امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 «

(13-09-2015، 9:34)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:33)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:32)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه :|

زنم وارد میشود :>

احترام بگذارید فلان فلان شده ها :|

ماچ ._. ..
ژآن ژان :>
(13-09-2015، 9:35)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:34)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:32)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:31)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:28)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بد نیستم
چرا بد نیستی ؟
چیزی شده؟|:
زود از خاب پاشدم

ساعت چند؟

دهو نیم

حمید جان ، بابا ...

من کلن از دیروز نخوابیدم |:
بعد تو کم خوابیدی ؟ |:

(13-09-2015، 9:46)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:45)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:42)✘ Aυтυмη Pяιηcєѕѕ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:41)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غزل عکس احسانو دیدی؟

عکس شوورم ^_^

کو کو ؟
ندیدی؟

بهش میگم بده میگه نمیدم|:
میگه زشتم موهامو کوتاه کردم 2mo5
به منم همین و گفت ._.

شوهر خجالتی من :|

من برم خدافظ ._.

.-.
زن خوب من :>
خدافظ 
» گفتـگوی آزاد نسـخه 267 « 65
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، Silver Sun ، Son of anarchy
آگهی
(13-09-2015، 9:47)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونم یه آدمه خب تسلیم هورموناشه توام نباشی‌ میتونه صبح با پ*رنو پاشه
مث ک*خلا تورو داشت و باز کرد نصف شب فرار
پس برو سراغ بعدیو دیگه اسمشم نیار

wtf????

حمید تو عکستو تو پ.خ بفرست ببینمت(:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Son of anarchy
ملی cry2

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Silver Sun ، Son of anarchy ، esiesi
(13-09-2015، 9:49)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی cry2

بله؟ :hlp:
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy
(13-09-2015، 9:48)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:47)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

wtf????

نه موهامو خیلی بلنده چن روز دیگه کوتاش میکنم میفرستم 
الان مثه ابوبکر البغدادی شدم
:|
|:
|:
 سپاس شده توسط Silver Sun ، esiesi
(13-09-2015، 9:51)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:49)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی cry2

دلم گرفته p336

سپاس شده توسط Son of anarchy ، Silver Sun
(13-09-2015، 9:52)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:51)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی cry2

دلم گرفته p336

♫♪دِلِش گِرفته اِی خُدا
تَنها شُده دوبارِه
روزهای سَردی مونده و شَبای بی سِتارِه♫♪ cry2
 سپاس شده توسط ḲℑℳℐÅ

ملی cry2
نه 
تجارت و ملت بهتره 
:7777
(13-09-2015، 9:52)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:48)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

wtf????

|:
|:

من موهام کوتاهه دارم عزاداری میکنم :|
ناشکری نکن 
کفران نعمت ؟ >_<
 سپاس شده توسط Silver Sun ، Son of anarchy ، ḲℑℳℐÅ
(13-09-2015، 9:52)✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

wtf????

|:
|:

قدیمی بفرست):

چه بابایی دخترشو مسخره میکنه):
(13-09-2015، 9:57)mel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2015، 9:52)kimia-s نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی cry2

دلم گرفته p336

♫♪دِلِش گِرفته اِی خُدا
تَنها شُده دوبارِه
روزهای سَردی مونده و شَبای بی سِتارِه♫♪ cry2
ای خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدا ))))))))):

سپاس شده توسط Silver Sun

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان