امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ]

(04-04-2020، 14:27)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:26)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتی بیا بیقرار انگار که اومد بهار
گفتی بیا سر زده انگار که عید اومده
بذار مهتابو پیرهن کنم چشمتو روشن کنم
سکه ی دیدار بشم عیدی واسه یار بشم
منم اون یار شیرین منم اون یار با ناز
واسه ی عاشقه دلتنگ دلم خونه ی دلباز

23  Telegh_01

ی بیت دیگه شعر بگی اخطارت میشه 80درصد Telegh_59

عه Telegh_02
بده دارم فاز میدم؟
تازه یاداوری جشنتونه دیگه Tongue Wink
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
آگهی
(04-04-2020، 14:28)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Kind-girl-nafas"

خاهرم کاتتتتتت
منو دعوت نکردی Dodgy  Big Grin

با آقایون کات کنین اون نذاشت Big Grin  Tongue

بچه ها دیگه شوخی و ول کنیم
هیو دیدی امیر حسین اوند منو زد

نمیزنتت عاشقته واس چی بزنه
(04-04-2020، 14:27)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:27)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"kind-girl-nafas"

خیلی نامردی برادرتو دعوت نکردی

فقط یه جشن ساده بود Big Grin  Tongue
خخخخ

ای جاااان((:
خوشت اومده هااا
من غلط کنم Rolleyes
خخخخخخخ
امیر حسین بی ادب در مورد مساعل خصوصیمون بیا پ خ Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، امیر‌حسین
(04-04-2020، 14:29)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:27)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:26)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"kind-girl-nafas"

خخخخ

حیف میخواستم رقصتو با امیرحسین ببینم حیف
راستی امیرحسین این تکوانده بلده خدا بهت رحم کنه غزل بهتر بود ها

منم تکواندو کار بودم حاژی
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، red_Queen
چه خبره جشنه جی من داشتم زولا بازی میکردم لطفا یکی بگه
123::
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 345 ] 180

همه تکواندو کار میکردن ما نمیدونستیم
(04-04-2020، 14:29)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"kind-girl-nafas"

خخخخ

حیف میخواستم رقصتو با امیرحسین ببینم حیف
راستی امیرحسین این تکوانده بلده خدا بهت رحم کنه غزل بهتر بود ها

بهتر شد بگه بهم چیزی نمیتونه بگه Big Grin
.Haters  are my greatest  motivators
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

سپاس شده توسط ρσєѕɪ
(04-04-2020، 14:28)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:27)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Kind-girl-nafas"

خاهرم کاتتتتتت
منو دعوت نکردی Dodgy  Big Grin

با آقایون کات کنین اون نذاشت Big Grin  Tongue

بچه ها دیگه شوخی و ول کنیم
هیو دیدی امیر حسین اوند منو زد

عه عه عه
بی عدب تو باید منو زیر دامنت میبردی25r3025r3025r3025r30
https://harfeto.timefriend.net/16293567424736
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، red_Queen
(04-04-2020، 14:31)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره مدال نقره هم گرفتم((:
 سپاس شده توسط red_Queen
(04-04-2020، 14:32)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-04-2020، 14:31)**GHAZAL** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره مدال نقره هم گرفتم((:

مگه قرار نشد با من حرف نزنی Dodgy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان