امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱

خب اگه ایرانم بزنه که بدتره ۱۰۰ میلیون ادم میمیره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس
آگهی
(06-01-2020، 23:52)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اگه ایرانم بزنه که بدتره ۱۰۰ میلیون ادم میمیره

خب جنگ خانمان سوزه .
لیست دوستان داره کار میکنه :|
 سپاس شده توسط Faust ، امیررضا* ، -Demoniac-
(07-01-2020، 0:30)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیست دوستان داره کار میکنه :|

خداخیرت بده ایمانو گم کرده بودم حوصله نداشتم سرچ بزنم تو لیست دوستات پیداش کردم :v
 سپاس شده توسط RedSparrow ، امیررضا* ، -Demoniac-
100 درصد لیست دگ انجمن نمیاد اون ایرانم که خودمم زدن بن کردن :|
 سپاس شده توسط امیررضا* ، Faust ، -Demoniac-
لیست دوستانمو دیدم یادم نمیاد اینا کین !!!

(07-01-2020، 1:56)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

100 درصد لیست دگ انجمن نمیاد اون ایرانم که خودمم زدن بن کردن :|

تو بودی ؟!
 سپاس شده توسط Faust ، RedSparrow ، I r A n ، -Demoniac-
 تا اکثریت لیست دوستانُ پاک نکردن سریع بریم ببینیم کی به کیه... |':
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку
(06-01-2020، 21:55)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2020، 20:41)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2020، 18:37)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2020، 15:02)-Demoniac- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی این جوری که مردم ریختن بیرون اگه واسه حق و حقوق خودشون میریختن بیرون الان اوضاعمون این نبود :|

کی جرات داری چیزی بهشون بگه -__-

(06-01-2020، 15:57)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی شیشه میشکنه تازه عطرش پخش میشه....

#سردار

البته اگه توش عطر بوده باشه نه ...
کسی که اردشیر زاهدی باشرف خطابش کرد.
جلو هرچی گارد گرفتن رو بورسه نه؟ دوتا امثال خودتم پیداشن لایکی تاییدی چیزی....
یه خورده ام بیشتر شیر شیُ ادامه بدی

توهم دقت کردی؟
الان رضا شاه بیاد بگه،مسیح علینژاد بیاد خود ترامپ بیاد بگه این باز مخالفت میکنه .
بعدا ب ما میگن تعصبی ..
تموم افراد خارجی مشهور ، اعتراف کردن همه حتی همون کارشناسایی که ادعا میکردن ایران ضعیفه و این حرفا . بعد از خمینی این راهپیمایی بزرگترین راهپیمایی بود ۷ میلیون تهرانی فقط خیابون بودن تقریبا . بقیه شهر ها بمونه .. ینی این کافی نیست برای اثباتش؟
حالا کشورای دیگه بمونه .. نمیدونم دیگه چیکار باید کرد :/ گرچه اینجور ادما دنبال بهونن :/ طبق گفته در خط اولم ..

مردم دنیا با شرف بودن سردار رو ثابت کردن .. نظر این بچه ۱۶-۱۷ ساله مهم نیست .
حرفای ایشون و امثالهم در برابر راهپیمایی میلیونی مردم دنیا اصا به حساب نمیاد .
ایشون حزف اون اشخاصی زو تایید میکنه ک میگن مردم ایران از ترس ترور و ب زور اومدن خیابون
صدای آمریکا هم انقدر کینه و تنفر نشون نمیده،مثل این امیررضا.
بحث دوتا متعصب نتیجش مشخصه | بی نتیجه باقی میمونه همیشه! |  من قصدم طرفداری از جبهه سالم بود که هیچ دلیلی برای نقضش نمیبینم( منظو خوده قاسم سلیمانی هست ) چون منم متعصب خطاب کردی گفتم. 
کسایی که بقول خودشون کلا با سرو ته ج.ا مشکل دارن وقتی دلیل قانع کننده ای ندارن مستقیما میان چرت و پرت تفت میدن که نهایتا یه آشغالی به خورد بقیه بدن. (دروغ هرچی بزرگ تر،باور پذیر تر!)
کلا هدفش از آنلاین شدن خالی کردنِ پسمونده های ماهوارس،چند تا حرف درست هم بزنه نمیشه اکتفا کرد ..
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(07-01-2020، 9:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بودی ؟!

آره ی مدت زیادی نمیتونستم ازین اکانت استفاده کنم دگ با اون میومدم

(07-01-2020، 11:28)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسایی که بقول خودشون کلا با سرو ته ج.ا مشکل دارن وقتی دلیل قانع کننده ای ندارن مستقیما میان چرت و پرت تفت میدن که نهایتا یه آشغالی به خورد بقیه بدن. (دروغ هرچی بزرگ تر،باور پذیر تر!)

هیچ دلیل قانع کننده ای خودت نمیبینی ؟ نیازی نیست من بگم چیزی ( هیچی نمیبینی ؟! )
 سپاس شده توسط امیررضا* ، Faust ، -Demoniac-
(07-01-2020، 12:08)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2020، 9:33)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو بودی ؟!

آره ی مدت زیادی نمیتونستم ازین اکانت استفاده کنم دگ با اون میومدم

(07-01-2020، 11:28)-HIDDEИ- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ دلیل قانع کننده ای خودت نمیبینی ؟ نیازی نیست من بگم چیزی ( هیچی نمیبینی ؟! )

این یارو از مذهبی های خشکه. منتها بروز نمیده. دلیلشو نمی دونم البته اما ازین موضوع مطمئنم.
یعنی از محمد هم تعصبی تره این.

واسه همین من یکی سعی سعی سعی میکنم جوابشو ندم. تو هم اهمیت نده به نظرم

البته هروقت با کامپیوتر آن بشم یه جواب کلی به چندته پیامش و این ترامپ میدم یه وقت فکر نکنن خبریه !

میگی دلیل قانع کننده ای برای بدی ج.ا نمیبینی Smile جالبه.

همین بس که حقوق نیمی از جامعه رو نادیده میگیره.
این خودش کافیه دیگه
 سپاس شده توسط RedSparrow ، Faust ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان