امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲

(27-03-2020، 19:27)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:24)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا
ایسان
غزل چه خبرا؟؟؟

خبرا دست شماس

چه خبری؟؟؟ Huh
مغـرور نیستـَـم!
وَلـے لُــزومـے نَداره با هـَمـه مِهـربون باشـَـم خـُبـ ?!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
آگهی
(27-03-2020، 19:28)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:27)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:24)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا
ایسان
غزل چه خبرا؟؟؟

خبرا دست شماس

چه خبری؟؟؟ Huh

گفتم شاید خبری داشته باشی
 سپاس شده توسط setayesh-
(27-03-2020، 19:26)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:24)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:20)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:18)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:17)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پرهام چه خریه میگم من ارشم.
راست میگم.
مخوای قسم بخورم.
باش قا پرهام شما ارش
باش
سیروان حالا میگم شاید اون نباشه Sad
اقا شما سیروانی درست گفتم؟
من کسی رو که شما میگی نمیشناسم حالا ما امروز اومدیم با بچه ها اشنا بشیم.
تو ایمیل منو میدونی؟
برو ببین اگه ایمیل من مثل همون پرهامی که شما میگین بود بعد بیا حاشیه درست کن.

نه این اقا سیروان تازگیا به همه شک میکنه البته در بعضی موارد هم حق با ایشون بوده
ولی ما حالا قبول کردیک که شما اون اقا پرهام نیستی Big Grin
متشکرم ولی شما بهش بگین که من پرهام نیستم حالا این رو میگه فردا تو این انجمن همه به ما شک دارن.
پرهام کیه که شما دنبال اونین؟
اگه میخوای ادم بزرگی باشی روبه اینه وایسا و خودت رو تغییر بده.
مایکل جکسون و ارش.

سپاس شده توسط setayesh-
(27-03-2020، 19:27)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا
ایسان
غزل چه خبرا؟؟؟

به به ستایش Heart
سلامتی Smile
چ خبرا از ت؟

منم هیچی سلامتی Heart

(27-03-2020، 19:29)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:26)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:24)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:20)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:18)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش قا پرهام شما ارش
باش
تو ایمیل منو میدونی؟

نه این اقا سیروان تازگیا به همه شک میکنه البته در بعضی موارد هم حق با ایشون بوده
متشکرم ولی شما بهش بگین که من پرهام نیستم حالا این رو میگه فردا تو این انجمن همه به ما شک دارن.

این پرهام سه چهار بار توی این انجمن عضو شده و چند بار هم درخواست دوستی به شقایق و منو و اونیکی رو نمیدونم به کی درخواست داده

بعد چند بار هم اومده فحش داده
سیروان هم همیشه هوای مارو داشته
بعد برای همین به شما هم مشکوک شده Big Grin
مغـرور نیستـَـم!
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(27-03-2020، 19:25)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:22)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:21)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:19)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همتون ب ی اندازه البته پسرا رو حساب نکنkaffe2
بعد خواهرت کیرو دوس داری kaffe2

همرو ی اندازه Exclamation

بلیkaffe2
منم888

گف بعد آیسانkaffe2

Undecided
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(27-03-2020، 19:28)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:28)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا
ایسان
غزل چه خبرا؟؟؟

خبرا دست شماس

چه خبری؟؟؟ Huh

گفتم شاید خبری داشته باشی

ن بابا از من که هیچ خبری نیست از تو چطور؟
مغـرور نیستـَـم!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
همه تونو اخراج میکنم
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(27-03-2020، 19:29)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:27)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا
ایسان
غزل چه خبرا؟؟؟

به به ستایش Heart
سلامتی Smile
چ خبرا از ت؟

منم هیچی سلامتی Heart

(27-03-2020، 19:29)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو ایمیل منو میدونی؟

این پرهام سه چهار بار توی این انجمن عضو شده و چند بار هم درخواست دوستی به شقایق و منو و اونیکی رو نمیدونم به کی درخواست داده

بعد چند بار هم اومده فحش داده
سیروان هم همیشه هوای مارو داشته
بعد برای همین به شما هم مشکوک شده Big Grin
چه ادم بیتربیتی بوده پرهام.
سیروان حق داشته شک کنه ولی به من نه چون من پرهام رو نمیشناسم.
اگه میخوای ادم بزرگی باشی روبه اینه وایسا و خودت رو تغییر بده.
مایکل جکسون و ارش.

سپاس شده توسط setayesh-
(27-03-2020، 19:32)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:25)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:24)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:22)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-03-2020، 19:21)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همرو ی اندازه Exclamation

بلیkaffe2
منم888

گف بعد آیسانkaffe2

Undecided

الان ناراحتی؟
 سپاس شده توسط کــــــــــⓐرمَن
(27-03-2020، 19:32)aysan666666 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه تونو اخراج میکنم

چرا اخه؟؟ crying
مغـرور نیستـَـم!
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان