امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوے آزاد نسخه 313

خب اگر گجت نیوز منبعشه من بهتون اطمینان کامل میدم که منظورش از گلابی , اون گلابی شمال نیست ! چون اگر بود راجع بهش توضیح میداد.
گلابی عجیب و غریب هم دیگه بدترش کرده یه جورایی! 
ما عکس های زمین رو داریم ( که البته شاید ادیت شده به شکل کروی باشه :| ) ولی ابن به کنار شما شکل گلابی میبینید؟!

(21-08-2017، 15:48)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:45)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:37)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی یه مطلب گذاشته میشه توی یه سابت , قطعا آدمای مختلفی میبیننش , هیچوقت نمیان راجع به گلابی ای حرف بزنن که فقط تو به منطقه هست و خیلیا ازش خبر ندارن!

وقتی کسی میخواد راجع به شکل زمین تحقیق کنه حتی باید راجع به گلابی هم مطلب بدونه !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خط آخرش مربوط میشه به همین عکسی که گذاشتم .

نه وافعا ربطی نداره , ببین من این گلابی رو نمیشناسم , خیلیای دیگه هم مثل من , مطلب اگر درست باشه و منبع اهمیت بده قطعا منظورش این گلابی نبوده !
من نمیدونم چرا ادامه مطلب برام لود نمیشه , ببین توی قسمت گلابی , عکس ازش گذاشته؟ توضیح داده؟
اگر آره که باشه درسته , اگر نه هنوز همون رو میگم

آره عکسش هست .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/yetp_untitled.png

توی مطلب , نه ویکی پدیا
 سپاس شده توسط Faust ، _Lσѕт_
آگهی
(21-08-2017، 15:51)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اگر گجت نیوز منبعشه من بهتون اطمینان کامل میدم که منظورش از گلابی , اون گلابی شمال نیست ! چون اگر بود راجع بهش توضیح میداد.
ما عکس های زمین رو داریم ( که البته شاید ادیت شده به شکل کروی باشه :| ) ولی ابن به کنار شما شکل گلابی میبینید؟!

گلابی اروپایی یا ناک یا گلابی وحشی یکی از گونه‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلابی  است که بیشتر در مرکز و شرق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اروپا  و جنوب غربی آسیا کشت می‌شود و رشد آن در آمریکا و استرالیا نیز توسعه یافته‌است.

گلابی اروپایی در شمال ایران نیز می‌روید، در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زبان مازندرانی  بدان تلکا و در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زبان گیلکی  خوج می‌گویند.
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Interstellar
(21-08-2017، 15:44)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 12:41)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 8:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 1:44)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اینکه کار مدیری درست نبود در هر صورت دلیل نمیشه ما به کسی توهین کنیم .. با این کار داریم اشتباه رو با اشتباه جواب میدیم ..
بعضیا وقتی جوابی بابت توهین هاشون نگیرن خودشون از حرف های گفته شده خجالت میکشن ..
مخصوصا تو دوره ای که ارتیست های رپ ما شدن الگو و نوعی اسطوره ..
من فقط یه نظر ارئه دادم .. پستی که قرار دادمو مثل کُلت راست نکنید و بحث کنید !

#نظر

دوست عزيز ... قبل از اينكه شما نظر ارئه بديد و دوستان كلت راست كنن Lol  .. اين تاپيك ايجاد شده و دوستان نظراتشون رو دادن ...!!
شما آزادي عقيده و نظرات شخصي خودتو داشته باشي .. مثل اون تتليلي هاي عزيز ..
ولي به ما مخاطب هاي واقعي رپ و هيپ هاپ برميخوره يكي اينطوري راجب هيچكس نظر بده ...!!

باشد كه نباشند چنين موجوداتي در اين سرزمين ..!!

چه ربطی به تتلو داشت ؟!
هر کسی یه نظری داره ..
من نگفتم بر نخوره ..
یه عده برای جو دهی نظر هایی رو میدن که نظر خودشون نیس ..
ولی من نظر واقعی خودمو دادم و برام مهم نیس چه فکری بکنین .
من تتلیلی نیستم ..
بهتره شمام به جای استفاده از تکست های رپی حرف واقعی خودتون رو بزنید ...
گفتم نظر دادم .. سر هیچ نظری بحث نمی کنن ...

چون عقيده تون مثل تتليتي ها بي منطق و بي اساس و از روي تعصبه ...!!
خب گفتم كه .. قبل از اينكه شما نظرتون رو بگيد دوستان نظراتشون رو گفته بودن ..
نظر شما به نخوي اصا منطقي تيست كه بخواد روش فكر بشه ..!!
من حرفام لاي تكست ها و روح رپه .. اين يه چيز شخصيه شما تصميم نميگيريد ...

اصا قبل اينكه شما نظر بديد اين بحث انجام شده و نظر ها داده شده ..
چرا فكر ميكنيد بحث ها به خاطر شخص يا نظر شما انجام شده ؟!

خواهش ميكنم يكم بيشتر فكر و دقت كنيد ..

+

خواهش ميكنم اينجا بحث رو ادامه نديد ..!!
يا گفت و گو ازاد يا پ.خ

جالبه .. این خود شما هستید که نظر ها رو نقد می کنید ! و اِلا مخاطب من شما نبودی
من نه با کسی بحث کردم و نه فکری راجع به عقاید کسی کردم
عقاید و نظر هر کسی به خودش مربوطه
منم که از شما توضیحی نخواستم ! (:
واقعا فکر می کنید هر چیزی یا هر نقدی توی دعوا هستش ؟!
با توهین کردن یا مسخره کردن نظر ها اشخاص فقط ادب خودشون و فرهنگ خودشون رو نشون میدن ..
من بحثی ندارم ..
تو بعضی وقتا خوبی بعضی وقتا بد
من بعضی وقتا بدم بعضی وقتا بدتر (:

گفتگوے آزاد نسخه 313 73

گفتگوے آزاد نسخه 313 73
(21-08-2017، 15:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:51)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلابی اروپایی یا ناک یا گلابی وحشی یکی از گونه‌های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گلابی  است که بیشتر در مرکز و شرق دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اروپا  و جنوب غربی آسیا کشت می‌شود و رشد آن در آمریکا و استرالیا نیز توسعه یافته‌است.

گلابی اروپایی در شمال ایران نیز می‌روید، در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زبان مازندرانی  بدان تلکا و در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی مطلب گذاشته؟
 سپاس شده توسط Atosa.m ، _Lσѕт_
(21-08-2017، 15:53)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با توهین کردن یا مسخره کردن نظر ها اشخاص فقط ادب خودشون و فرهنگ خودشون رو نشون میدن ..
من بحثی ندارم ..

جناب چرا حرفي كه خودتون رو زديد انكار ميكنيد ؟؟!!

عرض كردم كه قبل از اينكه شما نظر بديد و بقيه از رو حرف شما بحث كنن اين نظرها همه داده شده ..!!

اون كسي هم كه نظر داده در دفاع از هيچكس در مقابل مديري نظرش رو داده ..

نيازي به ادامه بحث نيست

موفق باشيد ...
(21-08-2017، 15:54)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:53)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی مطلب گذاشته؟

آخه توی مطلبی که کاملاً به زمین مربوطه میاد راجع به گلابی حرف میزنه ؟

ماهان غیرمنطقی داری حرف میزنی ، وجود این نوع گلابی اثبات شده دیگه .

اگه میگفت شبیه هلوعه کاملاً باور داشتی چون تو هلو دیدی و این نوع گلابی رو نه ؟
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ
(21-08-2017، 15:42)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیانا این حجم از محبوبیت بین اعضا بی سابقس: )
چیکار کردی که همه بهت میپرن؟:|

کسی به ایشون توهینی نکرد , ایشون خودشون میگن گلابی خودتی
واینکه اصلا ما خودمون داریم بحث میکنیم , ایشون فقط یه لینک فرستادن !

(21-08-2017، 15:56)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:54)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توی مطلب گذاشته؟

آخه توی مطلبی که کاملاً به زمین مربوطه میاد راجع به گلابی حرف میزنه ؟

ماهان غیرمنطقی داری حرف میزنی ، وجود این نوع گلابی اثبات شده دیگه .

اگه میگفت شبیه هلوعه کاملاً باور داشتی چون تو هلو دیدی و این نوع گلابی رو نه ؟

خب وقتی داره راجع به یه نوع گلابی خاص حرف میزنه آره !
حداقل لینک بذاره !
آره , هلو یه نوعه !اگر منظورش نوع دیگست باید بگه
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، ÆMÆշЇÑζ ، Faust ، Mr. Potato Head
(21-08-2017، 15:56)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-08-2017، 15:53)Atosa.m نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بحثی ندارم ..

جناب چرا حرفي كه خودتون رو زديد انكار ميكنيد ؟؟!!

عرض كردم كه قبل از اينكه شما نظر بديد و بقيه از رو حرف شما بحث كنن اين نظرها همه داده شده ..!!

اون كسي هم كه نظر داده در دفاع از هيچكس در مقابل مديري نظرش رو داده ..

نيازي به ادامه بحث نيست

موفق باشيد ...

ای خدا :|
متنتون رو یه بار بخونید دوشیزه جوان ! :/
بنده جناب نیستم :/
من کاری به بقیه ندارم ...
موافقم
همچنین ..
تو بعضی وقتا خوبی بعضی وقتا بد
من بعضی وقتا بدم بعضی وقتا بدتر (:

گفتگوے آزاد نسخه 313 73

گفتگوے آزاد نسخه 313 73
http://dl.akskhor.ir/uploads1/photo-2017-08-21-17-01-03.jpg

=)))))))
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
 سپاس شده توسط Faust ، ÆMÆշЇÑζ ، _Lσѕт_
(21-08-2017، 16:00)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1/photo-2017-08-21-17-01-03.jpg

=)))))))

افرین بهش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان