امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱

(03-01-2020، 18:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2020، 18:21)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقتصاد مقاومتی که آقا چندین بار اونو روی اسم سال گذاشت یعنی اجازه ندیم با بالا و پایین اومدن دلار وسایل گرون‌تر بشه و معیشت مردم سخت‌تر. 

چه خوش خیال !
من نه دانای اقتصادی ام نه عالم سیاسی و نه عادت دارم تو هر مسئله ای که آگاهی کامل ندارم مثل بقیه به راحتی اظهار نظر کنم !

اما بعضی مسائل پیش پا افتاده رو دیگه به راحتی میشه فهمید.
اجازه ندیم گرون تر بشه ؟ این حرفا همش شعاره !
درست مثل ۳ برابر شدن قیمت بنزین ..  با وجود اعلام نظارت برای جلوگیری از افزایش قیمت سایر کالاها، تهش مردم چوب گرونی رو خوردن .
این دولت و ملت عادت دارن از آب گل آلود ماهی بگیرن و گرونی یه چیزو دلیل بر افزایش دادن قیمت چیزهای دیگه قرار بدن ! اینو دیگه همیشه خودمون شاهدش بودیم برادر من .
 خودمونم به خودمون رحم نداریم
به طور مثال طرف برداشته شیر گاو رو گرون کرده .. میپرسی چرا؟ مبگه بنزین گرون شده ! حتماً گاو هم بنزین میزنه تردد میکنه الله اعلم (((: 

بعد شما داری میگی افزایش دلار فلان و بیسار ؟ ملت افزایش قیمت یه چیزو بهونه میکنن که کالای خودشونو بکشن بالا دلارررر که جای خود داره بعد آقا دم از اقتصاد مقاومتی میزنه!!!

هرچند قیمت دلار چند روزی هست که ثابته .
اره واقن ، شیر گاو ربطی به دلار نداره . ولی از طرفیم یارو میخاد برای بچش گوشی ساموسنگ بخره که وارداتیه ...
از اینم زاویم ببین

درکل انقد اوضاع سخته ، ک هزارتومن بالا پایین دیگه تاثیر نداره ..

ولی ی جوری حرف میزنن انگار ما اقا زاده ایم یا تو این کشور نیستیم ک از وضع معمول باخبر باشیم .
 سپاس شده توسط م‍حمّد ، Faust ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
:v ( ش خ )
از ی طرفی خواهان جنگ نیسیم از ی طرفیم میگیم کاش بشه همه عزادارا برن شهید شن جاشون توی بهشت باشه !

(03-01-2020، 16:53)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2020، 15:36)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم دلارتون تو 6 ساعت 1000 کشید روش :v بچه جنگ جنگ میکنه :|

مگه شما میخوای سنگ دلاری(سنگ کاغذی) پرت کنی به سمتشون که قیمتش برات مهم باشه؟ شایدم فکر میکنی مثل عربستان اسلحه رو وارد میکنیم! نه بنده خدا اسلحه و موشک رو خودمون میسازیم دلار هرچقدر هم گرون بشه به حال ما فرقی نمیکنه.
یه لحظه احساس کردم شخصیت یکی تخریب شد! ولی احساس بود دیگه امیدوارم اشتباه کرده باشم.

عه عه دیدی چی شد ؟ باز من مهمان وارد شدم
هروقت آزادی بیان ثابت شد تو مملکت جوابت و میگیری البته که ناگفته نماند انقدر که واضحه نیازی به جواب نیست شمام اگه ندونی خودت میری زیر سوال
حالا هم در همین حد میگم .. جمله معروف ();

(03-01-2020، 17:13)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی ک دنبال عیش و‌ نوش دنیوی هست ، بحث با اون عین گناهه .
امار‌ رسیده ها .. پرونده دار

:v ما ب ی زبون دگ میگیم خط اول و که ساده و روانه جواب ابلهان , بله
این خط و نمیدونم چطور باید بگیرم , ب خودم ؟ یا تیر تو تاریکی ؟ دست و پام لرزید ی لحظه Smile)

(03-01-2020، 18:42)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به طور مثال طرف برداشته شیر گاو رو گرون کرده .. میپرسی چرا؟ مبگه بنزین گرون شده ! حتماً گاو هم بنزین میزنه تردد میکنه الله اعلم (((: 

بعد شما داری میگی افزایش دلار فلان و بیسار ؟ ملت افزایش قیمت یه چیزو بهونه میکنن که کالای خودشونو بکشن بالا دلارررر که جای خود داره بعد آقا دم از اقتصاد مقاومتی میزنه!!!

هرچند قیمت دلار چند روزی هست که ثابته .

چیزی نیست که سررشته بخواد اصن یا داناش باشی , شیر گاو چرا گرون شده چونکه اون 4چرخی که حمل میکنه شیر گاو رو بنزین مصرف میکنه تا فروشگاه . سخت بود فدات شم ؟:دی
البته درست میگی که ملت به خودشون رحم نمیکنن ولی همش از بالا شروع میشه میرسه پایین قیمت آزاد دلار هم هزار تومن رفت روش چطوری چند روز ثابته تا بریم قیمت دیروز و استفاده کنیم !
 سپاس شده توسط Faust ، امیررضا* ، -Demoniac-
(03-01-2020، 19:16)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره آخه اون همه شیرو از اون گاوداری به اون بزرگی فقط با یه نیسان حمل میکنن ، کاملاً درست میفرمایید ! اصلاً گازوئیل چی هست ؟

یا یه روستایی که میری دم خونش شیر میخری اونم آره اونم با بنزین میره میاد بازم حق با شماست .

عه قبلن جواب دادن :دی اون همه شیر نیسان بیشتری میخواد دیگه ؟ گاز هم که بحث دیگس تا قبل از 3 برابر شدن نیاز نبود به اینکار حالا اگه برن استفاده کنن اولن که هزینه داره دومن که یعنی مدارا شه درست بوده ؟ 10 برابر بشه اصلا کی بنزین مصرف میکنه اصلا مهم نیست دوچرخه هست تهش گاز هم اگر بیشتر شد قیمت دوچرخه ام نبود راه میریم آفا رو کولمون میگیریم بارا رو اصلا
اینجا دوباره حرفت متین ملت ب خودشون رحم نمیکنن که میرسه به قضیه که از بالا به پایین !
(03-01-2020، 23:24)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی نیست که سررشته بخواد اصن یا داناش باشی , شیر گاو چرا گرون شده چونکه اون 4چرخی که حمل میکنه شیر گاو رو بنزین مصرف میکنه تا فروشگاه . سخت بود فدات شم ؟:دی
البته درست میگی که ملت به خودشون رحم نمیکنن ولی همش از بالا شروع میشه میرسه پایین قیمت آزاد دلار هم هزار تومن رفت روش چطوری چند روز ثابته تا بریم قیمت دیروز و استفاده کنیم !

یه مثال کوجیک زدم حالا همه اصل مطلب رو ولکردن حاشیه رو چسبیدن . بعدشم توضیح دادم 
درکل آفرین منظور همینه به خودمون رحم نداریم .

_

نه بابا من هر روز چک میکنم قیمت طلا و دلار رو
طلا ۲۰۰ تومن ارزون شد ، ولی دلار همون ۱۲۹۵۰ هست .
مگه 12950 نیست الان ؟
 سپاس شده توسط RedSparrow ، -Demoniac-
تهش : هیچکدوممون از انگلیس روباه و روسیه شغال و امریکای کثیف خوشمون نمیاد ای کاش که بعد از 40 سال 2 قرن پسرفت نمیکردیم بحث بحثه شیرگاو و بنزینی که میره تو ماشین و نون تو سفره نبود تا اونموقع از همه ی اینایی ک استوری میکردن و حرف میزدن بیشتر میزدیم تو دهنه کسی که توییت میکنه و همه هم میشناسنش رییس حمهور امریکا ,,, ولی ببخشید ترس از جون داریم و نگران لقمه فردا !! توی دین هم این ظلمه نه دنیوی بودن !!!

(03-01-2020، 23:57)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-01-2020، 23:24)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه مثال کوجیک زدم حالا همه اصل مطلب رو ولکردن حاشیه رو چسبیدن . بعدشم توضیح دادم 
درکل آفرین منظور همینه به خودمون رحم نداریم .

_

نه بابا من هر روز چک میکنم قیمت طلا و دلار رو
طلا ۲۰۰ تومن ارزون شد ، ولی دلار همون ۱۲۹۵۰ هست .
مگه 12950 نیست الان ؟

از سایت چک میکنی ؟ منم چون دسترسی نداشتم به شیرش از سایت چک کردم دیدم اوکی قیمت تا اینکه یکی از دوستان تماس گرفت گفت آزاد دارن انقد میفروشن بعد از ی نصف روز
(04-01-2020، 0:00)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از سایت چک میکنی ؟ منم چون دسترسی نداشتم به شیرش از سایت چک کردم دیدم اوکی قیمت تا اینکه یکی از دوستان تماس گرفت گفت آزاد دارن انقد میفروشن بعد از ی نصف روز

آره از سایت چک میکنم
که اینطور
طلا چی خبر نداری ؟
من موندم بفروشم یا به ۶۰۰ میرسه.
باید بفروشم سرمایه گزاری کنم تو یه کار دیگه ، همه میگن نفروش گرون تر میشه .
گیر کردیم بخدا !
 سپاس شده توسط RedSparrow ، امیررضا* ، -Demoniac-
(04-01-2020، 0:08)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2020، 0:00)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره از سایت چک میکنم
که اینطور
طلا چی خبر نداری ؟
گیر کردیم بخدا !

نه راستش خبری ندارم , اگر که نیازه صبح تماس میگیرم میپرسم
(04-01-2020، 0:12)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2020، 0:08)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره از سایت چک میکنم
که اینطور
طلا چی خبر نداری ؟
گیر کردیم بخدا !

لطف میکنی واقعاً ♡

از سود سپرده بانک ها چی؟ خبر نداری ؟ کدوم بانک درصد بیشتری میده؟ بهت میخوره اینکاره باشی آخه ((:
(04-01-2020، 0:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-01-2020، 0:12)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره از سایت چک میکنم
که اینطور
طلا چی خبر نداری ؟
گیر کردیم بخدا !

لطف میکنی واقعاً ♡

از سود سپرده بانک ها چی؟ خبر نداری ؟ کدوم بانک درصد بیشتری میده؟ بهت میخوره اینکاره باشی آخه ((:
:دی به من میخوره ؟ چطور مگه ؟ چیزی به نمایش گذاشتم همچین برداشتی کردی ؟
--
ِD: بهرحال که سود میخوای و میتونی اعتماد کنی موسسه ها بیشترین سود و میدن
(04-01-2020، 0:25)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:دی به من میخوره ؟ چطور مگه ؟ چیزی به نمایش گذاشتم همچین برداشتی کردی ؟

نه فقط اینطوری حس کردم .
خواب بر ما چیره شد ( ایموجی همون دختره که کف گرگی میزنه تو صورتش ) 

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان