امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 287

سلاااام
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، Faust ، tyjtfhdhr
آگهی
(07-04-2016، 16:43)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاااام

سلام خوبی..
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ
(07-04-2016، 16:43)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:42)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:38)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:37)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:31)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه نباشه حاشیه نیارن حرف در پشت سرت جو نباشه..
بدون حاشیه مث ادم نسخه بزنیم-_-
اگه خدا بخواد:|
نسخه بزن ._.
البته میبندنش :|
ولی تو حداقل شوق انجام دادن همچین کارو داری"
:v
شوق..
تحت تاثیر:|
رفتم نسختو دیدم خیلی فِیض بردم ._.
دیگه مثل اونموقع شلوغ نیست
البته تابستون شاید فَرَجی حاصی شه!
همون تایمم خلوت بود..
از اونجایی ک بسیار شخصیت معروفی هستم همه ب نسخه من سرازیر شدن:|
کمپوت داری میخوام برم عیادت خودم:|||
بیماری اعتماد به نفس شدید داری ِ  ِD:
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، -Demoniac-
(07-04-2016، 16:44)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:43)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:42)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:38)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:37)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه بزن ._.
البته میبندنش :|
ولی تو حداقل شوق انجام دادن همچین کارو داری"
شوق..
همون تایمم خلوت بود..

تو من و یاد علی خدا بیامرز میندازی):
علی.. چرا رفتی چرا من بیقرارم)))):
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac-
من برم سریال ببینم !  خدافظ  D; ! 
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
 سپاس شده توسط Faust ، Tɪɢʜᴛ
(07-04-2016، 16:45)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:44)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شوق..
همون تایمم خلوت بود..

روحِش شاد..! ._.
مداحی کن اون دنیا ازت راضی باشه :|
شروع کن :|
خدافظ !
 سپاس شده توسط tyjtfhdhr ، Dead Silence ، Tɪɢʜᴛ
(07-04-2016، 16:47)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:45)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون تایمم خلوت بود..

روحِش شاد..! ._.

لخت شو سینه بزنیم:v
بهو پارسالم فاز گرفتتش رفت دوباره اومد الان باز حرکت زد رفت..
چقد کشتیم خودمون ب ی جایی تو فلش برسیم..
یادش بخیر شیوا چقد بام مخالفت میکرد:v
این پلنگم نویسنده شد بعد الان فرار کرد:|
 سپاس شده توسط ʜɪᴅᴅᴇɴ ، -Demoniac-
(07-04-2016، 16:42)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: به  هیچ دردیم نمیخورهـ ریاضی..!
دفعه آخرت باشه این حرفو میزنی !  خب ؟  :| 

(07-04-2016، 16:42)Anonymous + نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:42)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: به  هیچ دردیم نمیخورهـ ریاضی..!
دفعه آخرت باشه این حرفو میزنی !  خب ؟  :| 

جانم ♥ .. میخواستم همینو بگم !

جونم تعصب :>
 سپاس شده توسط Faust ، Dead Silence ، -Demoniac-
(07-04-2016، 16:49)_Wanted_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2016، 16:47)✠ƑįcŧʝôɳąĽ▸ʛԋòst✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون تایمم خلوت بود..

روحِش شاد..! ._.

لخت شو سینه بزنیم:v
بهو پارسالم فاز گرفتتش رفت دوباره اومد الان باز حرکت زد رفت..
چقد کشتیم خودمون ب ی جایی تو فلش برسیم..
یادش بخیر شیوا چقد بام مخالفت میکرد:v
این پلنگم نویسنده شد بعد الان فرار کرد:|
پلنگ نسلش منقرض نشده که هیچ ..! تازهـ داره هرروز به تعدادش اضافه میشه V:
روحِش غرق شه در رحمت خداوند .__.
با جمله اولت مخالفم :|
پیرنو در میارم سیکس پَکَم معلوم میشه همه نیگا میکنن ریا میشه :||

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان