امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】

(01-01-2017، 19:22)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درمونش فقط دست خودته...کاری نکن بقیه رو اعصابت راه برن...به افرادی که رو مختن نزدیک نشو و در نهایت بیشتر اتفاقات دنیا رو دایورت کن بره...هیچیو جدی نگیر..تنها راهش همینه

مشکل بزرگ من همون اخریه ک همه چیو جدی میگیرمو اعصابمو خراب میکنم ای بابا من از بچگی ی جام ناقص بوده اونم اعصاب نداشتم درسم نمیشم هرکاری کردم نشد
آگهی
همون آخریه تنها راهشه...هر اتفاقی میافته یه دست تکون بده رد شو...به فکرت خودت باش...تمرین کنی عادت میکنی
(01-01-2017، 19:27)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون آخریه تنها راهشه...هر اتفاقی میافته یه دست تکون بده رد شو...به فکرت خودت باش...تمرین کنی عادت میکنی

خیلی ممنون از کمکت سعی میکنم ولی میدونم نتیجه نمیده بخدا Big Grin
گفتم غم تو دارم گفتا غمت سر اید گفتم که ماه من شووووو گفتا اگر بیاید
❤❤❤❤❤❤
 سپاس شده توسط س و گ ل یعنی سوگلی
(01-01-2017، 19:29)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم غم تو  دارم گفتا غمت سر اید         گفتم که ماه من شووووو گفتا اگر بیاید
مرض پارایزت Angry
خواهش میکنم...خخ امتحان شده ست...23 سال تکرارش کردم...همیشه نتیجه داده...نگران نباش مطمئنن بهترین راهه Big Grin
(01-01-2017، 19:29)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2017، 19:29)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرض پارایزت Angry
مرض ندارم ولی اعصاب دارم
خخخخخخ
بر عکس توووو
خخخخ
بابا فردا ادبیات امتحان دارممم
از بس شعر خوندم میرتسممم اگه یکی گفت سلام
بهم سلام وصد سلامم به کبگ مستمم
خخخخخ
❤❤❤❤❤❤

عجب
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...
(01-01-2017، 19:30)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهش میکنم...خخ امتحان شده ست...23 سال تکرارش کردم...همیشه نتیجه داده...نگران نباش مطمئنن بهترین راهه Big Grin

اوممممممم حالا تا ببینم بدتر نمیشم
اخه من برعکسم همیشه

(01-01-2017، 19:31)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-01-2017، 19:29)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرض پارایزت Angry
مرض ندارم ولی اعصاب دارم
خخخخخخ
بر عکس توووو
خخخخ
بابا فردا ادبیات امتحان دارممم
از بس شعر خوندم میرتسممم اگه یکی گفت سلام
بهم سلام وصد سلامم به کبگ مستمم
خخخخخ

هیییییییی تو پررو نشو ک جفت پا میام تو چشت ها بچه پروووو ادم با بزرگترش اینجور میحرفه
(01-01-2017، 19:31)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب

میگماااااااا
این کلمه عجب ژنتیکی رو زبون همتون هستاااااااااااا
❤❤❤❤❤❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان