chs:

وایسا اگه قبول نکرد میام سراغ تو:|
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:06)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمیـــــــــــــــــــد؟

مگه پیر مرد انجمن مرده؟
من گفتم میخوای یا نه گفتی نه که
آخه میخوام شوهرم آدم حسابی باشه 2chw

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Son of anarchy ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:08)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:06)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:04)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بابا بزرگ کیه؟
قبوله؟ 

|:
|:
|:

ارش بابابزرگمه(:
به اون بگو

اونو ولش کن 

نه برو بالاتر(:

دیگه بالا تر از این؟
بیا پاک کن:
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:10)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:08)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارش بابابزرگمه(:
به اون بگو

اونو ولش کن 

نه برو بالاتر(:

دیگه بالا تر از این؟
بیا پاک کن:

اومدم:|
 سپاس شده توسط Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:09)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:08)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمیـــــــــــــــــــد؟

مگه پیر مرد انجمن مرده؟

خو ادم حسابی پیدا میکنم
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، sober
اوهوم سلام .... خدا رو شکر همه در سلامت کامل به سر میبرید
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:08)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:06)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به بابابزرگ بگو
بابا بزرگ کیه؟
قبوله؟ 

|:
|:
|:

ارش بابابزرگمه(:
به اون بگو
من؟؟؟
در باره تو پ خ حرف زدیم
شما الان برا من ملی هستی منم ارش
نوه و بابا بزرگ فینیش
نوه ها بابا بزرگشونو حرص نمیدن

من که گفتم ببخشید
پوف دوست دارم نوه یگلم p336
باشه p336
تولدت به سال میلادی چیه؟
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، ḲℑℳℐÅ ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober
(12-09-2015، 14:12)AFSORDE نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-09-2015، 14:09)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حمیـــــــــــــــــــد؟

مگه پیر مرد انجمن مرده؟

خو ادم حسابی پیدا میکنم
چی بگم والا kaffe2

(12-09-2015، 14:14)omidcr7 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوهوم سلام .... خدا رو شکر همه در سلامت کامل به سر میبرید

سلام دادا امیـــــــــــــــد ((=

سپاس شده توسط Son of anarchy ، Silver Sun ، # αпGεʟ ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان