امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】

(13-12-2016، 20:00)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داش اسی سوت و کور کجایی دوستان تو هر پروفایلی میرم یا ناراحت یا شکست عشقی خورده

(31-12-2016، 19:46)فافا1212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خرمم

25r3025r3025r3025r3025r3025r30
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...
آگهی
(31-12-2016، 19:49)*Artan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دخترا دیوونه شدن البته بجز یه نفرکه خودش میدونه کیه Heart

بازی جرعت حقیقته باو

(31-12-2016، 19:49)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-12-2016، 20:00)piam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-12-2016، 19:46)فافا1212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خرمم

25r3025r3025r3025r3025r3025r30

Wink Wink Wink
Heart
بچه ها بازي جرعت حقيقته
خب باشه
زیاد فکرتونو مشغولش نکنید من خیلی گل و باهوش و ناز و جیگرو....
Heart

(31-12-2016، 19:55)فافا1212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آفرییییییییییییین به تو که خیلی گل و باهوش و ناز و جیگر و.....میشه بگی بقیش چی میشه Big Grin
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...
چه موجوداتی اینجا هست !
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش

بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED
(31-12-2016، 19:55)فافا1212 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخخ بابا اعتماد به نفسس

(31-12-2016، 20:00)dadash ashkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه موجوداتی اینجا هست !

Dodgy Dodgy Dodgy
(31-12-2016، 20:00)dadash ashkan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه موجوداتی اینجا هست !
خخخ داداش اومدی؟
(31-12-2016، 20:01)*Artan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه موجوداتی اینجا هست !
خخخ داداش اومدی؟

آره من آمده ام عشق برپا کنم ! بابا من فک کردم این الان آب هواش طوفانیه ! اینجا آفتابیه تقریبا !
خنک آن قمار بازی که بباخت آنچه بودش

بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان